Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

W sumie to jakoś nie wydaje mi się, aby Nka wprowadziła w najbliższym czasie jakiś kanał tego typu, chociaż mogę się mylić. CP będzie mieć w sumie 2 tego typu kanały, od stycznia. Pytanie, czy Play będzie bardziej dla dorosłych, czy tak jak Playboy TV dla dużych dzieci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dlatego właśnie, że kanały dla dorosłych są u nas raczej marne, myślę, że lepiej jest kupić jakaś własną kartę z abonamentem na kanały 24/7. Chociaż nie zawsze każdego stać na takie rozwiązanie, a do tego trzeba też mieć już tuner z CI/CA, a to niekiedy jest problem, bo wiele osób korzysta wciąż z tunerów platform, w szczególności przy Nce, nie ma opcji korzystania z własnego tunera i trzebaby mieć jakiś alternatywny odbiornik np. Fergusona z serii FX, niby wydatek nieduży, ale dla niektórych wydaje się zbędne posiadanie kilku tunerów Sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jakiś czas temu w intenrecie pojawiały się spekulacje, że może po nowym roku 2008, coś się ruszy w sprawie modułów CI dla N. Jakby takowe wyszły od razu biorę Nke. Nawet sekundy bym się niezastanawiał. Wtedy bym tylko zostawił sobie z C+ Canal+ i HBO, oraz Relaxxx. A z Nki Hity filmowe, Sport, Bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam tą konferencję i prezentację przez Sojkę kanału erotycznego... :lol: Ciekawe co by powiedział o tym kanale (że jest równie interesujący jak reszta? 8) )

 

Ciekawe jak GŁĘBOKO by się WGŁĘBIAŁ w szczegóły oferty kanału podczas zapowiedzi :lol: . Tu oral, tu anal a tam bi? :lol: Już widzę jak się czerwieni na scenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wiesz nie pamiętam, gdzie ale w jakimś serwisie o mediach takie inofmacje czytałem. Chociaż tak jak piszesz, póki Nka ich nie potwierdzi nie ma szans na to by coś się w tym temacie stało. Myślę, że Nka widzi iż posiadanie własnego modułu CI też byłoby opłacalne i może ich to zmobilizuje do wypuszczenia takiego sprzętu na rynek. CP też przez długi czas był sceptycznie nastawiony do własnych modułów aż wreszcie się zdecydowali.

 

Już sobie wyobrażam tą konferencję i prezentację przez Sojkę kanału erotycznego... :lol: Ciekawe co by powiedział o tym kanale (że jest równie interesujący jak reszta? 8) )

 

Ciekawe jak GŁĘBOKO by się WGŁĘBIAŁ w szczegóły oferty kanału podczas zapowiedzi :lol: . Tu oral, tu anal a tam bi? :lol: Już widzę jak się czerwieni na scenie :lol:

 

To on taki wstydliwy jest?? Mnie najbardziej by interesowało, jakby argumentował chęć wprowadzenia takiego kanału, po tym jak wprowadzili religia.tv :lol:

 

Może tak: Dzięki takiemu kanałowi N pokaże, że człowiek nie pochodzi od małpy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak Private Gold, był o niebo lepszy od XXL. Chociaż nadawał chyba od 23-4 to filmy były lepsze i warte uwagi. Pamiętam wtedy miałem problemy z aktywacją tej opcji, bo uważali że nie mam 21 lat i nie mogę podpisać umowy na ten kanał, ale jakoś się udało. :lol::lol::lol: Tym bardziej, że im powiedziałem iż w reklamie wyraźnie jest napisane, że aktywacji może dokonać osoba, która ma skończone 18 lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja wam szczerze powiem, że czasem wolę obejrzeć film soft niż te nieziemskie perwersje jakie czasem pokazują w filmach hard. Czasem, to aż na wymioty człowieka zbiera. Jak można kobiecie takie rzeczy robić i jak one mogą się na to godzić :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam szczerze powiem, że czasem wolę obejrzeć film soft niż te nieziemskie perwersje jakie czasem pokazują w filmach hard. Czasem, to aż na wymioty człowieka zbiera. Jak można kobiecie takie rzeczy robić i jak one mogą się na to godzić :shock:

 

Oj Paweł. Przygotuj się na jeszcze lepsze rzeczy. Zobaczysz co nasze dzieci będą robić za te 20-30 lat. Zauważ, że nawet taki "soft" był niedopuszczalny przez większość naszych pradziadków, a teraz nikogo nie dziwi i jest nudny.

Ot choćby dziś mój ojciec zastanawiał się jak można horror o 12 w południe puścić ;) Belfegor - upiór Luwru ;) Jestem ciekaw co by powiedział jakby zobaczył Piłę czy Hostel.

 

A może brutalizacja świata to tylko chwilowa moda? Wszystkiemu w każdym razie winni Hitler i Stalin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja powiem, tak nie jestem jakiś pruderyjny, czy coś. Jednak niektórych rzeczy z kobietą, którą kocham bym nie zrobił przenigdy :wink: Mam 26 lat, ale jakieś hamulce trzeba mieć. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...