Skocz do zawartości

NBA


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boston  też  nie ma jakiś kolosów na ławce.  Jednak ktokolwiek by nieawansował  czy Wiz  czy Bos  i tak  Cleveland będzie w finale.  Tak jak powiedział   Demar Derozan gdyby w Toronto grał L   James   to oni by awansowali  i miał racje.

Wstawie  Jamesa  bo Milwaukee  też by przeszli   Cavs .

 

Na zachodzie  jest to co miałobyć  czyli Spurs   Warriors.  Spurs  bez Parkera   i nie wiadomo jak z nogą  Leonarda.  W GSW za dużo talentu  Durant Thomson   Curry   i doskonały obrońca Gree.  Ich bronią jest   Transition Defence oraz trójki.

Spurs rzuca połowie mniej trójek.

 

Jeśli Leonard nie będzie zdrowy może skończyć się sweepem.Analitycy stawiają   4-1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wygląda na to że  mamy już  chyba znany finał .  Pierwszy raz w historii  te same kluby spotkają się 3 raz rzędu.

 

Cavs wypoczęci  z Celtami zajechanymi przez Wizards.  Piątkowy mecz jeśli będzie 0-2  to Cavs zakończy to sweepem u siebie.   Natomiast  Warriors  załatwili Leonarda  i mają ułatwienie bo Parker najprawdopodobniej nie zagra przez 8-10 miesięcy. No i bez Parkera i Leonara  Spurs  to jak Warriors  bez Currego i Greena.  Żadna rywalizacja. A to co się działo do 1 połowy to była ta różnica.Szkoda że Tak to się kończy.  Lamarcus  to nie jest zawonik klasy Spurs.  To nie jest ktoś komu się daje 84mln  $$.   To ich będzie kosztować porażke z Warriors.   Spurs powinni się z nim przeprosić.  Wystarczy zobaczyć  co z nim robił  Marc Gasol   czy DJ  .

 

W finałach  Cavs Warriors  nie lubie żadnej tak więc  jestem za Cavs.

 

 

Arkon   posłuchaj sobie  tego

 

 

Dominacją  Cavs  nie nazwe dominacji  bo wschód  to kabaret. Tam jest Cavs i może Celtics  i nie wiem Raptors?  Na zachodzie masz  Warriors  Spurs i  Houston które potrzbuje Hardena.    Clippers bez Cp3  i Griffina nie mają strzelców.Masz Memphis   masz Blazers.  Zachód jest dużo silniejszy. Śmiem twirdzić iż za rok Cavs znowu w finale będzie jeśli James będzie.

 

Juz zaczęła się gadka że Lebron przeskakuje Jordana. No z takim tragicznym wschodem a jakich przeciwników  miał  MJ .Poza tym wyznacznikiem najlepszego koszykarza  po przez pierścienie?  hmmmmm   Horry   7   Russel  11  Kerr 5    Duncan 5  .  MJ   w finałach  nie przegrał     6  MVP    miał  dużo gorszy skład niż  Cavs obecnie. Gorsze przepisy   bardziej fizyczna gra  .MJ  nie odpoczywał. To jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo nieciekawe są finały konferencji. To jest różnica kilku klas. Dopiero Wielki Finał może być zaciętym i mam nadzieję wspaniałym widowiskiem. Ja oczywiście trzymam kciuki za GSW- jeśli nie będzie kontuzji i Green będzie trzymał nerwy na wodzy, to jestem przekonany, że to oni wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skip  Bayless   podsumował  to tak.   Portland  bez Jusuf Nurkić  który ma być  franchise playerem.  Gośc jest objawieniem.  Warriora już  się męczyli  z Portland gdy on grał.    Potem  kto  Utah   najlepsza defensywa lgi  i  znowu  bez  Georga Hilla  a Utah przecież  przeszli Clippers którzy stracili Griffna nie mniej jednak Clippersi nie są żadnym zagrożeniem dla Warriors.  No i Spurs         bez Leonarda Parkera i potem Lee.  To tak  jakby zabrać Warriors  Greena Currego i Javale Mcgee który robił co chciał z Aldrigem.  Aldrige wielkie rozczarowanie playoffs . Zagrał raptem przyzwoite 2 mecze.

 

Mecz  nr 3  Cavs  Celtics  potwierdziło iż jeśli  Lebron na qpe  to  Cavs dało sobie rotrwonić 25 pktów. Im szybciej Cavs skończą serie z Celtami tym więcej będzie odpoczynku ja mimo to stawiam na 4-1. A finały już czwartek za tydzień.

 

W finałach jestem za  nikim ale na pewno nie za Warriors.  Obejrze sobie jedynie dla  pojedynku  Irving vs  Curry.   W  sumie szkoda że w serii Boston Cavs  jest 1-2  bo jakby było   3-0  to Cavs i Warriors weszli by do fianłu jako 11-0  i ktoś musiałby przegrać.

 

Green z tego co wiem jest 1  lub 2  techniczne od zawieszenia.  

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystkim hejterom może teraz roześmiać się w twarz. Sytuacja win- win i dla zawodnika, i dla zespołu. GSW zyskali genialnego gracza, a Durant wygrał upragniony pierścień. Curry zdrowy też pokazał klasę, a i tak akcją finałów będzie dla mnie jak mijał Lebrona https://www.youtube.com/watch?v=ClLAQVNFxQ8 Uwielbiam Stepha. Mam nadzieję, że uda się utrzymać trzon zespołu(Iguodala i Livingstone to absolutnie niesprzedawalni zmiennicy). Na pewno znowu jacyś weterani zgodzą się zagrać za minimum jak David West. W Kawalerii zawiedli rezerwowi(gdzie był Deron Williams?) i mimo wszystko Love oraz Tristan Thompson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc  na to co się działo w meczu nr 3   gdy Cavs mieli  8 pkt przewagi na 84 sekund przed końcem  i Lebron psuł  wszystko jak szło  czyli najpierw podanie do Lova  potem do Korvera a oni marnowali trójki  .  A Warriors zapodali serie 9-0   i Kevin trójeczka sprzed Jamesa i 1  pkt  przewagi i potem znowu James podał i znowu pudło  . To było  podsumowanie finałów.  Cavs  zagrali  tragicznie jeśli chodzi o obrone  Warriors  obnażyli wszystkie błędy.   Irving z Jamesm  grali tzw  ball hog  i ISO  bo nie mieli w ogóle wsparcia od reszty.  Tristian Thomson  został całkowicie wyłączony przez Greena.   Kevin Love  totalny  fail  w finałach   wyszedł  mu raptem mecz nr  4 który i tak Warriors  odpuścili bo chcieli wygrać  u siebie.

Stephen Curry jak mu trójki nie wpadają   [ mecz nr 4  ]  to musi gre przejąć   Durant.

 

Co do tej akcji  to kwestia szczęścia   .  Pół sekund poźniej zrobiłby wjazd i by był  block.  Lebron ma 32 lata jest wolniejszy w obronie    a tego nie oszukasz.   Warriors ogólnie byli bardziej głodni rewanżu.

Warriors  mają teraz misje.  Utrzymanie składu  ale także podatek od luxusu  300 mln$   nie tak mało.  Śmiem twierdzić  iż jednak nie wszyscy zostaną.   Np  David West      Zaza  nie wiadomo co z Livingstonem. Dodatkowo Curry będzie miał nowy kontrakt.  Musieli by zachowac się jak w Spurs  i zgodzić się na  cięcie zarobków. 

 

Powiem tak Cavs zapewne i tak za rok zagrają w finale jednak w nieco innym składzie.  Jednak bez wzmocnień  nie widze ich w finale jako zwycięscy.   Memphis  Spurs  to jedynie ekipy  które sa  stanie ograć  Warriors

 

Patrz pierwszy mecz SPurs    Warriors   mieli 25+   robili co chcieli

 

oraz patrz na to

 

https://www.youtube.com/watch?v=j6OxmCbPr3E

 

 

Spurs powinni się pozbyć  Aldriga  ale zapewne tego nie zrobia. Tony Parker wróci na przełomie styczeń luty. Ciekawi mnie kto to nich dołączy na ta pozycje  . Dedmon będzie wolnym agentem

 

Ciekawi mnie Clippers i sytuacja  Griffina i Paula.

 

od 1 lipca warto oglądać ESPN.

 

Przypominam od siebie że  hejterem nie jestem.  Jednak nie lubie bardziej Westbrooka  niż  Currego.  Zgodzić się jednak trzeba iż  Curry poza tym że jest utalentowanym strzelcem   jak zdobywa asysty? Zobacz że on nie ma takiego przeglądu pola jak ma James   .Pippen powiedział iz  Curry nie podaje do kogoś kto jest na wolnym polu do rzutu.Tylko do  kogoś kto stoi  obok   bardzo często to jest Green / KD  . A to że po takim podaniu piłka ląduje w siatce  to dlatego ma tyle asyst.

Podziwiać należy jednak to że  ma bardzo dużo zbiórek  jak na swój wzrost oraz to że nie jest atletą  tak jak Westbrook.

 

 

Deron Williams   podsumuje taki frazesem :D   Deron Wiliams  should retire.      Zgodzisz się?     Bo to Lebron  jako manager   zażyczył  sobie Korvera  Derricka   Derona i wszyscy zawiedli.  A śmieją się z Jordana i jego zarządzania w Charlotte.  Czemu Channing Frye przesiedział całe finały na ławce.  Tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron już za rok chce uciekać do LA. :) Jeśli to się potwierdzi, to będzie beka. Porównywanie tego grajka z Jordanem, to ogromne nadużycie. Ja wyżej cenię Duranta i Curry'ego z GSW czy nawet Kyriego z Cavs. Lebron to siła i niewiele więcej. Trochę przesadziłem, ale nie przepadam za gościem. Nawet jako "menager" Cavs się nie sprawdził, a już postawienie na Love'a to śmiech na sali. Oby udało się Warriors utrzymać skład, co podobno jest bardzo prawdopodobne. Byłaby dynastia jak w Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron już za rok chce uciekać do LA. :) Jeśli to się potwierdzi, to będzie beka. Porównywanie tego grajka z Jordanem, to ogromne nadużycie. Ja wyżej cenię Duranta i Curry'ego z GSW czy nawet Kyriego z Cavs. Lebron to siła i niewiele więcej. Trochę przesadziłem, ale nie przepadam za gościem. Nawet jako "menager" Cavs się nie sprawdził, a już postawienie na Love'a to śmiech na sali. Oby udało się Warriors utrzymać skład, co podobno jest bardzo prawdopodobne. Byłaby dynastia jak w Bulls.

32 lata . Za rok 33 i co on poleci do LA   tam gdzie  Lakers będa budowac  ekipwe dopiero od summer 2018 a nadchodzący sezon to tankowanie?

Jordan a Lebron?   Lebron ma ograniczony repertuar zagrań . Kobe był bliższy Jordana  jednak na 1 tytuł  nie zasłużył. Sacramento Kings mieli lepsza ekipe no ale $tern  zrobił   swoje  to przeszło już dawno do historii.

Jordan w latach w których zdobywał misia miał gorszy skład od obecnych Cavs  jak  i od Miami Heat.    Poza tym czemu  tak cicho jest o Leonardzie ze Spurs  czy o Anthonym Davisie z Nowego Orleanu. Tam buduje się kolejna silna ekipa potrzebują tylko lepszego trenera.

 

Steve Kerr potwierdził że zostanie na kolejny rok trenerem  ale Jerry West przechodzi do Clippers  .

Lebrona nie wszyscy  lubią może dlatego że jest że tak powiem ostro chroniony  w NBA jako marka  i nie gwizdają  lub połowy fauli ofensywnych oraz kroków. 

Kevin Love to po tym sezonu powinien opuścić Cavs .

Warriors mają  trudniejszą  konferencje  tyle że nie skład jest ważny.  Po latach  gdy MJ przeszedłna emerytury kluby które miały swoje panowanie  zazwyczaj średnio zdobywały 2-3 tytuły  a potem wychodziło  zmęczenie.

Masz pół czerwca   lipiec  i sieprień. We wrześniu masz training camp  a w listopadzie pre season. 

Mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak dotychczas bo nie wyobrażam sobie sezonu bez NBA w polskiej telewizji...

Ja podziękuje

 

18557445_623800317827082_576692445979594

 

 

18739713_1416994561677594_73200153471433

 

 

"(...) będzie to ich trzeci MECZ w przeciągu trzech sezonów o miano najlepszej drużyny NBA".

 

Ta stacja jest jednak koszykarsko upośledzona.

 

 

10356151_241382736068844_798277818353620 I ciąg dalszy wywodu:

"(...) a LeBron James, który ma tych potrójnych zdobyczy w karierze bodaj PONAD 60, w tym sezonie był trzeci najlepszy w tych triple-doubles".

 

Bodaj 55.

 

Jak prawa stracą będe szczęścliwy  .  W przeciwnym wypadku lepsze by było aktywowanie drugiego pidu audio lub wyłączenie Polskiego kometarza

 

Polecam karte  na Antik Sat  tam są kanały Nova Sport 1/2  tam jest NBA w HD  więcej pokazują  jak Nc+  i taniej.

Poza tym w dopisku masz  IPTV a wiadomo co to oznacza i co możesz.

Na razie nikt nie ma praw do NBA na następny sezon.

Prawidłowo

 

Liga NBA – do końca 2017 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zapomniałem o Leonardzie, tyle że on w SAS nie ma z kim grać, bo Aldridge totalnie zawodzi(to chyba największa pomyłka Popa). Spursi grają trochę za bardzo archaiczną koszykówkę. Na razie nikt na zachodzie nie ma szans na doścignięcie GSW, podobnie jak na słabszym wschodzie Cavs. Także wszystko wskazuje na kolejny finał między tymi dwiema ekipami. Ciekawe co zrobi CP3, bo coraz więcej wskazuje na to, że tytuł nie dla niego, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja  Leonard całkowicie przerasta wszystkich w Spurs ale zauważ  kim był  MJ w Chicago  , Lebron w Miami    ,    Drexler w Portland , Olajuwon w Houston .Swoją  drogą  Olajuwon i Houston zdobyli 2 mistrzostwa  wykorzystując  to że Jordana nie było w NBA w latach 1994 1995  :D.

Aldridge w sumie to nie tylko pomyłka  ale jest kompletnie przepłacony. Kim był w Portland a jak jego słabości obnażyli w Spurs.   Czy Spurs  grają archaiczną   a czy Golden Stat istnieje bez trójek ? :D  .Tak samo w Cavs no Lebron  no party.

 

Pierwsze wieści w sprawie GSW   Iggy rozważa wstęp na rynek wolnych agentów. No pewnie dlatego że grał w 3 finałach w jednym wygrał  MVP  vs  szpital z Cavs  bo nie było Lova i Irvina.  W drugim przegranym grał  mniej. A w 3 jeszcze mniej.

Wygrał 2 tytuły w 3 lata  ma 1 MVP. Zapewne chce więcej grać.  A GSW muszą mieć miejsce w salary by mieć nawet na minimalną obniżke dla Duranta.

 

Cavs  muszą się pozbyć Lova   stał się jednowymiarowy. Przestał  bronić    a finały zawalił po całości.  Ciekawi mnie kto zostanie z ich składu. Przybij piątke Danthay Jones?    Obu Wiliamsów zapewne nie będzie bo też to była pomyłka zresztą ten gorszy grał tylko śmieciowe minuty a ten lepszy grał kompletny piach.Korver  udowodnił że jest zwykłym zadaniowcem dużo gorszy od Raya Allena.  James ma kontrakt do 2019 ale z opcją rezygnacji  także większośc analityków wie że za rok raczej odstąpi od kontraktu i opuści Cavs.

 

Boston  buduje ekipe na następny sezon   Jimmy Butler może tam wylądować jednak jak dla mnie  powinni się pozbyć  Isiah Thomasa. On jest za dobry na Celtics.  Paul George poinformował iż opuści Pacers po nadchodzącym sezonie. Ciekawe czy będzie trade do tego czasu.

 

Przy okazji  niedawno 33 lata świetował  MELO.  Najbardziej przereklamowany i przepłacony gość ostatnich 10 czy nawet 13 lat. Wszedł z draftu 2003.

 

 

Natomiast   oglądałem sobie F1st take poniedziałkowe  chyba . Na jednym ze skrótków widziałem  kosmicznie wręcz rasistowskie wpisy o Lebronie  które pominę . To od tak było porównanie Lebrona do Mja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak refleksje po drafcie?

Największy szok to oddanie Butlera do Minnesoty. Źle się dzieje w Chicago. Za to Timberwolves mają już świetny skład i ich nieobecność w play off będzie zaskoczeniem. Jedynie może powinni zastanowić się nad wymianą z udziałem Rubio, choć ja akurat lubię tego rozgrywającego, ale rzeczywiście brak mu dobrego rzutu.

Ciekawie wyglądają Lakersi i Filadelfia. Walton ma szanse z Ballem, Ingramem i pozyskanym niedawno Brookiem Lopezem zrobić kolejny showtime. Tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że najpóźniej za rok trafi tam Paul George. 76ers mają nieprawdopodobną ilość talentu, oby tylko im zdrowie dopisywało.  Trust the process.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio to fatalny strzelec.  Lakersi  będą  tankować   nadchodzący sezon.  76ers ma swoje big 3 :D    .  Oddanie  Russela za Lopeza było  podsumowaniem   draftu sprzed roku :D    

 

Paul  George może też  być  wymieniony w czasie sezonu.  Lakers  Spurs   Cavs   faworyci.   Jednak najmniej Cavs   bo obecnie nie mają  GMA.  Nie wiadomo kto tam będzie grać  na ławce.  Aldrige na wylocie ze SPurs   nie wiadomo jednak kiedy.  Gasol odrzuił nowy kontrakt bo chce podpisać mniejszy. Szykują  miejsce  dla D Rosa  lub CP3. 

 

Teraz czekać  na 1 lipca wolni  agenci.  M  in   CP3  i BG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio to fatalny strzelec.  Lakersi  będą  tankować   nadchodzący sezon.  76ers ma swoje big 3 :D    .  Oddanie  Russela za Lopeza było  podsumowaniem   draftu sprzed roku :D    

 

Paul  George może też  być  wymieniony w czasie sezonu.  Lakers  Spurs   Cavs   faworyci.   Jednak najmniej Cavs   bo obecnie nie mają  GMA.  Nie wiadomo kto tam będzie grać  na ławce.  Aldrige na wylocie ze SPurs   nie wiadomo jednak kiedy.  Gasol odrzuił nowy kontrakt bo chce podpisać mniejszy. Szykują  miejsce  dla D Rosa  lub CP3. 

 

Teraz czekać  na 1 lipca wolni  agenci.  M  in   CP3  i BG.

No Lakersi to napewno beda tankowac w przyszlym sezonie zwlaszcza ze nie maja zadnego picku w 1 rundzie draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można  zrobić  trade   draftu  tak jak to zrobili właśnie  76ers  i  Lakers.  Efekt  Earvina Johnsona jako nowego Gma   pozbył się Russela  w zamian za R. Lopeza . Po co im był  Mozgov :D . Tankować  też warto by pozyskać  wolnego agenta.

Oj będzie się działo juz od soboty .

 

Ostatnio na ESPN   podali   MELO  James  Wade  George  w 1 drużynie.   No i że niby co tacy zawodnicy mają się postawić  GSW.     MELO  i George  to zawodnicy typowi  ISO.  Wade  34  jego nogi to już wiek emerytalny. James  32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ruch totalnie niezrozumiały. CP3 razem z Brodaczem? To się raczej nie uda. Przecież obaj są świetni, ale z piłką w dłoni.

C.Paul przez to bedzie mogl dostac supermaxa i wydluzyl sobie o rok sowita wyplate ale fakt z Hardenem braknie im pilki.

Z Warriors i tak nie maja szans chyba ze jakies kontuzje sie pojawia.

 

Podobno Rockets jeszcze kombinuja by zrobic wymiane po P.Georgea z Indiany.

 

 Trio Paul-Harden-George wygladaloby zacnie ale i tak Warriors by nie przeskoczyli

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie próby pozyskania George'a są obarczone ryzykiem, że po roku odejdzie do Lakers. Poza tym największy problem Houston to brak rezerwowych. Już teraz grali 7-8 graczy. Chyba że pozyskają jakichś weteranów za minimum stawki. Mimo wszystko liczyłem, że CP3 trafi do Spurs. Ciekawe co z Griffinem i Riddickiem? Jeśli i oni odejdą, to Clippers czeka kilka chudych lat, zresztą bez Paula też czarno to widzę. Czyli sytuacja wróci do normy i w LA będą rządzić Lakersi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...