Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz pierwszy film kupić za 1 zł.

Kanał można oglądać dłużej niż przez 48 godziny.

Od kiedy zakupiony film jest dostępny przez 48 godzin?!

Jeżeli go zakupisz o ok 16-20 to będzie on dostępny max ok. 30 godzin. Ja jeszcze nie spotkałem się z dłuższą zakupioną emisją niż właśnie te 30h (oczywiście nie będziemy się kłócić o godzinę w lewo albo w prawo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Czy jeśli po podpisaniu umowy miałem dostęp do VOD przez miesiąc za darmo (nie każdy kanał) .....
Umowy na 15 miesięcy (dwie umowy, bo potrzebowałam 4 dekodery) podpisane 06.04. Na dwóch dekoderach (HD3000) mam odblokowane VOD od 159 w górę. Na dekoderach głównych HD6000 VOD są zablokowane. Więc jak to działa? Czy rzeczywiście promocja czy może jakaś luka w systemie? Wolałabym nie dowiedzieć się o tym z rachunku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej :)

 

Zastanawiam się, czy posiadacze dekoderów z iplą mogą oglądać płatne filmy na vod na tv. Chodzi mi o to, jaką zawartość na dekoderze da się z tej ipli wykorzystać: czy są to tylko odcinki świata wg. Kiepskich i Rodziny Zastępczej czy też normalne filmy.

 

Przyznam, że po przejściu z cyfry, brakuje mi normalnego vod. Te filmy puszczane w pętli w takiej sobie jakości, bez oryginalnej ścieżki dźwiękowej - już dwa filmy tak obejżałem, tragedii niby nie ma, ale czuję niedosyt. Włączam film wcześniej i wciskam pauzę a potem przewijam do początku :)

 

Mam iplę na PS3 i iPadzie - ale tam filmów, nawet za dopłatą - brak. Czyli z mojego punktu widzenia, aplikacja jest bezużyteczna. Bardzo dziwna polityka Polsatu. Na komputerze się da, ale nie po to mam tv, żeby teraz nurkować za stolik i podłączać kable, przejściówki, zasilacze do komputera. Rozwiązanie beznadziejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...