Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Katalog VOD obejmuje filmy, które niekiedy są wręcz już starociami albo przynajmniej były już emitowane przez ogólnodostępne stacje TV.

Dlatego też i cena wypożyczenia takiego filmu w ramach polsatowskiego VOD (jak ktoś nie ma tego Katalogu VOD wykupionego) jest dosyć niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaoferowano mi przy przedłużeniu VOD na 3 miesiące za darmo. Jak z tego korzystać? Wchodząc na kanały VOD pisze, że kanały nie są w mojej ofercie.

http://www.cyfrowypolsat.pl/redir/vod/tv/index.cp

Wybierz "Katalog" (Menu po lewej stronie) i zobaczysz filmy i numery kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Obecnie będę miał umowę na Premium Max w opcji 24/8. W skład pakietu wchodzi również darmowe VOD. Czy opcja ta dotyczy wszystkich kanałów VOD, czy tylko chodzi o jakieś wybrane?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Jest to właśnie usługa, a nie pakiet, jako taki. Tak samo, jak np. wypożyczymy jakiś film na jednym z innych kanałów VOD (spoza Katalogu VOD) to ten film będzie dostępny również tylko na dekoderze głównym, jeśli posiadamy usługę Multiroom.

 

A tak przy okazji pytanie: Jest w ogóle jakakolwiek możliwość, aby móc wypożyczyć dany film na polsatowskim VOD tak, aby móc go obejrzeć na dekoderze dodatkowym w usłudze Multiroom? Czy też jednak kompletnie nie ma takiej możliwości i dekoder dodatkowy jest z usługi VOD "wykastrowany", mimo iż na jego liście kanałów również znajdują się polsatowskie kanały VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji pytanie: Jest w ogóle jakakolwiek możliwość, aby móc wypożyczyć dany film na polsatowskim VOD tak, aby móc go obejrzeć na dekoderze dodatkowym w usłudze Multiroom? Czy też jednak kompletnie nie ma takiej możliwości i dekoder dodatkowy jest z usługi VOD "wykastrowany", mimo iż na jego liście kanałów również znajdują się polsatowskie kanały VOD?

 

Miałem taki sam problem, pytałem się i na infolinii i w APS to mi powiedzieli tak samo, jak pisze @SatExpert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Gdy byłem w Polsacie to często z tego VOD korzystałem, podobała mi się ta usługa. Jednak wtedy było więcej filmów (ciekawszych) i co tydzień były inne a teraz jak zaglądam na stronę Polsatu by sprawdzić co oferują to jest wielkie nic. Do tego ta jakość SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bywały jeszcze usterki, ale ostatnio żadnych awarii już nie ma i czasami jakiś ciekawy film się trafi (np. The Boy). Rzadko, bo rzadko, ale jednak. Ja tego nie opłacam, mam to w okresie promocyjnym po tym jak przedłużyłem umowę więc rzecz jasna zaglądam co tam puszczają. Ostatnio jednak z powodu mundialu przegapiłem. Ponawiam więc moje pytanie:

Gdzie mógłbym się dowiedzieć jakie filmy były emitowane na kanałach 205-208 w zeszłym tygodniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. W jakim formacie nadawane są materiały na kanałach VOD w CP? Oglądam teraz "Przełęcz ocalonych" i mam szczere wątpliwości, czy to jest aby HD.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...