Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre Ośrodki terenowe nie mają w logotypie podczas emisji pasma wspólnego nazwy Ośrodka Regionalnego np.Katowice,Szczecin,Lublin,Poznań.Mam pytanie.Czy niedługo wszystkie oddziały TVP będą nadawać sam logotyp TVP3 podczas pasma wspólnego bez nazwy Ośrodka Regionalnego?

Edytowane przez Max Augustino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne rozłożenie pasm lokalnych:
Dni Powszednie: 07:00 - 09:00, 12:30 -13:00, 14:00 - 15:00, 17:30 - 20:00, 21:00 - 21:30
Weekendy: 10:00 - 12:00, 17:30 - 20:00, 21:00 - 21:30
W moim odczuciu rozkład jest dostateczny gdyż weekend aż prosi się o dodatkowe pasma (brakuje przynajmniej półtora godziny) a niektóre pasma mogłyby być dłuższe smiley.gif

A jak na to reagują ośrodki? Plany Wrocławia już znamy - teraz karty wyłożyły Kraków i Lublin.

TVP3 Kraków od 3 kwietnia wprowadzi dodatkowe wydania "Kroniki" jako "Kronika dnia" o 7:30. 8:30, 12:30 i 14:30 i Gościa Dnia który to będzie zaraz po tym programie. Będzie też nowy program publicystyczny Gorący temat po Kronice wieczornej o 21:20. W Lublinie o 7:30. 8:30, 12:30 i 14:30 flesze Panoramy Lubelskiej a po nich Pogoda. Szkoda że nie będzie zapowiadanego tu lub w innym miejscu pasma po 15:00 a także porannego "Nowego Dnia" w Krakowie bo bardzo by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wieczorną kronikę to co robią o 21? Sportowe wydarzenia z regionu powinni codziennie wprowadzić. Gdzie jest ten program dla Krakowa bo na internecie nie widzę.

 

Swoją drogą to dość "wczesna" godzina. Miasto nie kładzie się tak wcześnie spać, dlatego uważam, że wieczorna kronika powinna być później. Ale może warszawiacy tak wcześnie chodzą spać i wprowadzają tę zmianę dla wszystkich ośrodków regionalnych?

:)

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 kwietnia ma być o 21:00. Ramówka jest jakby co tutaj: http://www.tvp.pl/prasa/TVPOddzialy/TVP3_Krakow/

Tu zaś pojawiła się ramówka TVP3: http://www.tvp.pl/prasa/TVP3/

Moim zdaniem to jest jakiś żart. Niech sobie darują te Antenowe Remamenty i przekażą czas ośrodkom.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie darują te Antenowe Remamenty i przekażą czas ośrodkom.

Przeznaczą czas tylko pod jednym warunkiem: że będzie więcej pieniędzy na OTV. Zresztą nie spodziewałem się fajerwerek jeśli chodzi o nową ramówkę TVP3 - pasmo wspólne dalej będzie mieć najwięcej czasu antenowego niż OTV, gdzie taka sytuacja pewnie będzie trwać przez kilka dobrych lat.

 

Nie zdziwię się również, że niektóre "Antenowe remanenty" to będą nic innego jak "Telezakupy".

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo co jeszcze gorsze materiały retro które to też niezbyt pasują do tej stacji. Szczerze mówiąc zgadzam się z tym co jeden użytkownik wspomniał na innym forum że nawet jadąc na powtórkach da się ułożyć ramówkę w lepszy sposób. Ta ma sporo braków więc wysłałem swój projekt do TVP który by to naprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pomysł ok. Zobaczyłem sobie z ciekawości ramówkę dla TVP 3 Kraków. Dzisiejsza ramówka - godzina 20:00 - jak dla mnie to jest pora dużej (jak nie największej) oglądalności, więc się spodziewam jakiejś fajnej audycji. Mogą być wiadomości. Tymczasem o godzinie 20:00 mają być:

Telezakupy.

:lol2: Brawo. Co za żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...