Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Od tego jest publiczna telewizja lokalna, która wzorowo wywiązała się z obowiązku i na bieżąco relacjonowała całą akcję. TVP Info jest skierowane głównie na tematy polityczne, krajowe i międzynarodowe.

Ja się nie zgadzam,to w INFO są informację a to telewizja ogólna,więc kiedy potrzeba musi być sport a nie po raz tryliard wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nie do końca. To telewizja regionalna, z naciskiem na wieści z regionu, lokalność. Jednak skoro już emituje się w tym kanale tak ważną imprezę to po prostu przesunąć o te 15-20 minut serwisy, poinformować zainteresowanych z wyprzedzeniem, bo to też nie jest tak,że transmisje z HMŚ wrzucono tam z dnia na dzień. 

Inna sprawa to zawartość pasma lokalnego. TVP3 Kielce większość swojego pasma lokalnego ma materiały z innych rejonów Polski, co mnie jako mieszkańca Województwa Świętokrzyskiego nie interesuje i dla mnie nie są to wieści lokalne istotne jako mieszkańca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawartości programowej Ośrodków Regionalnych TVP faktycznie wygląda to kiepsko - i nie tylko we wspomnianych już Kielcach, ale również w Krakowie czy Rzeszowie. Zresztą zawartość programowa TVP3 Szczecin znacznie się poprawiła - jest sporo programów regionalnych (i to na żywo), dawniej to były głównie powtórki programów z TVP Polonia.

 

Tymczasem z tego co się dowiedziałem na jednym z forów medialnych, to od kwietnia br. ''Kronika'' TVP3 Szczecin będzie emitowana w następujących godzinach: 7:30, 8:30, 14:30, 15:30, 17:30 oraz 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem z tego co się dowiedziałem na jednym z forów medialnych, to od kwietnia br. ''Kronika'' TVP3 Szczecin będzie emitowana w następujących godzinach: 7:30, 8:30, 14:30, 15:30, 17:30 oraz 18:30.

W programie nie widzę, http://programtv.naziemna.info/program/stacja/tvp_szczecin=2018-04-02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że powinna powstać odrębna, niezależna od TVP spółka która skupi wokół siebie wszystkie 16 ośrodków regionalnych, coś na wzór Audytorium17 które od wielu lat działa dobrze, skupia wszystkie oddziały regionalne Polskiego Radia i jest oddzielone od centrali. Może wtedy te ośrodki zaczną lepiej pracować, produkować większą ilość programów a przede wszystkim zwiększą się im środki finansowe. Będą mogły także decydować o sobie, tzn. kwestie techniczne, programowe, finansowe itp. tylko trzeba mieć na to pomysł bo inaczej nic z tego nie będzie.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem z tego co się dowiedziałem na jednym z forów medialnych, to od kwietnia br. ''Kronika'' TVP3 Szczecin będzie emitowana w następujących godzinach: 7:30, 8:30, 14:30, 15:30, 17:30 oraz 18:30.

Nie ma od 3 kwietnia, zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwsze robocze przecieki z Wrocławia! Wygląda na to, że pasma lokalne od 3 kwietnia będą emitowane w godzinach: 07:00 - 08:00, 12:30-13:00, 14:00-14:45, 17:30-20:00, 21:00-21:30, w soboty i niedziele: 10-12, 17:30-20:00, 21:00-21:30.

 

Jeszcze trzeba poczekać na ramówkę TVP3, aby to potwierdzić, gdyż w dni powszednie będzie 5 godzin i 15 minut programu, a w soboty i niedziele 5 godzin, czyli mniej niż obecnie. (prawdopodobnie jest to jeszcze niepełna ramówka bo do obsadzenia ma być 6,5 godziny).

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...