Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ostatnio jest promocja i caly pakiet AB Sat do ktorego naleza kanaly pakietu RELAXXX jest nadawany FTA do 22:30 na kanale XXL mozna tez ogladac niekodowany kanal ZIK (muzyka - hiphop francuski) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest odkodowany pakiet AB Sat i mam w tym dwa kanały wraz z kanałem ZIK/XXL lecz w okolicach godziny 22.00 kanał XXL jest wyłączany/kodowany ale ważne, że są te kanały ten motoryzacyjny AB Moteurs oraz ten wędkarski. XXL nie jest mi tam potrzebny :wink: Chociaż w ogóle francuski mnie tak nie fascynuje ale czasami obejrzę ten motoryzacyjny, a tej opcji oczywiście nie mam wykupionej RelaXXX bo uważam, że się nie opłaca jeszcze, że to są francuskie nawet bez napisów! Chociaż by dodali napisy polskie.

A ciekawe do kiedy potrwa ta promocja??? Bo teraz te kanały to są po prostu FTA. Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanal jest aktywowany dopiero po wyslaniu przez dystrybutora faxu z umowa na ta opcje dodatkowa- max do 3 dni- natomiast najczesciej odbywa sie to tego samego dnia.pozdro

 

To moje gratulacje, bo mnie się nie udało i czekałem przepisowe trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wszystko zalezy od dystrybutora. Jesli traktuje dobrze swoich klientow to jest szybko i bez klopotow. Natomiast najlepiej moim zdaniem jest zalatwiac wszelkie sprawy w Centrach Cyfry+, bo wtedy obsluga jest na najwyzszym poziomie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ,mam problem z kanalami z paczki Relaxxx. Koles zostawil mi karte Cyfry z pelna opcja (wyjechal na 2 miesiace) i na Humaxie hdci 2000 nie moge odszukac tych kanalow.. Moze ktos podac czestotliwosc i polaryzacje? Z gory dzieki.

 

Ech gapa ze mnie ,dopiero teraz znalazlem w tym poscie :) .Mozna usunac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXL:

 

SID: 215

TID: 15900

NID: 318

PID Wideo: 164

PCR: 164

PMT: 1039

 

Ab Motours:

 

SID: 202

TID: 15900

NID: 318

PID Wideo: 161

PCR: 161

PMT: 1025

 

Chasse & Peche:

 

SID: 204

TID: 15900

NID: 318

PID Wideo: 163

PCR: 163

PMT: 1027

 

A chcesz jeszcze jakieś parametry do napisz co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czytałem ostatnio o konflikcie pomiędzy CanalSat a ABSat'em. Zostało tam napisane, że może się to przełożyć na polską Cyfrę+.

Myślicie, że tak będzie i opcja RelaXXXzniknie z Cyfry+?

Ja osobiście nie żałowałbym za bardzo XXL (pod warunkiem, że na jego miejsce pojawiłby się na przykład HustlerTV i Blue HustlerTV).

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość PawelU1981

A ja wziąłem tą opcję dla ABMoteurs, bo ten kanał od zawsze mnie interesował, nawet za czasów, gdy był niekodowany na Astrze 1.

 

Poza tym ja bym się nie obraził jakby dali Private Spice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmm, czy wybroniłem. Nie w 100%, bo uważam, że kanał XXL jest raczej nietrafiony. Są znacznie ciekawsze kanały o tej tematyce, ale cóż, nie ma co narzekać, ważne że coś jest. Nka np. nie ma takiego kanału i niektórzy abonenci już narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ciągle, że ludzie biorą tę opcje wyłącznie dla XXL a tu jesteś pierwszym o którym słyszę, że bardziej interesuje cię inny kanał z tej paczki. Bo co do erotyka uważam, że są alternatywne możliwości legalnego oglądania takich programów przez 24h i za niższą cenę. Co do n to tylko kwestia czasu kiedy coś dołączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...