Skocz do zawartości

Płatność kartą kredytową przez ICA


sanfran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płaciłem w tym miesiącu poprzez serwis e-Card z poziomu ICA. Płatności dokonałem 12 listopada (w banku transakcję z blokad zdjęli 14 listopada), a Cyfra + w/w operację zaksięgowała 17 listopada. Tak więc czekaj cierpliwie.

Co ciekawe w systemie ICA widnieje informacja, że płatności kartą dokonałem telefonicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie wie ktoś przypadkiem dlaczego za abonament nie mogę zapłacić mTransferem (lub innym szybkim przelewem on-line)? W ICA poza płatnościami kartą kredytową mam zablokowane wszystkie inne opcje (są podświetlone na szaro i nieaktywne). Wygląda mi na to, że Cyfra+ ma nieprzystosowany system płatności do tego rodzaju operacji, ale może się mylę. W CTA nawet nie rozumieją o co pytam więc może ktoś na forum mi to wyjaśni... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych ktorzy obawiaja sie tego ze srodki przy platnosci karta sa ksiegowane bardzo dlugo mam nastepujacą informacje. Zaraz po dokonaniu platnosci w systemie pojawia sie stosowna informacja o statusie tranzakcji. Srodkow nie ma ale system rejestruje ze operacja powiodla sie odrazu wiec nawet jezeli nie ma srodków to nikomu nie zostanie wystawione wezwanie do zapłaty ani nie zostana usuniete uprawnienia do odbioru. Nawet kiedy juz jest wyłączony sygnal i placicie karta to w ciagu kilku minut od wykonania tranzakcji ponownie wysyłanie sa uprawnienia. Jak juz taka sytuacja ma miejsce przed dokonaniem oplaty najlepiej odrazu przełączyc na tvp1 albo na tvpinfo tak zeby karta po chwili mogla pobrac uprawnienia do odbioru kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Placilem kiedys karta SOLO/MAESTRO wystawiona przez bank UK (dluzszy numer karty, Issue number itp).

Obecnie korzystam z cuda zwanego DEBIT MasterCard i tez chodzi.

Co prawda podczas placenia pyta o dodatkowa autoryzacje (specjalny kod - haslo do platnosci Internetowych) ale przechodzi bez problemow.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tutaj nie chodzi i CCV. CCV jest wydrukowny na karcie i kazdy moze go wprowadzic.

U mnie zabezpieczenie siega stopien glebiej.

Wystawca mojej karty - Clydesdlae Bank - poprosil mnie o wprowadzenie specjalnego hasla do karty.

I za kazdym razem, kiedy dokonuje jakiejkolwiek transakcji Internetowej system transferuje mnie na strony ClydesdaleBank'u i prosi o wprowadzenie tego kodu. Po prawidlowym wprowadzeniu nastepuje powrot i sklep potwierdza transakcje.

Za kazdym razem to dziala bez pudla, obojetnie czy przy platnosciach za TV, czy za bilety lotnicze czy np w sklepie Merlin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...