Skocz do zawartości

Zdjęcie

[nc+ CP O TnKHD] TVP Seriale

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
436 odpowiedzi w tym temacie

#421 neo_patryk

neo_patryk

Zżyty z forum

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4205 postów
  • Od: 18 gru 2006
  • LokalizacjaSzydłowiec

Napisano 24 lipiec 2016 - 19:53

Nie wiem, jakie obecnie są wyniki oglądalności TVP Seriale, ale kiedyś ten kanał utrzymywał się w czołówce najchętniej oglądanych kanałów filmowo - serialowych. Jeżeli nadal tak jest, to TVP może uznać, że jakiekolwiek zmiany są niepotrzebne, a nawet niekorzystne, tym bardziej teraz, kiedy TVP stała się bardzo wrażliwa na punkcie wyników oglądalności.

Pozdrawiam :D

#422 Kirk

Kirk

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5767 postów
  • Od: 07 cze 2014

Napisano 26 lipiec 2016 - 20:20

Wyniki za 1 półrocze pokazują, że TVP Seriale jest liderem: http://www.wirtualne...roczu-traci-axn

Słuchajcie "Medialnych" ;) https://www.youtube....iPjQXaA--aQm8sA

A tu nasz program na Facebooku: https://www.facebook...alni.SATKurier/

#423 Dawidek

Dawidek

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 179 postów
  • Od: 11 lut 2008
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Napisano 31 lipiec 2016 - 01:16

Akurat Moda na Sukces to by się na TVP Seriale przydała. :) Ale nie stare odcinki, tylko nowe. :evil:

Zgadzam się z Tobą. Cały czas uważam, że zdjęcie "Mody..." było błędem. Można było przenieść do TVP Seriale.

Polskie Forum Fanów serialu "B&B - Moda na sukces": http://www.mns.boo.pl/Forum

#424 studiolitek

studiolitek

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • 5136 postów
  • Od: 19 sie 2009
  • Lokalizacja⚓️ BĘDZIN ツ

Napisano 31 lipiec 2016 - 11:20

Zakup licencji na emisję mógł by się nie zwrócić gdyby emitowali na TVP Seriale, ze względu na zasięg.

34057.png                   DAB+ : KATOWICE KOSZTOWY (10A) KRAKÓW CHORĄGWICA (12D) 

DVB-C: UPC Select Extra HD PVR + FiberPower 60 + telefon 60 Minut do wszystkich + Horizon GO = 69,98 zł                                                                                                                     DVB-C: Sat - Mont - Service -> Pakiet DVB-T = 19,00 zł 

DVB-T:PL    MUX 1 MUX 2 MUX 3 (KATOWICE KOSZTOWY / WISŁA SKRZYCZNE / KRAKÓW CHORĄGWICA / RABKA LUBOŃ WIELKI)     MUX 4 (KATOWICE KOSZTOWY)   2X PRE-PAID ( T-HD 1000 & T-HD 210)                                MUX 8 (KATOWICE KOSZTOWY / KRAKÓW CHORĄGWICA )     MUX TVS   (KATOWICE KOSZTOWY)  DVB-T:CZ MUX 1 MUX 2 (Łysa Góra)

sigpic3343_2.gif  

#425 dustman

dustman

Połowa mocy ;)

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPip
  • 1117 postów
  • Od: 19 gru 2015

Napisano 31 lipiec 2016 - 12:55

Musiałoby TVP Seriale być w darmowej naziemnej, a na to się nie zanosi. W ogóle pozycji zagranicznych czy nawet filmów (chociaż tu bardziej bym widział od tego TVP HD) w tym kanale jest jak na lekarstwo, ale nikt się tym nie przejmuje bo widzom jak widać podoba się obecny stan rzeczy. 

Co do samej "Mody na Sukces" to widać, że TVN marnuje prawa do niej nawet bardziej niż TVP. Mogliby pokazywać przecież na TVN 7 zamiast powtórek paradokumentów, to wolą pokazywać to jedynie w internecie. Więc chyba "Moda..." przestała być już atrakcyjnym towarem po tylu latach emisji. :P

#426 studiolitek

studiolitek

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • 5136 postów
  • Od: 19 sie 2009
  • Lokalizacja⚓️ BĘDZIN ツ

Napisano 31 lipiec 2016 - 12:57

TVP Seriale jest stacją komercyjną od TVP i głównie żyje z tego co uciągnie od operatorów za dostęp, więc też w ten kanał dużo nie inwestują.

34057.png                   DAB+ : KATOWICE KOSZTOWY (10A) KRAKÓW CHORĄGWICA (12D) 

DVB-C: UPC Select Extra HD PVR + FiberPower 60 + telefon 60 Minut do wszystkich + Horizon GO = 69,98 zł                                                                                                                     DVB-C: Sat - Mont - Service -> Pakiet DVB-T = 19,00 zł 

DVB-T:PL    MUX 1 MUX 2 MUX 3 (KATOWICE KOSZTOWY / WISŁA SKRZYCZNE / KRAKÓW CHORĄGWICA / RABKA LUBOŃ WIELKI)     MUX 4 (KATOWICE KOSZTOWY)   2X PRE-PAID ( T-HD 1000 & T-HD 210)                                MUX 8 (KATOWICE KOSZTOWY / KRAKÓW CHORĄGWICA )     MUX TVS   (KATOWICE KOSZTOWY)  DVB-T:CZ MUX 1 MUX 2 (Łysa Góra)

sigpic3343_2.gif  

#427 dustman

dustman

Połowa mocy ;)

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPip
  • 1117 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 13:14

Wiadoma sprawa. Taki kanał-samograj. Nie wysilają się zbytnio, żeby komukolwiek dogodzić, bo nie muszą.

#428 Pawop

Pawop

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • 7341 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 lipiec 2016 - 13:34

Co do samej "Mody na Sukces" to widać, że TVN marnuje prawa do niej nawet bardziej niż TVP. Mogliby pokazywać przecież na TVN 7 zamiast powtórek paradokumentów, to wolą pokazywać to jedynie w internecie.

TVN kupił prawa do emisji w internecie.

Horizon Max PVR | Canal+ Prestige | HBO | Cinemax | Eleven | Fiber 250 Mb/s

#429 dustman

dustman

Połowa mocy ;)

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPip
  • 1117 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 13:48

Tylko w internecie? No cóż, to do ich obecnej strategii podobne i w sumie jest to bezpieczne zagranie. Pytanie tylko czy wyklucza to tradycyjną emisję w telewizji? 

TVP też mogło przecież wpaść na ten sam pomysł.

#430 wojtekmedia2

wojtekmedia2

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Od: 02 mar 2008

Napisano 31 lipiec 2016 - 14:09

Naprawdę mogliby tyle seriali od 1 odcinka powtarzać a oni się wysilili tylko z M jak Miłość i Na dobre i na złe. A gdzie reszta? Barwy Szczęścia, Klan, Złotopolscy? Plebanie nawet by mogli tu dać, a nie w TVP3 gdzie jak dla mnie to pora jest nie cacy. Nie muszą w każdym możliwym kanale powtarzać Rodzinki Pl. czy Ojca Mateusza.
Wszyscy zganiają na Polsat, że wszędzie Kiepscy, ale jak widać TVP nie jest w ogóle lepszy.

Pozdrowionka dla wszystkich

#431 dpl94

dpl94

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 38 postów
  • Od: 19 sie 2014

Napisano 18 lipiec 2017 - 00:30

Ranczo, Mateusz, Rodzinka w pętli...  

To już TVP 1 jest ciekawszy od tego gniota ("Czarne chmury", "Janosik"), TVP Polonia puszcza np. mocno już zakurzone "Pokój 107", "Wiedźmy",  "Przeprowadzki", "Królowie śródmieścia", "Noce i dnie" czy nieznany mi wcześniej "Znak orła"... To jest ok, ale nie 2-3 seriale przez cały dzień w pętli...

Ostatniego sezonu Rancza nie obejrzałem nawet w połowie, a to dlatego że przez TVP Seriale, (na które niestety przez większość dnia jestem skazany) po prostu już mi te Wilkowyje zbrzydły, totalnie się przejadły, nie mogłem już na to patrzeć... To samo z "Ojcem Mateuszem"... Ale niestety oglądalność jest, więc za 5 lat w ramówce znów będą pierwsze odcinki Rancza i "Ojciec Mateusz", w pętli...

... i tak do końca świata i jeden dzień dłużej ...

#432 nieczęstygość99

nieczęstygość99

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1246 postów
  • Od: 19 lip 2016
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 12 styczeń 2018 - 14:54

Zepsuł im się licznik reklam, zawsze jest pusty prostokąt  :mrgreen:

#433 Patjyk

Patjyk

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2924 postów
  • Od: 08 sie 2016
  • LokalizacjaLubelszczyzna

Napisano 15 styczeń 2018 - 19:57

Zamiast ''Rodzinki.pl'' o 18:45 lecą ''Bulionerzy''.

Użytkownik Patjyk edytował ten post 15 styczeń 2018 - 19:58

#434 DVB-T(2) INQUIRING

DVB-T(2) INQUIRING

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 258 postów
  • Od: 24 lut 2014

Napisano 07 luty 2018 - 13:27

TVP Seriale ma w ogóle swojego Dyrektora ?

#435 dpl94

dpl94

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 23:13

Epokowy przełom !!!

Po raz kolejny skończyły się im odcinki Rancza i... wreszcie nie będzie pętli (nie mogłem się nadziwić ;) ). Nie oznacza to, że Ranczo znika, ale zamiast jechać od pierwszej serii, pokazany będzie 9. sezon. Hmmm, czyżby szykowały się wkrótce jakieś głębsze zmiany ? Pewnie puszczą znów 9 i 10 sezon do końca, a potem wreszcie będzie coś innego. Do tej pory zawsze, odkąd pamiętam, Ranczo było niczym katarynka, czyli koniec odcinków i jedziemy dalej od 1 serii. I non stop pętla (co zdaje się wytykałem nawet w tym wątku). Może wreszcie coś się ruszy, bo ile razy widziałem Ranczo na tym kanale, miałem dość. Niech ten serial sobie będzie, ale nie w takich końskich dawkach jak do tej pory - choć w sumie mogliby na jakiś czas sobie odpuścić, bo ileż można wałkować, codziennie chyba było z 6 emisji, a "postęp" był żółwi - tj. 1 "nowy" odcinek na 1 dzień. Włączając o różnych porach można było trafić przez tydzień czasu , dzień po dniu na ten sam odcinek.. To tak jakby przez tydzień czasu Jedynka puszczała np. Samych Swoich.

Oby to się skończyło...

Użytkownik dpl94 edytował ten post 11 lipiec 2018 - 23:14

#436 Kamilx

Kamilx

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 280 postów
  • Od: 17 gru 2011

Napisano 12 lipiec 2018 - 09:28

Prawdopodobnie nie rozpoczęli od 1. serii, gdyż "Ranczo" od pierwszego odcinka będzie od 17 lipca po 9 w TVP1.

#437 dpl94

dpl94

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 20:44

Tam i o tej godzinie - proszę bardzo ;) Tylko żeby już nie męczyli "Ranczem" w kanale tematycznym tak jak dotychczas... Tyle przecież mają seriali, taki kanał można zrobić (z pomysłem), a oni uczynili z niego samograj - to tak jakby radio 24/7 puszczało 20 tych samych utworów w pętli. Dziwię się szczerze, że jest taka dobra oglądalność tego kanału...