Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z turbodekoderem 500 GB. Przy podpięciu zasilania słychać szum dysku ale nie palą się diody na przednim panelu, nie widać godziny i nie reagują przyciski. Na zasilaczu pali się zielona dioda, a na wyjściu jest 10,5 V. Jakieś pomysły czy można to jakoś odblokować czy tylko serwis pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nawet z całym światem ;) Padło też m.in. na GM Spark Triplex, w Sparku powiadają: zmiana API (Google zmieniło także API Google Weather od pogody - też padło na niektórych tunerach, to tak BTW).

stawiam że google zmieniło zasady dostępu dla aplikacji zewnętrznych API i dopóki nie wyjdzie aktualizacja dla dekoderów to może nie działać YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pojawi się przy najbliższej aktualizacji softu, która będzie nie_wiadomo_kiedy.

 

Ostatnio przerwa w dostępie do YT przez nboxy trwała chyba z pół roku więc teraz też nie liczyłbym na szybkie rozwiązanie, zwłaszcza że Nka po ostatnim razie umywa ręce w sprawie dostępności YT przez nboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam :)

Mam pytanie: wczoraj podpisalem umowe z n w punkcie. Wzialem świat hd za 59 zł + turbodekoder. Po podłączeniu wszystko ok, aktywacja ok. 30 minut. Próbowało ręcznie wyszukać soft ale nic nie znalazło. I mam pytanie właśnie do dekodera. Czy mam już ten soft turbo i odblokowane dodatkowe gb na dysku? ?

 

Gdzieś czytałem że powinna wyskoczyć plansza z pytaniem o pobranie softu turbo ale u mnie póki co nic nie było takiego, jedyne co było to "odebrano nową konfigurację. Naciśnij ok aby zrestartować dekoder".

 

Jest jakiś sposób żeby to w opcjach gdzieś sprawdzić? ? Czytałem też że w turbo jest inny wygląd menu ale wiem że w którejś aktualizacji "nieturbo"też dostały nowe menu więc to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale daje to ten plus, że gdy wciśniesz i przytrzymasz klawisz Ch+ lub Ch- to kanały zmieniają się z szybkością UZI.

I jeżeli chcesz przelecieć do góry o powiedzmy 50 kanałów to trwa to kilka sekund, a nie jak do tej pory czasami potrafiło się przyciąć na którymś z kanałów tak jakby pilot stracił radiowe łącze z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...