Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Co do samej "Mody na Sukces" to widać, że TVN marnuje prawa do niej nawet bardziej niż TVP. Mogliby pokazywać przecież na TVN 7 zamiast powtórek paradokumentów, to wolą pokazywać to jedynie w internecie.

TVN kupił prawa do emisji w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mogliby tyle seriali od 1 odcinka powtarzać a oni się wysilili tylko z M jak Miłość i Na dobre i na złe. A gdzie reszta? Barwy Szczęścia, Klan, Złotopolscy? Plebanie nawet by mogli tu dać, a nie w TVP3 gdzie jak dla mnie to pora jest nie cacy. Nie muszą w każdym możliwym kanale powtarzać Rodzinki Pl. czy Ojca Mateusza.
Wszyscy zganiają na Polsat, że wszędzie Kiepscy, ale jak widać TVP nie jest w ogóle lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ranczo, Mateusz, Rodzinka w pętli...  

 

To już TVP 1 jest ciekawszy od tego gniota ("Czarne chmury", "Janosik"), TVP Polonia puszcza np. mocno już zakurzone "Pokój 107", "Wiedźmy",  "Przeprowadzki", "Królowie śródmieścia", "Noce i dnie" czy nieznany mi wcześniej "Znak orła"... To jest ok, ale nie 2-3 seriale przez cały dzień w pętli...

 

Ostatniego sezonu Rancza nie obejrzałem nawet w połowie, a to dlatego że przez TVP Seriale, (na które niestety przez większość dnia jestem skazany) po prostu już mi te Wilkowyje zbrzydły, totalnie się przejadły, nie mogłem już na to patrzeć... To samo z "Ojcem Mateuszem"... Ale niestety oglądalność jest, więc za 5 lat w ramówce znów będą pierwsze odcinki Rancza i "Ojciec Mateusz", w pętli...

 

... i tak do końca świata i jeden dzień dłużej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Epokowy przełom !!!

Po raz kolejny skończyły się im odcinki Rancza i... wreszcie nie będzie pętli (nie mogłem się nadziwić ;) ). Nie oznacza to, że Ranczo znika, ale zamiast jechać od pierwszej serii, pokazany będzie 9. sezon. Hmmm, czyżby szykowały się wkrótce jakieś głębsze zmiany ? Pewnie puszczą znów 9 i 10 sezon do końca, a potem wreszcie będzie coś innego. Do tej pory zawsze, odkąd pamiętam, Ranczo było niczym katarynka, czyli koniec odcinków i jedziemy dalej od 1 serii. I non stop pętla (co zdaje się wytykałem nawet w tym wątku). Może wreszcie coś się ruszy, bo ile razy widziałem Ranczo na tym kanale, miałem dość. Niech ten serial sobie będzie, ale nie w takich końskich dawkach jak do tej pory - choć w sumie mogliby na jakiś czas sobie odpuścić, bo ileż można wałkować, codziennie chyba było z 6 emisji, a "postęp" był żółwi - tj. 1 "nowy" odcinek na 1 dzień. Włączając o różnych porach można było trafić przez tydzień czasu , dzień po dniu na ten sam odcinek.. To tak jakby przez tydzień czasu Jedynka puszczała np. Samych Swoich.

Oby to się skończyło...

Edytowane przez dpl94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam i o tej godzinie - proszę bardzo ;) Tylko żeby już nie męczyli "Ranczem" w kanale tematycznym tak jak dotychczas... Tyle przecież mają seriali, taki kanał można zrobić (z pomysłem), a oni uczynili z niego samograj - to tak jakby radio 24/7 puszczało 20 tych samych utworów w pętli. Dziwię się szczerze, że jest taka dobra oglądalność tego kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie wiem jak wy, ale TVP Seriale wymaga moim zdaniem odświeżenia. Główna część ramówki to ''Ranczo'', ''Ojciec Mateusz'' oraz ''Rodzinka.pl'' (choć w weekendy i święta zdarza im się puścić filmy fabularne). Zresztą mogliby emitować sporo seriali z dawnych lat, wszak TVP ma bogate archiwum jeśli chodzi o seriale.

 

Tak swoją drogą za 2 tygodnie ''Ranczo'' znów będzie powtarzane od 1 odcinka (teraz od 1 odcinka zaczęli powtarzać ''Ojca Mateusza'').

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ''Na dobre i na złe'' puszczają od 1 odcinka, choć już teraz są na 102 odcinku. Powinno być więcej seriali, choć pewnie powtórki Rancza, czy Ojca Mateusza zgarniają świetną widownię, w końcu od kilku lat TVP Seriale są na 1 miejscu w rankingu kanałów filmowo-serialowych, wyprzedzając naziemną Stopklatkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł być bardziej różnorodny ten kanał, ale niestety... Dopóki widownia będzie taka jak dotychczas, pewnie niewiele się zmieni. Po tej stacji widać jak mało wymagający jest odbiorca... Do pewnego momentu te powtórki Rancza i mi się podobały, ale teraz już nie mogę na to patrzeć, po prostu odrzuca mnie... Ten kanał wygląda jak zaprogramowany wcześniej samograj. W kółko to samo. Zmiany są, ale w ramówce nocnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest po prostu polski widz, który ogląda na okrągło powtórki ''Rancza'' na TVP Seriale - dlatego są tak dobre wyniki oglądalności i nie zdziwię się, jeśli za 10 lat powtórki ''Rancza'' dalej będą tak najchętniej oglądane na TVP Seriale.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Chciałem się zapytać, czy ktoś nagrywał pauzę TVP Seriale w latach 2010-2013, którą emitowano w ciągu 2-3 minut przed nieruchomą planszą? Widziałem jesienią 2012 planszę, ale nigdy nie miałem okazji w tych latach zobaczyć samego początku, kiedy to właśnie na samym początku emitowano przez krótki czas pauzę, a potem dopiero plansza, bo wtedy nie wiedziałem, że przed tą nieciekawą planszą emitowano pauzę. Ta pauza jest poszukiwana od trzech lat... Podobno była również na dwóch zbanowanych już kanałach. Może ktoś tutaj z czytających mój komentarz nagrywał wtedy pauzę albo reuploadował z YouTuba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Nic się nie mówi o podniesieniu jakości TVP Seriale do HD. Przecież materiał wyświetlany jest prawie w całości w natywnym HD. Rozumiem,że w naziemnej nie ma tego programu (nie licząc mobilnego mux4), ale w kablówkach mógłby być w HD spokojnie. Co stoi na przeszkodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...