Jump to content

Recommended Posts

Szkoda, że nie ma nigdzie żadnych wyników oglądalności jak sobie radzą ośrodki regionalne. Choć TVP3 Lublin informowało, że w lutym Panoramę Lubelską oglądało średnio ponad 100 tys widzów o 18:30 i ponad 30 tys widzów o 21:30. 

Niektóre Ośrodki terenowe nie mają w logotypie podczas emisji pasma wspólnego nazwy Ośrodka Regionalnego np.Katowice,Szczecin,Lublin,Poznań.Mam pytanie.Czy niedługo wszystkie oddziały TVP będą nadawać sam logotyp TVP3 podczas pasma wspólnego bez nazwy Ośrodka Regionalnego?

Edited by Max Augustino

Ostateczne rozłożenie pasm lokalnych:
Dni Powszednie: 07:00 - 09:00, 12:30 -13:00, 14:00 - 15:00, 17:30 - 20:00, 21:00 - 21:30
Weekendy: 10:00 - 12:00, 17:30 - 20:00, 21:00 - 21:30
W moim odczuciu rozkład jest dostateczny gdyż weekend aż prosi się o dodatkowe pasma (brakuje przynajmniej półtora godziny) a niektóre pasma mogłyby być dłuższe smiley.gif

A jak na to reagują ośrodki? Plany Wrocławia już znamy - teraz karty wyłożyły Kraków i Lublin.

TVP3 Kraków od 3 kwietnia wprowadzi dodatkowe wydania "Kroniki" jako "Kronika dnia" o 7:30. 8:30, 12:30 i 14:30 i Gościa Dnia który to będzie zaraz po tym programie. Będzie też nowy program publicystyczny Gorący temat po Kronice wieczornej o 21:20. W Lublinie o 7:30. 8:30, 12:30 i 14:30 flesze Panoramy Lubelskiej a po nich Pogoda. Szkoda że nie będzie zapowiadanego tu lub w innym miejscu pasma po 15:00 a także porannego "Nowego Dnia" w Krakowie bo bardzo by się przydał.

To teraz wieczorną kronikę to co robią o 21? Sportowe wydarzenia z regionu powinni codziennie wprowadzić. Gdzie jest ten program dla Krakowa bo na internecie nie widzę.

Swoją drogą to dość "wczesna" godzina. Miasto nie kładzie się tak wcześnie spać, dlatego uważam, że wieczorna kronika powinna być później. Ale może warszawiacy tak wcześnie chodzą spać i wprowadzają tę zmianę dla wszystkich ośrodków regionalnych?

:)

Edited by miś1

Niech sobie darują te Antenowe Remamenty i przekażą czas ośrodkom.

Przeznaczą czas tylko pod jednym warunkiem: że będzie więcej pieniędzy na OTV. Zresztą nie spodziewałem się fajerwerek jeśli chodzi o nową ramówkę TVP3 - pasmo wspólne dalej będzie mieć najwięcej czasu antenowego niż OTV, gdzie taka sytuacja pewnie będzie trwać przez kilka dobrych lat.

Nie zdziwię się również, że niektóre "Antenowe remanenty" to będą nic innego jak "Telezakupy".

Edited by Frontowiec

Albo co jeszcze gorsze materiały retro które to też niezbyt pasują do tej stacji. Szczerze mówiąc zgadzam się z tym co jeden użytkownik wspomniał na innym forum że nawet jadąc na powtórkach da się ułożyć ramówkę w lepszy sposób. Ta ma sporo braków więc wysłałem swój projekt do TVP który by to naprawiał.

TVP3 pokaże we wtorek, 17 kwietnia br. o godz. 20:40 1/2 Pucharu Niemiec: Bayer Leverkusen-Bayern Monachium.

Serwis z ramówką dla prasy.

Poza tym od 3 kwietnia magazyn "Kryminalna Siódemka" w dni powszednie o 16:30 i 22:45.

TVP3 pokaże we wtorek, 17 kwietnia br. o godz. 20:40 1/2 Pucharu Niemiec: Bayer Leverkusen-Bayern Monachium.

Naturalnie nie na wszystkich ośrodkach - przynajmniej tak wynika z ramówki na naziemna.info

Co myślicie o tym, aby w związku ze zmianami, "Dziennik Regionów" przenieść z godz. 22:00 na 20:00?

Myślę, że pomysł ok. Zobaczyłem sobie z ciekawości ramówkę dla TVP 3 Kraków. Dzisiejsza ramówka - godzina 20:00 - jak dla mnie to jest pora dużej (jak nie największej) oglądalności, więc się spodziewam jakiejś fajnej audycji. Mogą być wiadomości. Tymczasem o godzinie 20:00 mają być:

Telezakupy.

:lol2: Brawo. Co za żenada. 

W TVP3 Szczecin też będzie Msza Święta ze Szczecińskiej Katedry o godz. 19:00. 

Edited by Frontowiec

TVP3 Gdańsk tak samo transmituje mszę ze szczecińskiej katedry. O dziwo, robi to w ramach pasma lokalnego.

W TVP3 Warszawa też leci transmisja ze Szczecińskiej Katedry.

Widocznie jest to nieplanowana transmisja, bo według programu dla prasy to powinien lecieć ''Program Lokalny''.

Sprawdziłem na TVP Stream i transmisję ze Szczecina prowadzi 12 ośrodków, pozostałe 4 dają własny program. A transmisja była planowana, tak wynika z programów dla samych ośrodków.

Edited by Kirk