Jump to content

Recommended Posts

• 1 month later...

Ja mam i używam, działa bardzo dobrze, trzeba było tylko wgrać alternatywne oprogramowanie przez USB (dziecinnie łatwe). Mam tylko mały problem bo muszę ręcznie poustawiać listę programów (z nieba ściągnęło mi jakieś 1300 i trzeba poukładać co nie co). Normalnie można listę kanałów pod C+ wgrać także przez USB ale na razie nie znalazłem nigdzie takowej pod ten tuner (plik z rozszerzeniem *.ssu).

Pozdrwiam,

Marcin

• 3 weeks later...

Miałem ten tuner 2 tygodnie wgrałem oprogramowanie pod cyfrę i listę,tuner miał problemy co jakiś czas jakby gubił kartę,wróciłem do softu tnk i wgrałem również listę pod koniec wgrywania listy tuner padł,wyłączył się i już nie uruchomił,znajomy u którego kupowałem to coś wysłał mi go do serwisu tam mili panowie stwierdzili że była ingerecja i ze traci gwarancję,nawet nie wiem co padło,tuner odesłali a ja go puściłem z dymem,bo nie opłaca się naprawiac szajsu.Pozdrawiam

• 1 year later...

Witam-zajrzyj na stronę producenta globo opticum pod opticum X10,X11 tam na dole w opisie w czerwonej ramce masz instrukcję i soft do pobrania (fabryczny),mam nadzieję , ze to pomoże .Mój też miał zwiechy-wyłaczanie z sieci na jakiś czas pomagało.teraz go nie używam,ale myślę o ponownej aktywacji już w''n''.

• 1 year later...

Witam.

Posiadam tuner opticum x11 z aktywną kartą TNK SD i nagle tuner przestał się włączać a dokładniej po 2 sek się wyłacza, po czym znów się włacza i znów wyłącza.

Diody migają na przemian ziel/czerw.

Spotkał się ktoś z podobna sytuacją? bo nawet u wujka gugla cięzko coś podobnego znaleźć...