Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamówiłem pakiet vod miesięczny katalog i kanały 161-165 działają tylko na dekoderze podstawowym na dekoderze multiroom pisze Tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Czy tak powinno być czy to jakiś błąd w uprawnieniach
Błąd w uprawnieniach.
@qrczak Pakiet VOD 161-165 nie działa w dekoderach Multiroom , działa ten pakiet tylko i wyłącznie na dekoderze głównym.

 

To jak to w końcu jest?

Specjalnie prześledziłem regulaminy zarówno od VOD jak i od Multiroomu i NIE znalazłem,żadnego zapisu/informacji,że kanały VOD są dostępne tylko na główny dekoder.

Jest zastrzeżenie,że dekoder musi być HD.

Spróbuję ponowić uprawnienia na ten dodatkowy i zobaczymy.

Jak się nic nie ruszy to telefon do CP trzeba będzie wykonać.

Jak dla mnie to takie rozwiązanie-VOD tylko na główny jest poronione... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ten miesięczny katalog działa tylko na dekoderze głównym. Ewentualnie może jest możliwość zamówienia go dodatkowo dla dekodera dodatkowego. Bo np. w przypadku pojedynczych filmów też tak jest. Po zamówieniu danego filmu, określony kanał VOD uaktywnia się tylko na tym dekoderze, którego numer karty podaliśmy w treści SMS-a z zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie "Jesteś Bogiem" na VOD161 a w lewej górnej części ekranu kilka poziomych kresek jakby martwe piksele. Sprawdzałem i TV i tuner na innych kanałach i nie ma tego efektu. Może ktoś sprawdzić? Jakby fragment oznaczenia wiekowego.

Mam nagrany ten film z emisji o godz. 0:00 i nie widzę żadnych artefaktów (i jest normalne oznaczenie wiekowe 16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zwykle na kompie lub na nboxie. Poniżej dwa zrzuty, jeden z "Jesteś Bogiem" (wczorajsza promocja), drugi "Ostatni Egzorcyzm 2" nagrany przez moduł CI (bez plusa). Nie pamiętam też żadnych artefaktów przy oglądaniu VOD z HD3000 ale teraz nie sprawdzę bo nic mnie z repertuaru nie interesuje :-). Może to jakaś cecha "plusa"...

 

zrzut 1 zrzut 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Noo, przy płatności (podkreślam, płatności, a nie tylko samym zamówieniu filmu) SMS-em za film na polsatowskim VOD, koszt wysłania takiego SMS-a jest tak wysoki, bo Cyfrowy Polsat musi się tutaj podzielić jeszcze z operatorem komórkowym w postaci prowizji dla tego ostatniego. :/ Osoby, które mają "komórkę" w wirtualnej sieci komórkowej Cyfrowego Polsatu to za taki SMS nie płacą prowizji. Wówczas SMS taki kosztuje tyle samo, co cena samego filmu. Przy tańszych filmach (kosztujących rzędu kilku złotych), koszt zamówienia i zapłaty SMS-em w przypadku innego operatora komórkowego, niż Cyfrowy Polsat, też jest niższy i wynosi np. 12,30 zł.

Opłacalność takiego zamawiania filmów VOD generalnie zależy od tego, z jakiego operatora komórkowego kto korzysta i jaką ma taryfę. Np. dla taryf minutowych, gdzie SMS-y Premium są płatne dodatkowo poza abonamentem, raczej nie bardzo się to opłaca. Wówczas chyba lepiej już korzystać z polsatowskiej "Portmonetki". Wtedy zapłacimy tylko samemu Cyfrowemu Polsatowi dodatkowo do abonamentu za platformę, ale już tylko cenę samego filmu.

Ja czasami zamawiam i płacę za film z VOD takim drogim SMS-em Premium, gdyż ja jeszcze mam w moim telefonie starą taryfę kwotową, która działa na zasadzie telefonu na kartę, że płacony co miesiąc abonament (tzn. jego kwotę) mogę wykorzystać na "dowolny cel" ;), czyli na połączenia telefoniczne, SMS-y zwykłe, Internet, SMS-y Premium właśnie, a także na połączenia międzynarodowe oraz wykonywane i odbierane w roamingu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Mako

Jest dostępne coś takiego jak "Miesięczny Katalog Filmów VOD" za dodatkowe 20 zł miesięcznie. Zamawiając tę opcję zyskujemy całodobowy dostęp do kanałów VOD 161-165. Na pozostałych kanałach VOD emitowane są filmy, które można jedynie pojedynczo zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...