Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była plansza Digital Receiver Loader i paski Processing i Total. Oraz napis na dole Software is upgrade. Pobieranie trwało ok 40 minut, niestety po dojściu do 100% pojawiała się kolejna tablica z nadpisywaniem i tam się coś wywalało, pojawiały się literki "dl" i po chwili cykl pobierania zaczynał się od zera. Po kilku próbach wyłączyłem dekoder z zasilania i po włączeniu kanały działają, ale jak wchodzę w Ustawienia-> Instalacja->Aktualizacja dekodera, to nie pojawia się nowa dostępna wersja. Nie mniej jednak była to próba wgrania nowej wersji, bo oznaczenie było inne niż to pokazywane w menu. Szkoda że nie spisałem ani nie zrobiłem fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co prawda mam ultraboxa, ale też dostałem tego maila, i o ile faktycznie wynika z niego, że ta 'aplikacja start' będzie uruchamiać się nachalnie, to po wejściu w link pisze tam wyraźnie, że aplikacja jest dostępna pod przyciskiem 0 a jak ci się podoba to możesz sobie ją włączyć na stałe. Więc w sumie nie do końca rozumiem po co ta informacja została wysłana skoro aplikacja start jest od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Konwerter mam quad, kable puszczone 2 do Turbobox. Bez problemu moge nastawic nagrywanie programu, a jednoczesnie ogladac inny kanal w tym samym czasie. Pytanie, czy mozna jakos skonfigurowac dekoder, by nagrywac 2 kanaly w tym samym czasie nie ogladajac zadnego? Np. dekoder jest w stanie spoczynku. Czy taka mozliwosc jest tylko w Ultraboxie?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft nie daje takiej możliwości, bo sprzętowo jest jak najbardziej możliwe. Nawet jeśli jeden kanał jest satelitarny, a drugi naziemny to soft nie dopuszcza możliwości zaprogramowania nagrywania w tym samym czasie. Możesz jedynie nagrywać z bufora timeshift, ale ten sposób zapewne znasz.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Takie pytanie:

 

Posiadam obecnie ten dekoder, nic za niego nie płacę. Od jakiegoś czasu jednak strasznie się zawiesza. Co kilka godzin muszę go resetować. Czy mogę ubiegać się o nowy dekoder? Wystarczy, że pójdę do dowolnego salonu nc+? I wymienią mi na taki sam? Nie ukrywam, że chciałbym ten najnowszy, z obsługą 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...