Jump to content
lukaszdvbn

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)

Recommended Posts

Musisz wejść na stronę internetową CP do działu wypożyczalnia filmowa i tam wszystko znajdziesz co potrzebne.

Witam

Od kilku godzin jestem posiadaczem CP (czy szczęśliwym to jeszcze nie wiem :) ) i chciałbym zapytać o VOD. Dlaczego na kanałach 15x-16x mogę oglądać wszystkie filmy pomimo,że ich nie kupiłem? Nic się nie wyświetla,że mam wykupić żeby obejrzeć-po prostu leci i już :)

1. Pewnie jeszcze nie wskoczyły prawidłowe uprawnienia

2. Może masz całą ofertę gratis przez miesiąc?

Mam wykupiony pakiet familijny max HD (za 49zł) i kanały z tego pakietu mam wszystkie,reszta "tego kanału nie ma w Twojej ofercie" i tu jest niby ok,ale zastanawia mnie te VOD,chyba nic nie wcisnąłem typu "wykup wszystko" i boję się tam nawet przełączać żeby mi nie naliczyło do rachunku :)

Co do tego gratisu to mam tylko 3 pierwsze miesiące abonamentu gratis,ale chyba nie VOD-za duża strata dla CP.

Edit

Sprawdziłem teraz i połowa z VOD jest dostępna,a druga połowa "nie należy do mojej oferty".

Czym przez 3 miesiące tą jedną połowę VOD oglądam za darmo?

Też przez 1 miesiąc miałem dostęp do kanałów (nie wszystkich).

Więc pewnie jest to na zachęte.

Jeśli miesiąc VOD (nie wszystkie) jest darmowy to super,ale jeśli to miałoby być na zachętę to moim zdaniem powinni o tym pisać na stronie jako promocja czy dodatek.

mariuszpk pewny jesteś czy z uśmiechem na twarzy to piszesz :) ?

Już sam nie wiem co robić,zadzwonić i zgłosić to czy oglądać póki jest i się nie przejmować.

@Karaś Dostałeś gratisowo dostęp na 1 miesiąc do katalogu VOD. Po tym miesiącu ten katalog zakodują. To jest taka promocja przy podpisywaniu nowej umowy. Ot co. :)

Dzięki wszystkim za wyjaśnienie ;)

Mam jeszcze takie pytanie- gdzieś wyczytałem,że te filmy,które są teraz dostępne po jakimś czasie się zmieniają i będą inne,kiedy można liczyć na taką zmianę,co tydzień,miesiąc?

Vernon dzięki ;)

Dodam,że zalogowałem się dzisiaj na stronie CP i w portmonetce mam 22zł :),więc to chyba kolejny bonus od Cyfrowego dla nowych użytkowników.

Mam stary pakiet premium z VOD i od ostatniej zmiany filmów nie mam 2 kanałów, które wcześniej były dostępne.

Konkretnie, których nr z listy nie masz ?. Obecnie w " starym " Premium powinny być na pozycjach 161 - 165. Pozostałe są niedostępne.

Wcześniej miałem jeszcze 160 i 159 a teraz mam to zakodowane nie wiem dlaczego tak się dzieję skoro przez prawie 3 lata miałem do tego dostęp plus na stronie CP z filmów które posiadam nie mam Sin city/taxi 4 mimo, że powinno być.

Czy nie można dzięki temu zerwać umowy? Czy to jest zgodne z umowa ze zabierają mi 2 programy do których miałem dostęp przez wcześniejsze 2 lata?

Gdzieś już o tym pisałem powtórzę jeszcze raz. Jest informacja w Regulaminie usługi VOD, że CP zapewnia dostęp do minimum 15 filmów ("materiałów audiowizualnych") w miesiącu bez względu na liczbę kanałów.

witam. chciałbym się dowiedzieć o zakładkę VOD/PPV w icok gdyż mam tam odpowiednio 33zł / 40zł ta kwota jest do wykorzystania a później do oddania czy jak bo wyżej bober1 napisał

nie, to kasa do zwrotu jeśli wykorzystasz

dzieki

To jest portmonetka, czyli możesz wypożyczyć film nie mając żadnych wolnych środków, ale musisz to spłacić w ciągu miesiąca doliczając np tę kwotę do płaconego abonamentu.

Czy jeśli po podpisaniu umowy miałem dostęp do VOD przez miesiąc za darmo (nie każdy kanał) to mogę skorzystać z promocji "Pierwszy film za 1zł" ?

Nie jestem pewny,bo znalazłem taką informację:

"Pierwszy film VOD za 1 zł to propozycja dla abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy nie mieli jeszcze okazji oglądać największych hitów w usłudze VOD platformy. Jeśli więc nigdy nie korzystałeś z usługi, spróbuj jak łatwy, przyjemny i niezwykle tani jest dostęp do najchętniej oglądanych tytułów!"

I jak długo można oglądać dany kanał po zakupie filmu?