Skocz do zawartości

Tunery OPTICUM HD: X550, 9600, TS 9600


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te dwa kanały z HB9 TP 11.258H mają problem z INFO i EPG na odbiornikach TS/9600/PRIMA.

Trzeba interweniować w GLOBO-Polska, powinni poprawić oprogramowanie odbiorników.

 

Co do HB8 TP 11.470V, to prawdopodobnie będzie dodane, trzeba zaczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy TS 9600 będzie współpracował z dyskiem A-DATA CH11 500GB na USB 3.0 ?

Pytam, ponieważ chcę sobie zrobić bibliotekę na dyskach i odtwarzać bezpośrednio lub na kompie .trp

 

2. Czy można coś zrobić aby OPTICUM nie dzielił plików, ale nagrał dłuższy materiał jako jeden plik .trp ?

Teraz 1-jest .trp ale drugi już .001, .002 itd.. ? Te kolejne nie są rozpoznawane przez odtwarzacze.

OK. Wiem już, że mogę zmienić rozszerzenie z .001 np. na .ts, ale nie chcę nic modyfikować na dysku, ponieważ chcę też mieć możliwość odczytu archiwum via OPTICUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Opticum HD X560 z kartą Cyfry+ w czytniku.Mam soft 3,34 i wszystko dobrze chodzi nawet kanały HD. Po wejściu do menu multimedia i wpisaniu 8888 pokazują się ustawienia rs232 i do wyboru server i client.

 

Chciałbym dokupić drugi tuner Opticum i rozdzielić C+ łącząc tunery po RS232,

 

Jaki polecacie tani zwykły sd opticum żeby to sprawnie chodziło????

 

Czy 4060cx może być? czy ma znaczenie że jeden tuner bedzie na dole a drugi w pokoju na górze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy odbiorników mojego typu,jaki posiadacie zasięg z NTC?Ja mam w granicach 70-75% w zależności od mux-u...Pytam ponieważ na innym tunerze pokazywało znacznie inny wykaz procentowy a dlaczego tak jest to właśnie nie wiem?

 

Dokładnie - głowica DVB-T jest znacznie mniej czuła od innych produktów. Mam trudny odbiór z Suchej Góry - jestem za wzgórzem - antena ATX-91 z symetryzatorem. MUX3(teraz w sumie MUX1) mam siłę 60% jakość 70%, a MUX2 50% na 60%. Pod tą samą antenę podpinałem Media-Tech cinema HQ i Signal-a - wartości na obydwu oscylowały około 90% jeśli chodzi o siłę i jakość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...