Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będą te seriale co leciały na TVP 1 i TVP 2 czyli powtórki to niech nie startują z tym kanałem. Bo po co kolejny kanał powtórkowy. Jak wystartują to powinni dawać jak najwięcej seriali zagranicznych tych europejskich i amerykańskich, które czasami na głównych antenach leciały po północy.

A ja bym wolał zamiast TVP seriale kanał TVP Film (z kinem europejskim, azjatyckim , niezależnym) czy TVP Nauka ( edukacyjny) czy TVP Dokument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie dadzą to na Astrę i nikt poza zezowiczami i szczęściarzami mieszkającymi blisko nadajników DVB-T tego kanału nie uświadczy.

Wolę już na Astrze 19,2 E niż na Hot Birdzie w DVB-S2. :wink::D

 

Wypluj te słowa bo jeszcze okażą się prorocze :lol2:

Mam nadzieję, że ten kanał nie podzieli losu TVP Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to może być i na EutelSat W3A. Po co mi program z serialami.. same powtórki i tyle. Nastarają się tyle, co jakby uruchomili TVP1 +1.

Inna sprawa że mam dostęp także do tego satelity.

 

Wolałbym żeby wystartowało TVP HD (FTA oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kanał będzie w "DVB-T", to nie oznacza niestety, że na satelicie będzie niekodowany, a o tym chyba była mowa...

 

W ogóle ja bym chętnie zobaczył (niekoniecznie zamiast "TVP Seriale", ale oprócz niego :D ) kanał "TVP Retro", w którym emitowaliby różne programy, które istniały w całej historii "TVP" (np. całe festiwale opolskie i sopockie z lat 70 czy 80, programy Adama Słodowego, "Sonda", "Kwant", "Tik-Tak", "5-10-15", "Wieczór z Pankracym", "Wielka Gra" itp.).

 

Wtedy obecne pokolenie rodziców, czyli ludzie w moim wieku (koło 30 :D ) mogłoby pokazać swoim dzieciom co oglądali, jak byli w ich wieku, a poza tym wiele z tych programów nawet teraz nie jest do odszukania w sieci, a czasem miłoby było (przynajmniej mi :D ) sobie je przypomnieć :D .

 

Nie znam się do końca, ale taki kanał chyba niewiele by ich kosztował i spokojnie mógłby być "FTA", bo "TVP" chyba cały czas ma prawa do tych wszystkich audycji (mam rację???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre funkcje które wy oczekujecie (np. TVP Film, TVP Nauka, TVP Retro) są już przekazywane za pośrednictwem TVP Kultura i TVP Historia i myślę, że to wystarczy. Ewentualnie mogliby trochę bardziej podrasować tek kanały. TVP Seriale jak sama nazwa wskazuje ma być stacją dla wielbicieli seriali, więc powtórki produkcji TVP np. od 1 odcinka są jak najbardziej możliwe. Ja chętnie bym z ciekawości obejrzał jak wyglądały początki niektórych polskich seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirtualnemedia_pl[/url]":37rupw5n]W poniedziałek 6 grudnia br. ma rozpocząć emisję zapowiadany od dawna przez Telewizję Polską kanał tematyczny TVP Seriale.

 

W ofercie nowej stacji znajdą się nowe i archiwalne seriale wyprodukowane przez TVP oraz prawdopodobnie też produkcje zagraniczne, do których nadawca ma prawa. Kanał będzie udostępniany operatorom kablowym i satelitarnym za opłatą licencyjną.

 

Uruchomienie TVP Seriale zapowiedział po raz pierwszy we wrześniu ub.r. ówczesny prezes TVP Piotr Farfał. Kanał miał być częścią oferty platformy cyfrowej TVP, której projekt ostatecznie upadł.

 

Koncesję na nadawanie TVP Seriale Telewizja Polska otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w styczniu br.

Tak więc start TVP Seriale 6 września br. jest już pewny. Teraz pozostaje tylko kwestia dostępności u poszczególnych operatorów. Kanał będzie udostępniany za opłatą licencyjną, więc chyba możemy zapomnieć o niekodowanym przekazie (niestety)... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziemy mieli kanał na którym będą pokazywane seriale, które co najmniej po kilka razy były nadawane na wszystkich kanałach TVP. To jest sztuka dla sztuki, tworzyć niskimi nakładami kanały na których pokazywane jest wszędzie to samo. Szkoda miejsca na satelicie, DVB-T i czasu na oglądanie kolejnej zapchajdziury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał będzie udostępniany za opłatą licencyjną, więc chyba możemy zapomnieć o niekodowanym przekazie (niestety)... :/

 

A ja uważam, że "stety". Tak naprawdę ten kanał to zapchajdziura, gdyż będą tam leciały "super hity" typu "M jak Miłość", które TVP już tłucze na TVP2, powtarza na TVP Polonia, a teraz jeszcze powtórki powtórek na TVP Seriale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw które platformy zdecydują się na ten kanał.A czy ktoś wie jak będzie wyglądało to TVP Seriale czy będą chcieli zarobić na kanale i będą przerywać transmisje reklamami a może na Astrze będzie kanałem FTA.

Moim zdaniem ten kanał wystartuje we wszystkich Poskich platformach ... Żeby sobie oglądalność zwiększyli.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że "Cyfra" i "CP" tym razem nie przepuszczą okazji, żeby udostępnić ten kanał także u siebie od pierwszego dnia emisji i przez to utrzeć nosa "Nce", która do tej pory zawsze była pierwsza :D .

 

Według mnie kanał może być dobry, bo zapowiedź mówi nie tylko o polskich serialach, chociaż z drugiej strony przez to możemy już teraz mieć 1000% pewności, że NIE BĘDZIE niekodowany, ale według mnie nie będzie też aż tak drogi, żeby się nie "zmieścił" w podstawowych pakietach platform :D .

 

P. S. Ciekawe czy "TVP Seriale" będzie od początku w "TNK" (obu wersjach)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 6 września br. tylko 6 grudnia br.

Racja, chodziło mi (jak się pewnie domyślasz) o 6 grudnia. Po prostu było już dosyć późno i przeoczyłem ten błąd... :wink:

Kanał będzie udostępniany za opłatą licencyjną, więc chyba możemy zapomnieć o niekodowanym przekazie (niestety)... :/

A ja uważam, że "stety". Tak naprawdę ten kanał to zapchajdziura, gdyż będą tam leciały "super hity" typu "M jak Miłość", które TVP już tłucze na TVP2, powtarza na TVP Polonia, a teraz jeszcze powtórki powtórek na TVP Seriale...

I według ciebie kanał-"zapchajdziura" jest po to, żeby za niego płacić? Dziwny sposób rozumowania...

Ja też uważam, że "Cyfra" i "CP" tym razem nie przepuszczą okazji, żeby udostępnić ten kanał także u siebie od pierwszego dnia emisji i przez to utrzeć nosa "Nce", która do tej pory zawsze była pierwsza :D [...]

Nie wiem czy ta "okazja" jest aż tak ponętna, żeby skusić Cyfrowy Polsat, który raczej stroni od popularyzowania kanałów TVP w ramach swojej platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wam ten kanał w ofertach platform. G jak g... sobie na TVP 2 obejrzycie. Nie łudzcie sie że zobaczycie tam seriale godne uwagi popularne na całym świecie. Równie dobrze kanał mógłby się nazywać Ilona Łebkowska channel. Skoro kanał będzie płatny to już wolę aby zamiast niego w ofercie mojej platformy pojawiło się coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...