Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, Pawel napisał:

Ostatnio rozmawiałem z na temat wymiany turboboxa i oferują w zamian wyłącznie ultraboxa 4K. Nie ma możliwości wymiany na jakikolwiek inny model.

A jak Ci padnie całkowicie to też masz wziąć dekoder 4k, bo oni tak chcą? Jeśli tak to za free powinno być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 21:27, ircios napisał:

A jak Ci padnie całkowicie to też masz wziąć dekoder 4k, bo oni tak chcą? Jeśli tak to za free powinno być. 

A kto tak pisał bo nie doczytałem. Jesteś obeznany z promocjami, opcjami, dekoderami, itd. a podstawowej usługi serwisowej dekodera nie kojarzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa i się nie zmieni: uszkodzony sprzęt wynajmowany musi zostać wymieniony na taki sam model a jak operator nie ma go w ofercie to na model z podobnym zastosowaniem. Tak było w przypadki 5800S, tak samo 5800SX które były wymieniane na turboboxy i tak samo będzie w przypadku turboboxów jak już zostaną wycofane.

 

Tak więc nie ma co tworzyć teorii.

W dniu 6.04.2019 o 21:27, ircios napisał:

A jak Ci padnie całkowicie to też masz wziąć dekoder 4k, bo oni tak chcą? Jeśli tak to za free powinno być. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wczoraj była burza. Piorun siarczysty uderzył i coś złego stało się z dekoderem. Otóż na dekoderze widzę tylko tajemniczo wyglądający napis "testing". Na nic nie reaguje. Odłączyłem go od prądu, próbowałem robić reset, ale nic. Cały czas wisi ten "testing". Może znacie jakiś inny sposób? Jeśli okaże się, że dekoder jest do wyrzucenia, to na jaki sprzęt wymienią mi go w punkcie nc+? Jak myślicie?

Edytowane przez matfit
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 6.04.2019 o 12:34, Pawel napisał:

W ICA powinieneś mieć ofertę wymiany.99 zł aktywacja+co miesiąc 15 zeta. Telewizor nie musi być 4K.Może być HD.

W ICA jest opcja wymiany na mediaboxa+ i moim zdaniem to jest dekoder na jaki będą wymieniać. Z tego co mi konsul powiedział ponoć od stycznia/lub do stycznia (nie do końca zrozumiałem) mają do wszystkich w tej kwestii dzwonić i wymieniać pytanie czy też na mediaboxy.

 

Generalnie mój turboboxik ma już lat ładnych kilka bo mam go jak tylko się pojawiły i coraz częśćiej niedomoga więc sam zastanawiam się na co teraz warto przy przedłużaniu próbować wymieniać - czy na 4K czy ktoryś inny z oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox to już tez dość stary sprzęt.Wprowadzony do oferty wraz ze startem nc+ a więc w 2013 roku.Moim zdaniem nie ma sensu wymieniać turbo na mediaboxa. Oczywiście jak masz taką opcję darmowej wymiany to możesz to zrobić ale moim zdaniem jedynym sensownym w obecnej chwili rozwiązaniem to wymiana na dekoder 4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

...budzę się dziś rano i wita mnie znajome powiadomienie na wyświetlaczu mojego turbacza "testing11" i już wiedziałem co to znaczy choć jednocześnie nie mogłem w to uwierzyć! (samoistnie pojawia się tylko po aktualizacji oprogramowania). 

Aby upewnić się,że to nie awaria odłączyłem power na minutę i system powstał a w menu ukazała mi się info a aktualizacji z 4 tej rano z magiczną datą 20.02.20

O wszelki Duch! ex nc+ po blisko 11 latach bezawaryjnego użytkowania dalej aktualizuje mojego turbacza ! :D

Edytowane przez kaosone
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...