Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Z dniem 01.08.2014 r. od godziny 06:00 zmianie ulegnie liczba kanałów dedykowanych Wypożyczalni VOD.

 

Od tego dnia Wypożyczalnia VOD będzie dostępna na kanałach 150-164,

 

Pakiet VOD (sVOD) nadal pozostaje na kanałach 161-164

 

Audycje dla dorosłych pozostają na pozycjach 200 i 201.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dostępne są filmy "Nimfomanka 1" i "Nimfomanka 2" - czy ktoś oglądał już je na Vod? Pytam, bo na stronie CP jest info, że są to filmy z napisami, a wiem że bez problemu można jest obejrzeć z lektorem. Może to pomyłka na stronie :) ,albo info, że prócz lektora da się włączyć napisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy majowym przedłużeniu umowy, dostałem za free na 5 m-cy Katalog VOD (161-164 :D ) po tym okresie albo wyłączam albo mi doliczą do rachunku 20 zł.

Czy dyspozycje wyłączenia składam tylko telefonicznie dzwoniąc do COK czy też jest inna możliwość np. ICOK?

Proszę o odp. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak to w końcu jest z nagrywaniem filmów z VOD (dekoder PVR HD7000), mam nową umowę i dostępny w niej katalog VOD na kanałach 161-164.

 

Wczoraj nagrałem jeden film i można go było oglądać (nie zwróciłem uwagi na jakim kanale miałem dekoder przy odtwarzaniu z dysku).

 

Dziś nagrałem drugi film z sąsiedniego kanału katalogu VOD i mi go nie odtwarza po uruchomieniu z dysku mam czarny ekran i dekoder się zawiesił przestał reagować (wyświetla się na dekoderze ikona odtwarzania dysku),

to samo się dzieje teraz z filmem wczoraj nagranym (oba z dostępnego dla mnie katalogu). Czy ktoś wie jak to w końcu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, dzięki za odp. :)

 

@pietrass12, mam Esi-88 i z ciekawości nagrałem na 161 "Przetrwać Coldwater" i w tym samym czasie ze 162 50% "Vendetty". Po zatrzymaniu nagrywania i odtworzeniu, oba nagrania działają bez problemu.

Może u Ciebie coś z dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu 26.09.2014 r. zmianie ulegnie liczba kanałów dedykowanych Wypożyczalni VOD, która od tego dnia będzie dostępna na kanałach 150-167.

 

Pakiet VOD (sVOD) nadal pozostaje na kanałach 161-164.

Audycje dla dorosłych pozostają na pozycjach 200 i 201.

 

Regulaminy promocji VOD pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam mam pytanie czy jak mam w umowie pakiet VOD, to mam zagwarantowany odbiór wszystkich kanałów:

 

149. VOD Poleca

150. VOD 150

151. VOD 151

152. VOD 152

153. VOD 153

154. VOD 154

155. VOD 155

156. VOD 156

157. VOD 157

158. VOD 158

159, VOD 159

160. VOD 160

161. VOD 161

162. VOD 162

163. VOD 163

164. VOD 164

165. VOD 165

166. VOD 166

167. VOD 167

 

Bo zauważyłem, że działają tylko 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie masz wyszczególnione, które kanały VOD należą do tego pakietu. Z tego co pamiętam będą dostępne zaledwie kilka i to z tymi starszymi-tańszymi filmami. To by było zbyt dobrze, by w cenie pakietu dostać wszystkie filmy, które kosztują ponad 10 zł każdy.

 

Ja miałem ten pakiet przez kilka miesięcy z okazji umowy 12/5, ale nie obejrzałem ani jednego filmu, gdyż na tych kanałach jest tylko ścieżka dźwiękowa z lektorem, co jest po prostu żałosne... VOD w wykonaniu N/NC+ to zupełnie inna liga. Tam filmy oglądamy od razu z dysku i każdy miał oryginalną ścieżkę i napisy dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała umowę przejrzałem i nigdzie nie jest wyszczególnione jakie kanały mają działać. Jedynie jest wzmianka , że CP gwarantuje dostęp do minimum 15 filmów miesięcznie.

Także działają mi tylko 4 kanały : 161,162,163,164... lipa niesamowita . Nie dość , że nielimitowane LTE limitują niesamowicie to i pakiet VOD jest ostro limitowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...