Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 100


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam starszej wersji 1.04B7 i powiem ze nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

Jeżeli chodzi o wcześniejsze ver. to każda miała jakiś błąd dla mnie krytyczny - to sie resetował tuner, to się obraz zacinał,

a odkąd zainstalowałem 1.04B7 nie ma żadnych problemów.

Co do tej najnowszej na stronie producenta to się niestety nie wypowiem bo nie instalowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do użytkowników Ariva100 czy wasz pilot ma zasięg jeśli kierujecie go w sufit, ścianę , podłogę itp? , czy musicie nim dokładnie celować w tuner lub pod kątem plus, minus 30 stopni ? Pytam tylko dlatego, że chciałbym kupić jakiś tuner satelitarny HD który przełącza kanały, siłę głosu itp gdziekolwiek skierujemy pilota. Proszę użytkowników Arivy100 o odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z tym najmniejszego problemu. Praktycznie obojętnie jak trzymam pilota to działa (pokój 5x5 m). Jedna rada: Po zakupie tunera załóż jakieś porządne baterie, bo te co są w zestawie to badziew i przy nich to trochę trzeba celować w tuner. Osobiście polecam jednak założyć sobie akumulatorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałem zapytać użytkowników Ariva100 czy wasz pilot przełącza wasz odbiornik gdziekolwiek go skierujecie tj. na sufit, podłogę, okno itp pytam tylko dlatego, że mój pilot w Ariva200 musi być skierowany na tuner lub plus minus 30 stopni od niego aby mógł przełączać kanały, siłę głosu itp, a ze względu na umiejscowienie jego (zasłania stolik) chciałbym kupić inny pilot który ma zasięg gdziekolwiek go skierujemy i myślę o pilocie z Arivy100, proszę o szczerą radę bo wcześniej dostałem odpowiedź że tu chodzi o dobre baterie aby mógł tak działać ja mam w swoim duracel baterię i zasięg jaki był taki jest nawet jak bateria ma 1,4V napięcia.

Pozdrawiam serdecznie Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytam, gdyż wiele osób zgłaszało problem z uprawnieniami na Cyfrze.

 

Co to dokładnie oznacza? Uprawnienia do Cyfry nie przechodzą czy też przechodzą z oporami, jak to wygląda? W moim starym Fergusonie 7318 sprawa wyglądała tak, że kiedy przestawał świecić (brak uprawnień) robiłem reaktywację przez ICA i wszystko wracało do normy. Oczywiście na dwa, trzy miesiące - do następnych uprawnień :smile: Tu jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...