Jump to content
Sign in to follow this  
RafiX

Kanal 4 Kurd

Recommended Posts

No i mamy na satelicie Hot Bird kolejny bardzo ciekawy kanał ze świata arabskiego, wzorujący się na zachodnich telewizjach. Jest nim Kanal 4 z Kurdystanu, który z pierwszymi testami ruszył w kwietniu. Aktualnie wystartowała ramówka, która zapowiada się bardzo ciekawie. Więcej>>>

Jakie macie spostrzeżenia na temat nowego kanału?

PS: W chwili pisania tego posta emitowana jest plansza kontrolna.

Ten kanał może być naprawdę niezły, ciekawe czy będzie emitował jakiś sport, na razie te zapowiedzi filmowe są dość ciekawe, zobaczymy po kilku miesiącach czy ramówka tego kanału będzie warta zainteresowania.

Dzisiaj można było zobaczyć jakiś rajd z jazdy ekstremalnej motocyklów. Poza tym, na kanale będą zagraniczne filmy poświęcone przyrodzie i podróżowaniu. Ramówka stopniowo się wypełnia, z dnia na dzień będziemy wiedzieć coraz więcej ;)

Rafix a nie wiesz czy ten kanał ma stronę internetową ?

Niestety na razie nie ma żadnej strony. Nawet w materiałach promocyjnych na kanale nie udało mi się dostrzec, żeby były podawane jakieś dodatkowe dane, choćby kontakt jakiś. Nic na razie nie wiemy - skąd kanał nadaje, kto jest właścicielem itd. Po prostu nic...

...ciekawe czy będzie emitował jakiś sport...

O tak. Ciekawi mnie to. Mam nadzieję, że tak, a jeśli kolega RafiX napisał, że widział tam rajd z jazdy ekstremalnej motocyklów, to jest to dobry znak. :) Jest to chyba kanał taki jak Farsi 1, czy Gem TV, to może doczekamy się na nim sportu. :smile:

Bardzo fajnie by było, gdyby kanał uruchomił stronę internetową i umieścił tam ramówkę. Może będą jakieś zapowiedzi, reklamy programów. Jeśli tak, to moglibyśmy się z tego wiele dowiedzieć. :)

Guest Anonymous

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Interesuje mnie szczególnie ten sport :D no i to, czy będzie to stacja legalna czy też piracka. :D Oczywiście lepsza byłaby ta druga opcja - co prawda brak wtedy ramówki, ale za to oferta znacznie lepsza. :)

Masz rację piraci dają atrakcyjne programy, filmy, ja oczekuję że nowy kanał może będzie dawał transmisje z wrestlingu, jakieś fajne filmy i seriale, poczekamy zobaczymy.... :>

Widziałem wczoraj, ok. 20:00 na kanale Kanal 4 Kurd program 'RUSH', w którym pokazywane były skróty sportów ekstremalnych, tj. Snowboarding, jazda na desce, skoki na spadochronie, wyścigi rowerowe po ekstremalnym terenie itp. Nie były to relacje tylko skróty. No ale świadczy to o ty, że coś się kręci ze sportem w tym kanale. :brawo:

Zauważyłem, że Kanal 4 ma bardzo dużo wspólnego z Korek TV, który nadaje z tego samego tp. 12,245H. Czyżby ten sam właściciel? Korek TV emitował materiały promocyjne kanału Kanal 4, w dodatku po zakończeniu swojego programu w godzinach nocnych leci plansza informacyjna z parametrami odbioru, taka sama jak na Kanal 4 w ciągu dnia, tyle, że jest logo Korek TV (nowe logo).

Strona domowa Korek TV niestety nie jest "opracowana": http://www.korek.tv/

Wczoraj włączyłem na chwilę Kanal 4 i był film dokumentalny o koralowcach, ciekawe czy będą jakiś dobre filmy??

Także wczoraj w godzinach przedpołudniowych można było zobaczyć trochę klipów Madonny(głównie te starsze utwory).

Ja jeszcze widziałem klipy nazwijmy to orientalne chyba kurdyjskie , dodatkowo na planszy pojawiła się data 1/11/09 czyzby kanal mial ruszyc pelna para??

Tak, 1 listopada koniec emisji testowej, nastąpi oficjalny start.

Parę szczegółów odnośnie ramówki:

- mocną pozycję stacji będą stanowić arabskie opery mydlane

- magazyny i publicystyka własnej produkcji

- programy rozrywkowe własnej produkcji, w tym (Uwaga!) prawdopodobnie kurdyjska wersja teleturnieju Milionerzy

- muzyka europejska i kurdyjska

- sport, głównie dominować będą sporty ekstremalne - emisja magazynu Rush

- filmy przyrodnicze i dokumentalne produkcji UK/USA

- filmy amerykańskie, m.in.: Resident Evil, Hero, Spider-Man, The Mummy, The Others, Ghost Rider, Breaveheart.

Tak. Dzisiaj widziałem reklamę 'Milionerów' na tym kanale.

A skoro będą sporty ekstremalne, to mi się marzy wrestling, skateboarding... 8) Fajnie by było... :]

Zapowiada się ciekawy kanał. Może zerknę na niego czasami. Lubię nieraz oglądać zagraniczne dobre telewizje (choć wolę polskie).

Dzisiaj sie zaczelo :brawo: , widzialem kawalek "Millionerow" i jakis film przyrodniczy zerkne tez wieczorem czy nie bedzie jakiegos filmu.

No, główna nagroda to 100.000.000 Denarów, 15 pytań, 3 standardowe koła ratunkowe, 3-6-9-12-15 pytanie to suma gwarantowana ale na publiczności tylko dwa rzędy ludzi i nie ma eliminacji w studiu tylko zawodnik od razu wchodzi.

Wkrotce na tym kanale: Prison Break, Lost, 24h i cos jeszcze, ale nie uchwycilem, kto lubi to obejrzy.

A od kilku dni ok 15:3 0emitują coś dla dużcyh dzieci :P Tom i Jerry kilka odcinków pod rząd ;]. Ktoś pisał w temacie o TV Puls, że obejrzałby więc ma okazje

Widzę, że oferta tego kanału stale się rozwija i będzie można obejrzeć wiele ciekawych seriali na tym kanale.

Świetny kanał raz trafiłam na końcówkę Slumdoga dzisiaj obejrzałam całego X-mena Geneza a teraz leci Hulk czy jakoś tak o takim zielonym dużym facecie. Świetny program. Tylko nie mogę znaleść jego strony w internecie np. Z programem telewizyjnym

Wieczorami co zerkne to jest jakis talk show z babka w roli prowadzacego, ja odkrylem fajny kanal filmowy UM TV caly czas sa filmy raz zalapalem sie na ten melodramat z Bullock i Keanu Revesem. :brawo: