Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

W grudniu 2012 roku, najpopularniejszym kanałem telewizyjnym wśród stacji filmowo-serialowych pozostaje stacja TVP Seriale ze średnią oglądalnością na poziomie 58,7 tys. widzów (wzrost udziałów o ponad 72,9 proc.).

http://media2.pl/badania/99315-Filmowa- ... a-AXN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie wałkują po kilka odcinków tego samego serialu w jednym dniu. Jeśli już jakoś muszą program wypełnić niech zaczną emitować seriale jeden nowszy, jeden starszy, jeden jeszcze starszy. I wtedy mogli by jeszcze tydzień od pon - pt podzielić jakoś tematycznie. Sob i Nd familijnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

TVP Seriale od 25 bm. będzie emitował od pierwszego odcinka serial ''Licencja na wychowanie''. Emisja o godz. 15:45. Zaś od 1 grudnia (co w każdą niedzielę) będzie emitowany serial ''Święta wojna''. Emisja o godz. 6:50, gdzie zostanie wyemitowany odc. 254.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie Dnia Zmarłych były emitowane sylwetki polskich aktorów , których niestety już nie ma wśród nas .Sam pomysł bardzo dobry ,tylko jak to w przypadku TVP niestety niedopracowany - nie wiem dlaczego zabrakło kilku zmarłych wybitnych aktorów jak Jerzy Turek ,Krzysztof Kolberger ,Henryk Machalica ,Jan Machulski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W najbliższe święta będzie można zobaczyć słynna "Trylogię " Sylwestra Chęcińskiego

 

24.12 - "Sami swoi"

25.12 - "Nie ma mocnych"

26.12 - "Kochaj albo rzuć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba, trochę ulepszyli w stosunku do starej. Ale, imho, wszystkie kanały TVP powinny mieć bardziej ujednoliconą oprawę. Na każdym kanale powinna być taka sama, ze zmienianymi tylko drobnymi szczegółami. Byłaby większa świadomość marki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zerknąłem na ten kanał z powodu filmu "Sami swoi" i tak się zastanawiam, skąd TVP wrzasnęła taką zdezelowaną taśmę filmową? Po prostu nie dało się na to patrzeć. Kasety WHS mają już lepszą jakość.

I jak tu wierzyć w opowiadania, że TVP ma takie cudowne w wysokiej jakości skatalogowane zbiory w swoich archiwach :roll:

 

Jak coś takiego technicznie tragicznego można było puścić na antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, czemu TVP nie może wykupić od Polsatu wersji zrekonstruowanej. Przecież publiczna emituje ten film częściej niż Polsat (no, ostatnio było, ale Polsat nie ma 2 następnych części). Tak samo sprawa wygląda z "Jak rozpętałem II wojnę światową". Teraz jest emitowana wersja czarno-biała, a Polsat ma wersję kolorową (chyba w tym samym czasie rekonstruowano co "Samych swoich").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...