Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jak wypożyczasz film za pieniądze z wypożyczalni, to też masz na nim reklamy? Jedynie zapowiedzi przed filmem, więc odpowiedź jest prosta w przypadku DWF.

Ceny mnie nie dziwią. Niektóre filmy w końcu będą się pojawiały jeszcze przed wydaniem płyt DVD. Poza tym takie ceny są chyba też w VOD C+ oraz n w przypadku Premier, więc to właściwie rynek narzuca takie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przynajmniej najważniejszą rzeczą jest to, że również abonenci z dekoderami SD będą mogli, jeśli oczywiście zechcą, korzystać z tej nowej usługi Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te ceny nie są wyśrubowane.

Ja mieszkam na obrzeżu miasta i do najbliższej wypożyczalni mam parę kilometrów więc jeżeli doliczę koszty benzyny i straconego czasu to zaoszczędzam 5-10 zł.

Nie ruszając tyłka z fotelu mam na ekranie super film i dodatkow mam komfort psychiczny, że nie muszę martwić się np. o uszkodzenie płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam kilka pytań odnośnie tej usługi:

 

1.Jaki trzeba mieć pakiet żeby z niej korzystać?(ja mam pakiet familijny i niektórych programów nie mam np na 64 mam TVN Turbo)

2.Może muszę zmienić dekoder mam zwykłego Samsunga sprzed 3 lat.

3.Gdy wchodzę na niektóre programy pisze:Tego kanału nie ma w twoim abonamencie.

4.Mógłbym jakoś to testować?

5.Jak zdecyduję się na zakup filmu to dolicza się to do rachunku czy jak?(ja płace przelewem)

 

Z Góry Dzięki Za Odpowiedzi!;)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jeszcze test, i nie powinno się wysyłać SMS'ów ...

 

No to dobrze, że mnie ktoś poinformował a nie czekałem w nocy jak [beep] 2 godziny na film :( Coraz bardziej mnie wkurzają, do tego ten ich Polsat Film i powtórki megahitów z Polsatu. Na VOD całkiem ciekawe pozycje, choć wszystkie już widziałem to jestem za, o ile nie wyskoczą z cenami rzędu 5zł za film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowa wypożyczalnia filmów wchodzi od jutra, a wygląda to w skrócie tak:

Film wypożyczany jest na czas od 24h do 48h (zależnie od pory zamówienia -liczone od godziny zamówienia do końca doby + pełna doba dnia następnego) w trzech pozycjach:

Nowość - 11zł

Hit (jeśli dobrze pamiętam nazwę) - 8zł

Katalog - 5zł

Cena zależna od świeżości filmu.

 

Pozycje filmowe mają być cotygodniowo zmieniane, ~20-30 tytułów w miesiącu.

Nieograniczony dostęp do opcji katalog można zamówić za 20zł/m-c (porozumienie na czas nieokreślony, 1 m-c wypowiedzenie)

 

Przy płatności z góry usługa dostępna dla wszystkich Abonentów CP oraz klientów FTA. (płatność kartą, e-przelew, wolne środki)

Przy płatności odroczonej (tzw. portmonentka) usługa dostępna dla Abonentów CP od pakietu Familijnego (kredyt na 1 nowość - 11zł), poprzez RX, HBO, RX+HBO (kredyt na 2 nowości - 22zł) do Super Filmu (kredyt na 3 nowości - 33zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jeszcze test, i nie powinno się wysyłać SMS'ów ...

 

No to dobrze, że mnie ktoś poinformował a nie czekałem w nocy jak [beep] 2 godziny na film :( Coraz bardziej mnie wkurzają, do tego ten ich Polsat Film i powtórki megahitów z Polsatu. Na VOD całkiem ciekawe pozycje, choć wszystkie już widziałem to jestem za, o ile nie wyskoczą z cenami rzędu 5zł za film.

To prawda, tutaj CP się nie postarał, i nie poinformował żeby nie wysyłać SMS'ów bo to na razie usługa testowa, i zamiast filmu będzie rozpacz z wydanych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...