Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to że Wam spadła ilość % sprawia że macie problem z odbiorem? Jak nie to po co lament..ja mam pierwszego softa na swoim nboxie i jakość na poziomie 48-54 i nie mam żadnych problemów z odbiorem.To tylko liczby które i tak przekłamują.Nie ma co płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Po tej aktualizacji coś pozmieniali w mierniku sygnału. Jakość już nie wskazuje 100 % tylko 80. Jak jest u Was ?

Umnie spało ze 100 na niektórych do 56%, bez sensu

To jest po prostu jakiś żart. :brawo: Niedawno ustawiałem antenę i na kanale Polsat Sport News przy wskazaniu jakości 0% był stabilny odbiór bez zacięć. Ładna "pomoc" przy ustawianiu anteny, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie,

Czy ktoś z Was miał problem z nbox recorderem polegający na tym, że kilka razy w miesiącu w trakcie nagrywania (przez dwie czy trzy godziny) słychać stukanie talerza twardego dysku. Konsekwencją tego jest, wadliwe nagranie - które nie nadaje się do odtworzenia.

Czy oznacza to, że dysk jest praktycznie uszkodzony???

Mam na myśli tego typu objawy pojawiające się raz na tydzień. W pozostałe dni wszystko jest OK.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Bo Monsterbox 1 TB to była seria limitowana. I czytałem że wycofują Turboboxy. Swoją drogą co oni robią że zdanymi Monsterboxami i czemu nie wprowadzili po takim czasie dekodera 1 TB? To wie Pan czy są osiągalne?

Edytowane przez lokietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Turbox po świątecznych porządkach tj. odpięciu wszystkich kabli i ponownym włączeniu nie chce się uruchomić tzn. wyświetla komunikat zawarcie LNB na wejściu SAT 1 a żadnego zwarcia nie ma bo komunikat nie znika nawet po odpięciu kabli.Miernik pokazuje 14 V na wyjściu SAT 1 i 18 V na SAT 2.Nie wiem co mu odbiło.Chyba się po prostu zestarzał.Najgorsze,że mam sporo nieobejrzanego materiału na dysku a coś mnie podkusiło zrobić reset ustawień.Tak wyświetlał tylko czerwony komunikat o zwarciu a teraz nie mogę przejść początkowej konfiguracji i pewnie czeka mnie wymiana.Może miał ktoś podobny przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

@piotrekj66 u mnie było tak samo.

Odpaliłem Pro(siaka) zagrałem 2 mecze w fifę i aplikacja się pojawiła. :P

Nawet jej jeszcze nie przeglądałem, zapewne dla żony będzie przydatna. ;)

Tak to wygląda

 

DSC_0061.jpg

 

DSC_0063.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c9c7cf60ed9c10ccmed.jpg

 

U mnie nadal to, dekoder po wyłączeniu 2 razy próbuje się aktualizować potem się uruchamia na starym sofcie i staje na ekranie ze jest nowa wersja i czy aktualizować teraz czy później. Jak dam pozniej to można oglądać.

 

Da sie jakoś wyłączyć to wyszukiwanie aktualizacji? Nie potrzebna mi ona do niczego, a dekodera nie chce wymieniać ze względu na nagrania...

 

Edit.

Po długim resecie wtyczkowym (około minuty) ruszyło i się zaktualizował. Krótki reset (około 5 sek) nie pomagał.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka lat temu na podobny przypadek pomogła dopiero wymiana.Tam gdzie są znaki zapytania powinny być cyferki.Wygląda jakby się loader wysypał.

 

Co do aktualizacji to u mnie dekoder wyraźnie zwolnił.Przy przełączaniu kanałów góra-dół pasek info czasami wskakuje "z problemami" krótko ujmując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania.Turbacz właśnie ciągnie nowy soft.

 

Fałszywy alarm ;)

 

Turbacz nie wiem dlaczego ponownie pobierał tą samą wersję którą już ma.Pojawił się błąd zapisu i ponownie rozpoczął pobieranie.Wyłączyłem mu na chwilę zasilanie i przy kolejnej próbie pobierania softu pojawił się napis, że soft ma ten sam i normalnie się uruchomił.Nie wiem co mu odbiło :)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pobieranie nowego softu którego nie ma stało się dla mojego turbacza normą :D

Dzisiaj zostawiłem go tak na osiem godzin i w kółko próbuje coś pobierać.Dzieje się tak od trzech dni i lekko mnie to zaczyna wkurzać bo dekoder wymieniony na początku maja i już się sypie.

Może ktoś zna podobny przypadek ?Reset coś pomoże czy tylko wymiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak masz sprawny turbacz to wymiana jest sztuką dla sztuki :). Jak masz nagrania na turbaczu, to sam sobie odpowiedz czy chcesz je stracić. A najważniejsza sprawa czy płacisz za dekoder. Jak nie to teraz zawolają sobie odpowiednio 2zł lub 5zł za premium boxa. No chyba że coś się zmieniło ;). Dodatkowo mediaboxy są odnawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...