Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok...

menu dekodera jest IDENTYCZNE z poprzednikiem, tak samo z ustalaniem kanałów ulubionych itp

 

a tu fota, taka na szybko :P jest mniejszy od Familijnego :P:brawo:

http://zapodaj.net/1f0e9a7008d7.jpg.html

 

aha...wieści od PR...400E ZASTĘPUJE 7200, więc nie bijcie przedmówców, bo takie mamy info ze źródła :smile:

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wrażenia po teście są takie:

 

1. w niczym się nie różni od E7200 (poza oczywiście wyglądem)

2. menu identyczne jak w innych echostarach

3. Dokładnie sprawdziłem te listy ulubionych brak możliwości układania po swojemu tylko od pozycji 201

4.ma rzeczywiście małe rozmiary i to jest dobre bo mało zajmuje w porównaniu do 7200

5. tak czy siak ten dekoder podoba mi się wizualnie jest spoko ale ja tam wolę Samsungi :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może kiedy trafi dekoder echostar HDS 400 E do wszystkich placówek CP? Chciałem sobie wziąść tą świąteczną promocje ale jeszcze tego dekodera niemają w sprzedaży w Miejscowości CHrzanów.

U nas w województwie rozprowadzamy już aps-om nowe dekoderki echostar HDS 400e. Od ostatniej dostawy nie mamy już 7200, 7100 są tylko na wypożyczenie tak jak Samsung HD. Więc kwestia pewnie 1-2 dni kiedy u Ciebie APS-y dostaną 400-tki od dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu pierwszy ale z CP mam do czynienia na codzień

jeżeli chodzi o tego echostara 400e to już pojawiają się pewne zastrzeżenia

był już u mnie szczęśliwy posiadacz tego sprzętu z takim małym kłopocikiem

otóż ma też telewizję "n" i dekoder ten reaguje również na pilota od tego drugiego dekodera

(obojętnie co naciska przełącza kanał na 1,11,111,1111) sprawdziłem faktycznie

reaguje również na pilota od TV Sharp ( nie wiem konkretnie jaki model ) ale podobno podczas operacji

pilotem od tv pojawia się lista kanałów

nie wiem czy to dzieje się ze wszystkimi dekoderami :?

jednak sprawa godna rozpatrzenia

(testowałem pilota od n-ki na E7200 ale ten chodził bez zarzutu, E717 miał problemy z TV Grundig )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem dziś posiadaczem tego tunera, aktywowali mi go po około 1h :brawo:

Zauważyłem problemy:

1. jak zmieniam szybko omijając te VOK to potem na innych wyskakuje mi usługa niedostępna i muszę przełączyć na inny program i zaskakuje dopiero

2. co któryś raz jak włączę zmienia się lista programów i zawsze wraca na ta ich główna, a ja na 1 dodałem sobię tvn Warszawa ( mam pytanie co jeszcze można dodać)

:(

Z pozytywnych nie pamietam jak to z tą promocją ale teraz mam wszystkie programy nawet te HD , no bez tych erotycznych, :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wejścia USB i Ethernet nie działają niestety :( zresztą w instrukcji pisze że te złącza to "(przyszłe zastosowania)"

hmm ciekawe kiedy będzie można z nich skorzystać znając CP to na pewno nie w tym stuleciu :lol2::lol2::lol2:

ale co do USB to jest prawdopodobnie pod zewnętrzny tuner DVB-T pod właśnie to złącze tak jak jest w nboxach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 7200 teraz mam 400. Jeśli chodzi o oprogramowanie to różnice są: 1 w 400 jest osobno grafika głośności – nie włącza się cały panel z nazwą ,siłą sygnału itp.2 nie można przenieść programów z niebieskiej listy do żółtej. 3 klawisze p+ p- na pilocie przerzucają pomiędzy zieloną, żółtą a niebieską listą kanałów.4 w EPG nie obcina tak nazw jak w 7200. 5.w grafice po zmianie kanału jest aktualnie nadawany program jak i następny (jak w Samsungu). 6 paski siły sygnału są mniejsze

Ja mam problem z pilotem – dekoder nie reaguje na pilota jakieś pięć minut od włączeniu dekodera potem jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem tego dekodera od czwartku muszę powiedzieć że jestem zawiedziony bo gdy miałem samsunga było o wiele lepiej no ale..., innego dekodera HD bez nagrywarki nie mają tak więc wziąłem tego Echostara moje zastrzeżenia są takie:

- nie wiem czy to jest wina softu ale bardzo często na różnych kanałach pojawia mi się komunikat brak sygnału lub usługa niedostępna (może ktoś wie dla czego tak się dzieje :?: )

-to że pilot dopiero po chwili reaguje to już nie ma o czym wspominać

- o własnych listach kanałów możemy sobie tylko pomarzyć niestety :(

- denerwujące jest to że przycisk page+,- przesuwa na początek listy (np przeglądając listę po przyciśnięciu go przeskakuje mi na tą żółta lub niebieską)

- całkiem przyzwoite jest to że na pasku informacji pokazany jest aktualnie nadawany program i następny (tak jak w samsungu) i to chyba jedyny plus

 

ogółem ten dekoder to strasznie dziwny tuner ja nie mogę zrozumieć jednego kto w tym CP był taki mądry i podjął decyzję o wycofaniu samsungów z oferty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne te przypadłości typu brak sygnału/usługa niedostępna to wina softu wiem o co chodzi bo sprawdzając ten dekoder zauważyłem że coś takiego się dzieje

@Bloo411 niestety nie będę miał takowej możliwości ponieważ DSB7200 po prostu już u nas nie ma :cry:

 

ale tak ogółem mówiąc to HDS-400E to jakby miniaturka 7200 tyle że z innym nieco wyglądem, a czy wiedzieliście że pod przednim panelem w hds 400E jest drugie wejście do kart tylko że nie mam pojęcia po co i dla czego jest ukryte :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...