Skocz do zawartości

Co tam ciekawego na tej pozycji?


Rekomendowane odpowiedzi

4 Holenderskie stacje radiowe z bardzo niskim SR.

Ciekawe kto odbierze? Mnie to trochę pomęczyło zanim wszystkie wyłuskałem. :mrgreen:

Do testowania.

Radio 538: 11,069GHz - pol.H - SR 333 - FEC 1/2 - DVB-S/QPSK, FTA

BNR Nieuws radio: 11,070GHz - pol.H - SR 333 - FEC 1/2 - DVB-S/QPSK, FTA

Arrow Jazz FM: 11,071GHz - pol.H - SR 333 - FEC 1/2 - DVB-S/QPSK, FTA

100% NL: 11,072GHz - pol.H - SR 333 - FEC 1/2 - DVB-S/QPSK, FTA

 

101pT5w.jpg 201pT7G.jpg 301pT5D.jpg 201pT5F.jpg

 

301pT5J.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nowe kanały na 10710 - H - 10415 FTA Magyar 2*, Duna TV, Duna World* i kodowany w Conax M1 oraz kanały radiowe MR1-Kossuth Radio, MR2-Petofi Radio, MR3-Bartok Radio, MR4-Nemzetisegi, MR5-Parlament, Duna World Radio, Katolikus Radio

 

Na nowej częstotliwości 12712 - H - 5165 (dawniej 12704 - H - 6666) nadaje pakiet TDB Service TV 7 Moldova, TNT Bravo, STS Mołdawia, Super TV oraz kanały radiowe Radio Alla Moldova, Hit FM Moldova, Radio StilMoldova

 

* - Logo kanałów HD

1fjIm.jpgG028n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ponowny powrót kanału RTCG Sat do nadawania na Eutelsacie 16.0 E - kanal został wyłączony 1 grudnia z powodu niepłacenia operatorowi satelitarnemu, jednak widać rząd Czarnogóry pomógł i kanał wrócił do nadawania satelitarnego.

Źródło: SatKurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Na 11,068 GHz, pol. H, SR: 1000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK wystartował nowy kanał, przypuszczalnie muzyczny, wygląda na to, że z Gruzji (logo), aczkolwiek nie wnikałem zbytnio ;) Nazwa: Stereo+ ;)

 

d3133.jpgd3134.jpg

 

Nazwa zobowiązuje - Stereo+, więc jak można się spodziewać - dźwięk musi być prawdziwym szałem :P No i jest - całe... 96 kbit/s :lol2: (na szczęście faktycznie stereo, bo jakby jeszcze walnęli mono, to by było bardziej zabawnie :P ) Obraz 720x576 w MPEG-4, 4:3, przepływność jakieś 1,7 Mbit/s. Piosenki lecą chyba wykonawcami po alfabecie, bo trafiłem najpierw na Eurythmics (2x), później Fergie i teraz jest Foreigner.

 

Parametry techniczne:

Eutelsat 16A (16,0°E)

tp. B3 (11,068 GHz, pol. H, SR: 1000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

 

ID: STEREO+

PID V: 34 (MPEG-4/SD)

PID A: 36

PID PCR: 97

SID: 1

PID PMT: 96

Provider: S+

Kodowanie: brak

 

EDIT: Fugees, Genesis - jak nic po alfabecie :P Genesis cieszy me ucho, chwilę tu pozostanę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...