Jump to content
lukaszdvbn

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)

Recommended Posts

Oczywiście. Katalog VOD obejmuje filmy, które niekiedy są wręcz już starociami albo przynajmniej były już emitowane przez ogólnodostępne stacje TV.

Dlatego też i cena wypożyczenia takiego filmu w ramach polsatowskiego VOD (jak ktoś nie ma tego Katalogu VOD wykupionego) jest dosyć niska.

Witam. Obecnie będę miał umowę na Premium Max w opcji 24/8. W skład pakietu wchodzi również darmowe VOD. Czy opcja ta dotyczy wszystkich kanałów VOD, czy tylko chodzi o jakieś wybrane?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Dokładnie tak, jak napisał kolega powyżej.

Jest to tzw. Pakiet VOD, zwany też Katalogiem VOD. Jest to pakiet czterech kanałów VOD, który zapewnia nam całodobowy, nielimitowany dostęp do tych kanałów.

Dodać należy, że formalnie nie jest to pakiet kanałów, tylko usługa, co oznacza, że jeżeli ktoś posiada multiroom, to dostęp do pakietu VOD będzie miał jedynie na głównym dekoderze.

Dokładnie tak! Jest to właśnie usługa, a nie pakiet, jako taki. Tak samo, jak np. wypożyczymy jakiś film na jednym z innych kanałów VOD (spoza Katalogu VOD) to ten film będzie dostępny również tylko na dekoderze głównym, jeśli posiadamy usługę Multiroom.

A tak przy okazji pytanie: Jest w ogóle jakakolwiek możliwość, aby móc wypożyczyć dany film na polsatowskim VOD tak, aby móc go obejrzeć na dekoderze dodatkowym w usłudze Multiroom? Czy też jednak kompletnie nie ma takiej możliwości i dekoder dodatkowy jest z usługi VOD "wykastrowany", mimo iż na jego liście kanałów również znajdują się polsatowskie kanały VOD?

A tak przy okazji pytanie: Jest w ogóle jakakolwiek możliwość, aby móc wypożyczyć dany film na polsatowskim VOD tak, aby móc go obejrzeć na dekoderze dodatkowym w usłudze Multiroom? Czy też jednak kompletnie nie ma takiej możliwości i dekoder dodatkowy jest z usługi VOD "wykastrowany", mimo iż na jego liście kanałów również znajdują się polsatowskie kanały VOD?

Miałem taki sam problem, pytałem się i na infolinii i w APS to mi powiedzieli tak samo, jak pisze @SatExpert.

Ten katalog VOD obecnie to jakaś porażka. Jak wiecie teraz trzy kanały z tej usługi poszły na PPV i to te za które płacę. Obecnie mam dostęp tylko do 1 stacji VOD na kanale 208 :(

To ciekawe czemu ja nie mam do nich dostępu - pewnie wszystko wiedzący ludzie z APSy wcisnęli do umowy katalog VOD ale z przedziału 208 - 211 :/

Gdzie mógłbym się dowiedzieć jakie filmy były emitowane na kanałach 205-208 w zeszłym tygodniu? 

Gdy byłem w Polsacie to często z tego VOD korzystałem, podobała mi się ta usługa. Jednak wtedy było więcej filmów (ciekawszych) i co tydzień były inne a teraz jak zaglądam na stronę Polsatu by sprawdzić co oferują to jest wielkie nic. Do tego ta jakość SD.

Kiedyś bywały jeszcze usterki, ale ostatnio żadnych awarii już nie ma i czasami jakiś ciekawy film się trafi (np. The Boy). Rzadko, bo rzadko, ale jednak. Ja tego nie opłacam, mam to w okresie promocyjnym po tym jak przedłużyłem umowę więc rzecz jasna zaglądam co tam puszczają. Ostatnio jednak z powodu mundialu przegapiłem. Ponawiam więc moje pytanie:

Gdzie mógłbym się dowiedzieć jakie filmy były emitowane na kanałach 205-208 w zeszłym tygodniu? 

To niezłe video na życzenie :D

To jest po prostu tradycyjne PPV. Tylko nazwali to sobie jako VOD.

Witam. W jakim formacie nadawane są materiały na kanałach VOD w CP? Oglądam teraz "Przełęcz ocalonych" i mam szczere wątpliwości, czy to jest aby HD.

Edited by Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.