Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zapomnieliście o innym aspekcie pakietu RelaXXX. Wiadomo, że głównie chodzi o "fikołki", ale poza nimi są jeszcze dwa kanały, które wbrew obiegowej opinii niektórych naprawdę interesują. Jak ktoś chce pooglądać piękne gołe tyłeczki, to chyba tak naprawdę znajdzie inne, lepsze rozwiązanie niż RelaXXX od Cyfry+, natomiast zainteresowani tematyką moto lub "rybo-łowiectwem" mają możliwość za ekstra 29,00,-/m-c popatrzeć na to co lubią i dla nich te 29 zeta to żaden pieniądz wydawany na swoje hobby. To tak jak z pakietem FranceTV. Komuś może się wydawać on bez sensu. Ale są ludzie, którzy stwierdzą, że warto dać ekstra 12,00,-/m-c za możliwość oglądnięcia kanałów telewizji francuskiej. Są gusta i guściki, a jak już dawno temu, ktoś o wiele mądrzejszy od nas powiedział - "o gustach się nie dyskutuje".

 

Suma sumarum - jak ktoś chce płacić te 29,00,-/m-c, to niech płaci. I nieważne co nim kieruje.

 

Moim skromnym zdaniem, które już nie raz przedstawiałem zarówno na forum, jak i w korespondencji do Cyfry+, pakiet RelaXXX powinien być - na wzór podobnych pakietów w kablówkach - pakietem czysto erotycznym zarówno z kanałami hard, jak i soft (np. PlayboyTV, Blue Hustler, XXL, DorcelTV), a pozostałe kanały wchdzące w skład obecnego pakietu (ABMoteurs, Chasse&Peche) powinny być dołączone choćby do obecnego pakietu FranceTV (przy okazji zyskałby na pewno na atrakcyjności i nie straciłby pierwotnego sensu kanałów z oryginalną ścieżką dźwiękową - francuską), albo wzorem FashionTV, TV5 Europe dołączyć je do któregoś z istniejących pakietów (Kompakt, czy Optimum). Ale to tylko moja skromna opinia i takie moje ciche marzenie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Świetnie nowy pakiet erotyczny zamiast wprowadzić w życie mój pomysł i dołączyć do obecnego RelaXXX nowe kanały i wywalić z niego "przyzwoitki" moto i ryby. Czyli teraz 29+18=47 zeta za erotykę w Cyfrze+! Po zbóju!!! Konkurencja ma to za około 29,-. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Karta na kilka kanałów z fikołkami kosztuje ok. 200 złotych na rok, więc raczej ta opcja bardziej się opłaca, niż jakieś relaxxx-y na cyfrzaną nutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta na kilka kanałów z fikołkami kosztuje ok. 200 złotych na rok, więc raczej ta opcja bardziej się opłaca, niż jakieś relaxxx-y na cyfrzaną nutę.

Tyle, że osoba, która ma tylko dekoder Cyfry (a w ten sposób odbiera Cyfrę zdecydowana większość abonentów), to taką kartę może sobie wsadzić... sam wiesz gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja mam swój tuner i wolę płacić za Relaxxx, bo jak patrzę ile razy w ciągu roku coś mieszają w tych ofertach za 200 zł za rok, to normalny człowiek już nie ogarnia co może oglądać a co wyłączyli:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem zainteresowany tym pakietem tylko mam pytania do posiadaczy prosze o odpowiedzi:

1.czy da sie zamowic przez komorke ten kanal(zalezy mi na dyskrecji)

2.na ile jest zobowiazanie np do kona umowy swojej czy na rok czy w kazdej chwili rezygnacja

3. w jakich godzinach leca filmy od 23 do 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Zobowiązanie jest na czas trwania głównej umowy.

 

WRONG!!! Nie ma zobowiązania. Podpisujesz umowę dziś i z 3mc możesz rezygnować, tylko teraz nie masz opłaty aktywacyjnej i to jest dobre. Wcześniej jak była opłata 49zł to jak dziś zamawiałes po 3m rezygnowałem i po kolejnych 2 znowu zamwiałem to znowu płaciłeś aktywację teraz to zniesli i chwała im za to. Teraz to zrezygnowałem z Cyfry i żałuje tylko tego Chesse & Peche w N brakuje kanału dla wędkarzy a ja jestem osobą która płaciła 29zł za kanał wędkarski po francusku. XL mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przez Ica i już chodzą AB moteurs i CHasse & Peche :) . Bo ogólnie umowę mam na żonę a cały czas siedzę za granicą więc nie było jak domówić bo czlowiek nie zawsze ma czas latać do pl i biegać po punktach Cyfry a tym bardziej ciągać żonkę :) (Wiem jesteśmy dorośli ale ona te z nie chciała tam podejść dziecinada :) ) Teraz to jest uproszczone i taniej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...