Skocz do zawartości

Kanal 4 Kurd


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy na satelicie Hot Bird kolejny bardzo ciekawy kanał ze świata arabskiego, wzorujący się na zachodnich telewizjach. Jest nim Kanal 4 z Kurdystanu, który z pierwszymi testami ruszył w kwietniu. Aktualnie wystartowała ramówka, która zapowiada się bardzo ciekawie. Więcej>>>

 

Jakie macie spostrzeżenia na temat nowego kanału?

PS: W chwili pisania tego posta emitowana jest plansza kontrolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na razie nie ma żadnej strony. Nawet w materiałach promocyjnych na kanale nie udało mi się dostrzec, żeby były podawane jakieś dodatkowe dane, choćby kontakt jakiś. Nic na razie nie wiemy - skąd kanał nadaje, kto jest właścicielem itd. Po prostu nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciekawe czy będzie emitował jakiś sport...

O tak. Ciekawi mnie to. Mam nadzieję, że tak, a jeśli kolega RafiX napisał, że widział tam rajd z jazdy ekstremalnej motocyklów, to jest to dobry znak. :) Jest to chyba kanał taki jak Farsi 1, czy Gem TV, to może doczekamy się na nim sportu. :smile:

Bardzo fajnie by było, gdyby kanał uruchomił stronę internetową i umieścił tam ramówkę. Może będą jakieś zapowiedzi, reklamy programów. Jeśli tak, to moglibyśmy się z tego wiele dowiedzieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Interesuje mnie szczególnie ten sport :D no i to, czy będzie to stacja legalna czy też piracka. :D Oczywiście lepsza byłaby ta druga opcja - co prawda brak wtedy ramówki, ale za to oferta znacznie lepsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj, ok. 20:00 na kanale Kanal 4 Kurd program 'RUSH', w którym pokazywane były skróty sportów ekstremalnych, tj. Snowboarding, jazda na desce, skoki na spadochronie, wyścigi rowerowe po ekstremalnym terenie itp. Nie były to relacje tylko skróty. No ale świadczy to o ty, że coś się kręci ze sportem w tym kanale. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Kanal 4 ma bardzo dużo wspólnego z Korek TV, który nadaje z tego samego tp. 12,245H. Czyżby ten sam właściciel? Korek TV emitował materiały promocyjne kanału Kanal 4, w dodatku po zakończeniu swojego programu w godzinach nocnych leci plansza informacyjna z parametrami odbioru, taka sama jak na Kanal 4 w ciągu dnia, tyle, że jest logo Korek TV (nowe logo).

 

Strona domowa Korek TV niestety nie jest "opracowana": http://www.korek.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 1 listopada koniec emisji testowej, nastąpi oficjalny start.

 

Parę szczegółów odnośnie ramówki:

- mocną pozycję stacji będą stanowić arabskie opery mydlane

- magazyny i publicystyka własnej produkcji

- programy rozrywkowe własnej produkcji, w tym (Uwaga!) prawdopodobnie kurdyjska wersja teleturnieju Milionerzy

- muzyka europejska i kurdyjska

- sport, głównie dominować będą sporty ekstremalne - emisja magazynu Rush

- filmy przyrodnicze i dokumentalne produkcji UK/USA

- filmy amerykańskie, m.in.: Resident Evil, Hero, Spider-Man, The Mummy, The Others, Ghost Rider, Breaveheart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...