Skocz do zawartości

NBA


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP3 wskoczył na 3 miejsce w ilości asyst, piękny wyczyn. Herro maszeruje po tytuł najlepszego 6 zawodnika, a Miami i Chicago zaskakują dobrą formą. Szczególnie sceptyczny byłem wobec Bulls, a na razie wyglądają świetnie. Kibice Filadelfii chcą Lillarda za Simmonsa, moim zdaniem nierealne niestety. Harden nie może sobie znaleźć miejsca po zmianie przepisów i już tak często nie wykonuje rzutów wolnych. Lakersi nadal nie przekonują, ale to początek sezonu, więc wyciąganie daleko idących wniosków nie ma sensu. Niestety Boston słabiutko, nawet Smart skrytykował Tatuma i Browna, że nie dzielą się piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla tych wszystkich maniakow NBA ktorzy sledza wszystko zwiazane z nba  a szkoda im wydac kase na NBA LEAGUE PASS ktory w polsce troche kosztuje to mozna dzieki VPN wybrac serwer indyjski i kupic ten sam pakiet NBA LEAGUE PASS co w polsce za ok 14,50£ za rok.

Nie wiem czy juz ktos poruszyl ten temat. Jesli tak to sorki.

Ja "przenioslem" sie do Mumbaju i kupilem roczny pakiet za grosze i teraz gdy tylko chce ogladac mecze na zywo lub powtorki zmieniam na indie i ogladam.

Dodam ze wszystko jest takie same jak w polskim NBALP bo predzej uzywalem polskiej wersji.

I bez obawy nie ma komentarza indyjskiego 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, cidik napisał:

Da się to później oglądać na tv Sony android z apikacji NBA?
 

Jesli twoj sony android potrafi sciagac apki to spoko. 

Ja ogladam na samsung smart tv starszej generacji wiec dokupilem amazon firestick by sciagac apki bo moj smart tv ma problemy ze sciaganiem i instalowaniem apek.

Ale odpowiedz jest jak najbardziej.

Aha ja mam expressvpn i nordvpn ktore sa szybkie i wszystko smiga perfekcyjnie.

Nie wiem jak bedzie z tymi tanimi lub darmowymi vpn'ami 

Masz 7 dni okres probny wiec wyprobuj 😁

Polecam

P.s jesli juz kiedys miales NBALP to zaloz nowe konto i zaplac inna karta niz placiles kiedys o ile placiles bo mi napisali ze juz ktos kupowal na ta karte i na te konto i sie nie da bo mialem zapisane ze jestem w PL

Wiec zalozylem nowe konto "bedac" w Mumbaju, zaplacilem nowa karta i elegancko smiga.

Moge ci poclac fotki na priva jak to chodzi

Jakies pytania wal smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 7.11.2021 o 22:25, Rudziol napisał:

Panowie dla tych wszystkich maniakow NBA ktorzy sledza wszystko zwiazane z nba  a szkoda im wydac kase na NBA LEAGUE PASS ktory w polsce troche kosztuje to mozna dzieki VPN wybrac serwer indyjski i kupic ten sam pakiet NBA LEAGUE PASS co w polsce za ok 14,50£ za rok.

Nie wiem czy juz ktos poruszyl ten temat. Jesli tak to sorki.

Ja "przenioslem" sie do Mumbaju i kupilem roczny pakiet za grosze i teraz gdy tylko chce ogladac mecze na zywo lub powtorki zmieniam na indie i ogladam.

Dodam ze wszystko jest takie same jak w polskim NBALP bo predzej uzywalem polskiej wersji.

I bez obawy nie ma komentarza indyjskiego 😂

Witam!

To mnie zaskoczyłeś.  W zeszłym sezonie trochę oglądałem tzn jak się Playoffy zaczęły.  No ale faktycznie trochę drogo. Mam pytanko za każdym razem vpn muszę odpalać żeby oglądać? Napisz jak coś na priv 

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Faworytem do mistrzostwa i tak jest Denver Nuggets, ale fakt faktem, to co robą Celtowie jest wręcz niewiarygodne. Miami też się niesamowicie nakręciło na play offy, biorąc pod uwage jak eliminowali faworytów jeden po drugim, będąc rozstawionym z numerem 8, i chcą grać w play off, musieli rozegrać dodatkowy mecz w eliminacjach do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...