Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na Kraków takie zachowanie jest dziwne - przecież to najbardziej pobożny ośrodek regionalny a dzisiaj z zrozumiałych względów nie było też relacji z Łagiewnik.

Zmieniając temat od 3 kwietnia "Telekurier" czyli magazyn reporterów TVP3 pojawi się w nowej odsłonie:

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10155705217484023&id=310117974022&__tn__=C-R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, transmisja była planowana (przynajmniej w OTV Gdańsk). Pojawiła się również zapowiedź:

 

Dzisiejsza walka Joshua - Parker of 23:00 w TVP3!:

 

29572846_10156578567889903_4134563767632

 

https://facebook.com/tvpsport/photos/a.10150132759154903.328632.232172299902/10156578567889903/?type=3&source=48&ref=page_internal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka nie była pokazywana w TVP 3 Szczecin ze względu na transmisję Wigilii Paschalnej. Sytuacja na tyle absurdalna, że transmisja mszy była także w TVP Info. Z powodu zdublowanej transmisji w Szczecinie walka nie była dostępna dla użytkowników bezpłatnej telewizji. Ciekawostka jest też taka, że w czasie transmisji z walki TVP 3 nie była dostępna w internecie oraz w aplikacji TVP Stream. Nie była nawet dostępna TVP 3 Szczecin gdzie walki nie było. Wyglądało to na celowe zablokowanie przekazu ponieważ dokładnie po zakończeniu transmisji przekaz powrócił. Dziwne, ponieważ na sport.tvp.pl oraz w aplikacjach TVP Stream i TVP Sport gala była dostępna.

Edytowane przez jarek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka Oszczyk i Tomasz Sieliwończyk podczas dzisiejszego wydania "Dzień dobry tu Gdańsk", które emitowane jest właśnie od dzisiaj, w związku ze zmianami w pasmach regionalnych TVP3. Widać zdecydowanie inne, profesjonalniejsze podejście do telewizji śniadaniowej niż w 2016 r.

 

323a77a48fca.png
 
a6322036af8c.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP3 Szczecin też są powtórki o poranku, ale jednak są poranne wydania ''Kroniki'' o godz. 7:30 (10 minut) oraz 8:30 (20 minut + rozmowa z gościem). Kilka lat temu ''Kronika'' poranna była emitowana z ogródka koło siedziby TVP3 Szczecin, gdzie oprócz informacji oraz rozmowy z gościem był także przegląd prasy - mogliby kiedyś powrócić do tego typu poranka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W tym i kolejnym roku TVP3 ma pewien jubileusz, a właściwie to jej ośrodki choć dzięki powodowi rocznicy ona też żyje. Chodzi mianowicie o 25 lecie startu nadawania naziemnego jako osobny kanał, czyli de facto początku niezależnego nadawania już nie w ramach pasma na antenie Jedynki czy Dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Piosenka dla Ciebie'' to akurat jest nowy program, choć jeszcze kilka lat temu był w TVP Polonia podobny program pod nazwą ''Pamiętaj o mnie'', w którym to puszczali piosenki danego wykonawcy-gościa programu wraz z życzeniami.

 

Nawet kiedyś TVP3 Katowice miał program pt. ''Koncert życzeń'', w którym puszczali teledyski artystów muzycznych z czasów PRL-u.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, słuchałem programu, właściwie nie kto wie jak uważnie, ale na podstawie tego co odebrałem, to mogę powiedzieć, że również jestem zadowolony z tego typu audycji. Stare polskie piosenki... Coś chyba szczególnie dla starszych widzów, słuchaczy, ale myślę, że nie tylko, bo sam jeszcze chyba "podeszły wiekiem nie jestem", a chętnie słucham i niekiedy wolę bardziej te starsze polskie piosenki od tych powstających teraz.

Obecnie chyba poza kanałami, audycjami poszczególnymi w TVP, takie rzeczy można odebrać w kanale Kino Polska Muzyka. Także generalnie moim zdaniem bardzo fajny pomysł... Ciekawe co z pracami nad TVP Muzyka i TVP Klasyka (więcej o pomyśle w internecie)... Jednakże myślę, że fajnie by było, żeby tego typu programy muzyczne gościły w TVP (FTA) na stałe, choćby w TVP3.

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...