Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie też zadzwonili z zapytaniem, ale jestem ciekaw, jaki jest w tym interes, żeby wymieniać turbo box na inne dekodery, skoro obecne są dobre?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dzisiaj do mnie z propozycją wymiany Turbo na mediaboxa lub Wifipremium box. Warto Waszym zdaniem, czy lepiej pozostać przy sprawdzonym turbaczu?

Ja miałem Turbo od kilku lat, ale po ostatniej aktualizacji zaczął mi się często zawieszać. Dzwoniłem do nich, to poradzili mi wymienić na mediaboxa lub wifi. No i wymieniłem na mediabox parę dni temu i jak na razie nie narzekam. Tylko płacę 2 zeta więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wymiana to albo na turboboxa albo na inny w tej samej cenie czyli w twoim wypadku za 0. Już wiadomo po co była aktualizacja, po to aby obciążyć Turbobozy żeby się psuły.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A jest, zdarzyło mi się wejść gdy intensywnie wciskałem na strzałkę w lewo, ale mogę się mylić, może to jakaś kombinacja klawiszy. Na pewno nie jest to błąd menu czy interfejsu, bo w momencie gdy wszedłem to na pasku jest wyraźnie napisane że prędkość to 1/16, potem po kliknięciu przewijania w prawo 1/8, 1/4, 1/2 i potem dalej w prawo już przyspieszony tryb x2, x4, x8, x16. Świetnie ten tryb slow down wygląda, jak coś na ekranie wydarzyło się szybko, można zobaczyć na spowolnieniu co się działo. Działa to bardzo płynnie i ładnie. Tylko [beep]ka, jak w to wejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...