Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Polsat miałby tworzyć taki kanał, to musiałby mieć prawdopodobnie zgodę od tych nadawców tj. Disney Channel i Cartoon Network. Poza tym tworzenie kolejnego kanału z programami identycznymi jak na innych kanałach już istniejących mija się z celem. Tworzenie Polsat Jim Jam - kanału, który już istnieje na polskim rynku było też dla mnie zaskoczeniem, ale skoro mają pojawić się w nim także polskie programy, to cała sprawa zaczyna nabierać nowych barw. Wcześniejsza współpraca Chello Zone (Zone Europa, Zone Romantica, itd) z Cyfrowym Polsatem zapewne przesądziła o wyborze nadawcy do współprodukcji kanału dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja Boomerang, ktore emituje to co kiedys CN i jest najlepszym kanalem bajkowym W Polsce.

Szczególnie kota znęcajacego się nad myszami czy innych sadystów?

 

Wówczas Jim Jam był dostępny dla kilkunastotysięcznej garstki abonentów n-ki

Skąd zdobyłeś takie dane :lol2: Sherlocku? IMHO kilkunastokrotnie je zaniżyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wówczas Jim Jam był dostępny dla kilkunastotysięcznej garstki abonentów n-ki

Skąd zdobyłeś takie dane :lol2: Sherlocku? IMHO kilkunastokrotnie je zaniżyłeś.

W liczbie mogłem się pomylić, bo podałem to tylko ogólnikowo, żeby uświadomić ogromna różnicę między dostępem do kanału Jim Jam a Polsat Jim Jam. Nie opierałem tego o żadne dane, bo i takowych chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę przyznać, że Polsat JimJam ostatnio zyskał sobie u mnie dużego +.

Otóż. Byłem niedawno u znajomych. Mają CP, ale nie interesują się zbytnio TV Sat i nie wiedzieli, że w ich pakiecie jest Polsat JimJam. Mają 1,5 roczną córeczkę. Pokazałem im ten kanał. Gdy przyjechali do mnie po jakimś czasie, włączyłem ten kanał, żeby mała miała co pooglądać. No i wtedy jej mama spytała się, co to za kanał, a ona 'JimJam'. A więc chyba ten kanał dociera do dzieci. Skoro wiedzą, jak się nazywa i oglądają go. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niby za to Polsat Jim Jam zyskał u ciebie tego "+"? :lol: Włączyłbyś dziecku Disney Channel, po pewnym czasie również by zapamiętało jego nazwę. Bo czy to dla dziecka, które "chłonie" niemal wszystko, jest to takie trudne? Skoro to kanał dla dzieci to musi docierać do dzieci i nic w tym nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Reklama to reklama im jej mniej tym lepiej dla nas a w szczególności dla dzieci do których adresowany jest ten kanał. To właśnie dzieci są najbardziej podatne na reklamy a ludzie jeszcze na tym chcą skorzystać. Okropne posunięcie ze strony Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z ciekawości pobrałem prezentację (link - ze strony tvpolsat.info - "Krótko"), zawierającą swoiste podsumowanie kanału Polsat Jim Jam - aktualne wyniki oglądalności, strukturę widowni, itp. To, co mnie najbardziej zaintrygowało to struktura wiekowa widowni kanału. I jak się okazuje większość, bo ponad 56% całej widowni stanowią osoby, do których ten kanał nie jest przeznaczony. Kanał Polsat Jim Jam skierowany jest do dzieci w wieku 2-6 lat, tymczasem owa większość to widzowie powyżej 15 lat. :P Poza tym moją uwagę zwrócił także chyba dotychczasowy rekord oglądalności programu z anteny Polsat Jim Jam z 10 marca - 3, 17% udziału w widowni (SHR%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy... Napisałem "powyżej 15 lat" - nie ograniczyłem tej grupy wiekowej, czyli obejmuje ona wszystkich pozostałych widzów, mających więcej niż 15 lat. Nie chodziło mi tylko o przedział 16-29, ale także o te pozostałe, czyli można to zapisać jako 16+. Tak więc cały czas mam rację... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...