Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest kanał serialowo-filmowy więc naprawdę dziwię się, że brak tu wersji HD. Pomijam fakt, że to powinno być już dawno bo to jest już norma to na pewno powinno być przed TVP Polonia. TVP wychodzi chyba z założenia, że jak kanał jest oglądany głównie wśród starszych ludzi to nie ma się co spieszyć bo im to i tak bez różnicy. Tak samo "Sprawa dla reportera" trafia praktycznie co tydzień do zestawienia najchętniej oglądanych programów, a dalej SD bo program oglądają w zdecydowanej większości starsi.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slamer82 napisał:

Jeśli serial "Klan" będzie puszczany od pierwszego odcinka, 5x w tygodniu po jednym premierowym, to pokazanie wszystkich już wyemitowanych do tej pory, zajmie...14 lat :)

Przy dobrych wiatrach wyemitują zapewne kilkaset odcinków i tasiemiec zniknie z dnia na dzień, jak to bywało z innymi w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

A może po cichu ... 19 listopada? Wiem, że to wkładanie kija w mrowisko, ale dzisiaj po wielu tygodniach przeszukiwałem transponder 10,796 V i wyszukało mi kanał z ID: TVP SERIALE, przy którym w informacjach dodatkowych o sposobie emisji mam znaczek HD. Od razu dodam, iż przy "normalnie użytkowanym" TVP Seriale z mojej listy kanałów nie mam informacji HD. Więc ... .

 

A - chodzi o STB ze stopki, czyli CryptoBox 750 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, Beks napisał:

TVP Seriale kończy 10 lat. 

Była to (jak już wiemy niestety zmarnowana) okazja żeby zrobić dwie rzeczy, o które aż się prosi ten kanał:

1. Podnieść do rozdzielczości HD.

2. Umieścić w NTC, przynajmniej na multipleksie DVB-T2 H.265 gdzie jest miejsca w bród (zwłaszcza że spokojnie można stamtąd wyłączyć duble Kultury i Rozrywki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...