Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 100


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poradziłem sobie z softem, przynajmniej na razie żadnych problemów nie było (a na pewno już nie tak często). Nie miałem jeszcze okazji, by mi się przycięło. Jest to patch A100_1.03B9 a o to link do niego [link usunięty - brak słów...] od razu przypominam, że jest to patch do fergusona Ariva 100 a nie 200.

 

 

edit:

Jednak zacięcia występują, ale na prawdę rzadko i są chwilowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam softów 1.03B5 i 1.02.B9 dla arivy 100!!

1 soft masz tu >>>POBIERZ<<<

 

 

 

Ten soft powyzej jest juz ten w ktorym spaprano tp i ciecia , poniewaz to jest poprawka dla splinterow z traktowaniem mniejszym zegara ( orginalnie bylo na 6mhz ustawiony czytniki po poprawce czytnika dla zlomo splinterow , zmniejszyloo sie traktowanie zegara to ze w menu pisze 6 to tyle nie ma ;) ) i dlatego karty sie nie wyrabiaja z DW i beda chwilowe przerwy w slaniu emm... :brawo::brawo: dla panow z Telstar

 

a jak komus sie nudzi to niech poszuka w hex roznice miedzy 100 a 200 startowa bootloadera i tuner powinien grac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnie się nadal i pecha mamy, że Ariva 100 nie miała softu bez zacinek ;/ Teraz żałuję, że kupiłem model 100 a nie 200. Wszystko wina softu odpowiedzialnego za czytnik, jak by było gniazdo na moduł to na module nie ma zacięć.

Mylisz się kolego, Ariva 100 miała soft bez zacinek, osobiście mam go wgrany. Soft 1.03B5 co prawda jest starsza wersja ze sławnymi restartami na otwartym oknie Canal+, ale przeskanowanie satelitki co kilka dni załatwia sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was spisuje się soft A100_1.04B5. Miała być poprawa pracy na filmbox-ach ale u mnie nadal zacina. Ponadto jeszcze tnie się canal+ info. Ja korzystam ze splitera na Atmelu. Jestem ciekaw opinii.

U mnie Ariva 100 caly czas się restartowała na TVP1 i TVP2-miałem soft 1.02B9 teraz zainstalowalem soft ( z strony fergusona )1.04B5 i tunerek pięknie pracuje-zero restartów.

Tuner pracuje ze splinterem-dzielę cyfre plus na trzy telewizory.Super też pracuje u mojego brata z kartą TNK-też się restartował- po zainstalowaniu softu z pendriwa pracuje pięknie-zero restartow.

Natomiast mój splitter to:Splitter przewodowy - Serwer + 3 karty - GreenEightSystem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...