Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usługa może w śmiesznej jakości, ale leci tam sporo ciekawych filmów, mam wykupioną i sporo tam oglądam. Swoją drogą to nie wiem dlaczego nie używa się rozdzielczości HD Ready 720p dla mniej popularnych kanałów, można by przy takim "HD" użyć prawie takiego samego bitrate jak dla SD lub niewiele wyższego, a dużo lepiej by te kanały wyglądały. Gdybym policzył to więcej tam filmów oglądałem ostatnio niż na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym tego taki pewien. Za każdym razem, gdy przedłużam umowę, to otrzymuję promocyjny dostęp do Katalogu VOD, i chociaż czasami zdarzają się warte uwagi filmy, to jednak jest ich zbyt mało, ale pewnie to wynika z tego, że Katalog VOD obejmuje jedynie połowę kanałów VOD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację. Z drugiej jednak strony, jeśli mamy możliwość aktywowania HBO za 30 zł, Cinemax za 15 zł, Eleven za 15 zł, Rozrywka Za 25 zł to dlaczego nie ma możliwości aktywowania pakietu Katalog VOD?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiasem, miałem w umowie (29 m-cy) na okres próbny 6 m-cy VOD, ale wypowiedziałem. Ze względu na jakość (wspomniane SD) oraz nieciekawe filmy. Teraz mając za 1,- zł od CP router korzystam z VOD via internet. Co ciekawe, zawsze jest jeden tytuł (z kanałów 205-208) w ofercie internetowej, i najczęściej w jakości 720p. Całkiem, całkiem, ostatnio (teraz leci) oglądałem Dywizjon 303 i spoko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby CP zastąpił obecne VOD tym prawdziwym, to korzystać z niego mogliby jedynie abonenci z odpowiednimi dyskami w dekoderach. A że takich abonentów jest zapewne zdecydowana mniejszość, to i zainteresowanie VOD mocno by spadło, czyli podsumowując obecnie jest lepiej z ekonomicznego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj przez icok wykupilem film na VOD 1 (k. 460), srodki zostaly pobrane z konta a kanal nie zostal odblokowany, nawet po kontakcie telefonicznym z infolinia. 

Ponadto film trzeba ogladac o zadancyh godzinaach, nie mozna zatrzymywac filmu wznawiac, cofac sie w czasie.

Usluga porazka, powinni to wycofac zwlaszcza ze to samo jest oferowane przez Polsat Box Go i filmy sa zazwyczaj w nizszej cenie i mozna odtwarzac kiedy sie chce a nie o zadanej godzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...