Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niesiony pasmem wczorajszego sukcesu oglądania VOD LE za SMS postanowiłem zamówić ją sobie także na dziś. Pojawił się jednak problem i pisało "Tego kanału...." jednak poradziłem sobie z tym odłączając dekoder od zasilania(nie tylko przycisk power) i włączając go po chwili ponownie i problem zniknął - wszystko działa. To taka rada dla tych co mieli podobne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

specjalnie zarejestrowałem się na forum, żeby się pożalić na Ligę Europy w polsacie. Toż to jakaś kpina. Poprzednia edycja była od początku za darmochę i można było oglądać, co tylko człowiek chciał. W tym sezonie polsat postanowił zarobić i wymyślili płatną usługę, z której i tak się wycofali. Pozostał jednak [beep]ski system zamawiania darmowych meczów płatnymi smsami. Już to uważam za draństwo (czemu to ma służyć w ogóle?). A szczególnym draństwem jest to, że za smsa skasują, a mecze może włączą, może nie włączą. Kilka tygodni temu chciałem obejrzeć drugą turę, po 21.00. Przyznaję, że smsa wysłałem o 21.00. Ale i tak do 22.00 miałem ciemność na ekranie i darowałem sobie.

 

Tym razem postanowiłem nie nabijać kabzy operatorom komórkowym i chciałem zamówić mecze przez ICOK. W środę nie dało się zamówić meczów środowych, lecz tylko czwartkowe (pewnie te biedne osiołki nie zauważyły, że rozgrywki rozłożono na 2 dni). Ale ok, pomyślałem, pewnie znów się spóźniłem, powinienem mecze środowe zamówić we wtorek. Trudno, zamówiłem więc mecze czwartkowe i wylogowałem się.

 

Oczywiście, w czwartek mogłem pooglądać sobie czarny ekran z uroczym komunikatem "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Zalogowałem się do ICOK, zajrzałem do VOD - nic, żadnych meczów, za to same polsatowskie "chity". Nasmarowałem bardzo krytyczną uwagę za pośrednictwem formularza ICOK, bo to zwykłe dziadostwo jest.

 

W styczniu kończy mi się umowa i chyba dam sobie spokój z polsatem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winą mojego dekodera jest to, że w środę w VOD nie dało się zamówić meczów środowych, tylko czwartkowe, a w czwartek już żadne? Moim zdaniem to usługa VOD jest niedopracowana.

 

Dalej idąc - przecież mam dekoder od polsatu, dlaczego więc miałby być przyczyną kłopotów? Sprzedawca mnie nie uprzedzał, że niektóre usługi nie działają :)

 

W końcu odpowiem na Twoje pytanie - mam dekoder Samsung DSB-S305G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem od czego to zalezy. Ja nigdy nieczekałem dłużej niz 5 min. Zazwyczaj trwa to 3-4 minuty. Wczoraj zamówiłem film Zły Święty i dostępny byl juz po 2 min. Ale ten film za wcześnie sie kończy powinien trwać 80 min a on sie urywa po 60 min i pojawia sie plansza domowej wypożyczalni filmowej. Czy tez tak macie przy tym filmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Masz dostęp tylko do tzw. Katalogu czyli filmów za pięć zł. Filmy z pozostałych kategorii musisz normalnie zamawiać i płacić za nie.

 

Obecnie na stronie CP nie ma dostępu do DWF, więc chyba prowadzą jakieś aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na na kanale 49 VOD CP do godz. 21:00 można oglądać za darmo prapremierowo pierwszy odcinek serialu "White Collar".

 

Teraz jest drugi. Cieszę się, że wprowadzili darmowe pozycje VOD, bo właśnie o to prosiłem :) z tym że ja chyba jestem za ciemny, żeby to uruchomić. Loguję się do iCOK, klikam na VOD, wkładam film do koszyka, przekierowuje mnie na iCOK (w którym nic się nie zmieniło), tam znowu klikam na VOD (i tam też się nic nie zmieniło) i tak mogę sobie klikać w obie strony a i tak nie mam bladego pojęcia jak to zamówić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, darmowe relacje VOD można zamówić tylko poprzez sms-a, bo na iCOK to niestety nie działa. Testowałem wielokrotnie. Tak więc film lub transmisja meczu jest za darmo, ale trzeba ponieść koszty sms-a. Numer sms-a i kod filmu najlepiej znaleźć na pilocie pod "i" na danym kanale CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze oglądasz to co zamówiłeś sms-em. Ja zamówiłem ostatnią kolejkę LE w dniu 13.122010. Oczywiście za kilka minut było potwierdzenie zakupu w ICOK. Pierwsze mecze rozgrywane w dniu 15.12.2010 ogodz. 19 , oglądałem od 55 minuty / II połowa /, do tego czasu na ekranie ciemności egipskie. Po telefonie na party line Pani była bardzo zdziwiona, że nie mam aktywnych kanałów. O godz. 21 następne mecze - ekran czarny. Następny telefon. Tym razem Pan, ta sama gatka + za chwilę będą odkodowane. Za chwilę zakodowane wszystkie kanał z listy Polsatu. Zaczęly Swiecić o 23. I tak to właśnie obejrzałem 6 kolejkę. Z forum dowiedziałem się, że nie tylko ja.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...