Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może pikanie jest dużym podobieństwem, ale końcówka to wogóle nie przypomina BBC. To pewnie własny twór śląskich muzyków (nie wiem kto skomponował tę oprawę, bo ja wiem że poprzednią to J. Skrzek stworzył).

 

EDIT: Wreszcie jest nagranie oprawy Trójki Wrocław:

https://youtu.be/Q8vTsZMPy9E

I odpowiedź na pytanie które zadałem gdzieś chyba w styczniu lub lutym - skąd ta muzyka z pauzy? Otóż myślałem, że Majchrzak to skomponował, ale jednak stało się inaczej - pochodzi ona z jednej z bibliotek muzycznych, a dokładniej 5 Alarm Music.

Tutaj pełny podkład do Dziennika Regionów: http://www.supershare.pl/?d=858D08F42

Zaś akurat TVP3 na swoim profilu facebookowym wstawia prognozy pogody bez lektorki i to... z muzyką, która pochodziła jeszcze z TVP Poznań.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział na przesłuchaniu w RMN, że chciałby wprowadzenia ustawowego nakazu rozczepiania sygnału satelitarnego TVP3 na ośrodki regionalne w platformach cyfrowych.

 

Idiotyczny pomysł. Za duże koszty. Jest DVB-T, a jak ktoś nie ma możliwości korzystać, to lepiej popracować nad jakością odtwarzacza na tvpstream.tvp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I już wiemy, kto stworzył muzykę obecną do Aktualności. Otóż stworzyła ją "Fabryka Dźwiękuff", która stworzyła też poprzednie sygnały: z 2005 i z 2008.

Ident TVP3 Wrocław: http://www22.zippyshare.com/v/J5ITc5GS/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W trakcie dzisiejszego Dziennika Regionów w trakcie 2 reportaży były usterki techniczne (m.in. o łaźni dla bezdomnych w Opolu). Bez żadnych przeprosin natychmiast przechodzono do następnych informacji. Usterka ma prawo się wydarzyć, jednak powinno się wrócić do tych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Dziennik Regionów się zmienił.

Teraz studio nabrało liftingu (inne, ciemniejsze oświetlenie oraz usunięcie tych białych linii z tła tzw. "akwarium lub pikselowatego miasta") no i podczas widoku na prezentera jest na dole biała belka z dużym czarnym podpisem tematu.

Niestety nic nie mogę powiedzieć o oprawie czy belkach, bo... nadal bez zmian. Czyżby pracownicy TVP3 byli leniwi, że nie mogli zmienić oprawy zielonej z czasów Regionalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13925022_1175325205822231_63192457573277
https://www.facebook.com/FaktyTVP3/posts/1223161557705262
Zarówno grafika, która jest mooocno inspirowana, jak i posty w stylu "Z echa nieistotnych informacji" są dla mnie świadectwem że TVP Wrocław mocno przestraszyła się komercyjnego konkurenta czyli Echo24. Moim zdaniem to mega słabe. Nie wiem kto wpadł na ten pomysł ale jest wręcz kuriozalny. Rozumiem że Echo czerpie z dużo bardziej doświadczonego TVP Wrocław, ale te nerwowe ruchy ze strony TVP są dość żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Według tego, co Raczek powiedział Wirtualnym Mediom, to program znika z anteny, gdyż nie pasuje do nowego wizerunku stacji.

 

I tu mnie właśnie to sformułowanie "nowy wizerunek stacji" zastanawia. Co to dokładnie oznacza? Czyżby szykowały się jakieś zmiany w tym kanale? I to po roku od zmiany z Regionalnej na Trójkę? Bo jak na razie ramówka do 15 stycznia żadnych zmian, ani w programach wspólnych, ani w paśmie lokalnym, nie przynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...