Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówkę wypchają archiwami TVP - kolejna sztuczka żeby pokazać że chce się więcej miejsca w naziemnym multipleksie.

Teraz nie ma kasy na więcej niż 3 godziny produkcji dziennie a oni by chcieli uruchomić oddzielny kanał - kolejne bajki p.prezesa Brauna

Zamiast TVP REGIONALNEJ bedzie kolejna TVP POWTÓRKA?

Wszystkich optymistów się pytam skąd wezmą kasę na produkcję, zapłate za koncesje i koszty nadawania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te terminy są jeszcze aktualne? W telewizji nie wspominają raczej konkretnych terminów wyłączeń, a powinna to być informacja kluczowa. Wielu obywateli (ludzie starsi) nie korzysta z internetu i dla nich telewizja powinna być głównym źródłem informacji na temat procesu cyfryzacyjnego. Co więcej, informacje o terminach wyłączeń powinny być z wyprzedzeniem co najmniej miesiąca podawane także na antenach ogólnopolskich. Nie każdy ogląda programy regionalne, ba, nie każdy ma obecnie do nich dostęp, bo TVP2 zlikwidowała pasmo regionalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tymczasem oddzielenie TVP Info od Regionów zaplanowano dopiero na jesień 2013 roku - ciekawe jak to będzie wyglądać i co zaoferuje nowe pasmo wspólne o roboczej nazwie TVP Regiony ? Mam nadzieje że to będzie oferta pokroju TVP Regionalnej z lat 90-tych czyli rozrywka dla całej rodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem oddzielenie TVP Info od Regionów zaplanowano dopiero na jesień 2013 roku - ciekawe jak to będzie wyglądać i co zaoferuje nowe pasmo wspólne o roboczej nazwie TVP Regiony ? Mam nadzieje że to będzie oferta pokroju TVP Regionalnej z lat 90-tych czyli rozrywka dla całej rodziny :)

No nie wiem, czy TVP będzie stać na produkcję kilkudziesięciu programów dla 16 stacji regionalnych. Lepszym rozwiązaniem byłoby złożenie np. 2, 3 ośrodków regionalnych w jeden kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP OLSZTYN, TVP BIAŁYSTOK i TVP WARSZAWA mają też. Jedynie je mogę potwierdzić, że mają.

W przypadku TVP BIAŁYSTOK to ta telegazeta ma tylko program, sport, pogodę i ogłoszenia (6 lat temu było więcej działów),a w TVP OLSZTYN i TVP Warszawa są bardziej rozwinięte.

Chyba wszystkie ośrodki mają teletekst. Niektóre rozwinięte, niektóre nierozwinięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Wrocław i TVP Gorzów Wielkopolski też mają - ale redakcja w Gorzowie zrobiła to na "odwal się": spis treści, aktualności (których nie ma), pogoda (co tam że długi opis pogody jest z 01.10.2011), sport (dwie strony), horoskop, Program TV (i nie zawsze jest na wszystkie 3 dni) oraz iletutego co nie istnieje.

 

TVP Wrocław zawiera znacznie bogatszą telegazetę: spis treści, aktualności, spis wrocławskich szpitali, kin (z całego województwa), teatrów, wyniki Lotto, sport, Program TV, opisy każdego programu, ogłoszenia (iletutego i ogłoszenia po prostu z Dolnego Śląska) i kilka stron testowych a i takie mniej ważne elementy (np. cennik reklam).

 

Ja natomiast uważam, że telegazeta TVP Warszawa jest najbogatsza.

Kiedyś miałem dostęp do tej poznańskiej - pamiętam też były bodajże rozkłady tramwajów czy coś w tym stylu. Ale sporo było zawartych rzeczy jak w telegazecie TVP Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...