Jump to content

Recommended Posts

Witam mam Taki problem korzystam z Opticum 4060cx PLUS i co jakiś czas znikają mi kanały zawsze dzwonie po fachowca i naprawia co trzeba lecz ile można problem mam taki nie łapie mi kanałów jak ustawiłem że coś złapało strasznie przycina obraz :/ nie wiem jak ustawić te wszystkie dane w opcjach zmieniam w kółko ale nic nie przynosi oczekiwanych efektów :/ wie ktoś co może być problemem ?

• 4 weeks later...

Włączam dekoder i na kanałach: tvn, tvn7 i ttv chwilę ''pochodzi'' po czym następuje wyłączenie się dekodera i ponowne włączenie - jednym słowem zapętlony restart.

Wersja oprogramowania: 1.3.69 - czyli najnowsza.

Proszę o pomoc.

• 1 month later...

Mam problem z moim 4060CX i telewizją SmartHD,

od jakiegoś czasu non stop wyskakuje mi komunikat o nowej liscie kanalow.

Wersja softu 1.3.69_Conax_(ALI_3329_CR_LCP)

nie pomaga wyszukanie nowych kanalow, wylaczylem w menu pokazywanie informacji , tez nie pomoglo.

jest na to jakis sposob?

Zapewne komunikat ten pojawia się gdy włączysz dekoder. Kliknij na tak i powinien załadować nową listę kanałów. Jeśli po tej operacji komunikat będzie się pojawiał nadal to już najprawdopodobniej nic nie da się zrobić. Chociaż inny soft może by pomógł.

• 4 weeks later...

Pojawiło się nowe oprogramowanie 1.4.03, więc bez zastanowienia postanowiłem wgrać je.

Błąd z resetowaniem się dekodera na kanałach: tvn, tvn7 i ttv zniknął !

Zauważyłem, że w tej wersji w menu instalacja są tylko dwie opcje: instalacja i ustawienia CA i nic więcej,

a powinno być jeszcze TNK-Telewizja na kartę i takie opcje jak: wyszukaj programy z oferty TnK, sortuj kanały dla TnK

i aktywacja karty !

W menu narzędzia, informacje wyświetla się poprawnie wersja software: 1.4.03, ale uwaga w data wyświetla się: Dec 02 2011

• 3 weeks later...
  • 1 year later...

Witam, mam problem z tym dekoderem, do tej pory wszystko było ok, aż do wczoraj - gdy chcę go włączyć to nie reaguje i na ekranie wyskakuje "8", tak samo po naciśnięciu innych przycisków na dekoderze. Na pilota nie reaguje w ogóle. Wyjmowałam i wkładałam kartę, ale nic nie pomogło. Co to może być?