Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Więc podobny koncept mogliby teraz zastosować, przy starcie samej nowej Trójki to mogli tak zrobić, ale prawdopodobnie zrezygnowali lub przesunęli na inny termin te zmiany.

Co do powtórek Agrobiznesu i Sprawy dla reportera, to lepiej je zlikwidować, bo po co? Pewnie po to żeby coś zaśmiecić. A tak poza tym: pamiętam że 6 lat temu miałem wiele Tele Tygodni z 2002 i zauważyłem, że w tym okresie dawna TVP3 też nadawała Agrobiznes. Taka ciekawostka. A nawet w latach 90-tych ośrodki miały swoją nazwę i logo, np. u mnie "WOT" (Warszawski Ośrodek Telewizyjny), u Ślązaków i Opolan "Tele3", nad morzem "Kanał 7/Siódemka", u Dolnoślązaków "Piątka" (potem pod koniec 1998 zmieniono na "Telewizję Wrocław") czy też u Poznaniaków "PTV". Obecnych 4 z 16 oddziałów wtedy nie było, więc programy z Gorzowa/Zielonej Góry wszedły z ramówki poznańskiej, z Kielc - w Telewizji Kraków, z Olsztyna - w Gdańsku, a z Opola - równocześnie i w Trójce Katowickiej i w OTV Wrocław.

Ale to nie temat na wspominki, więc koniec OT :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Trójka się niestety marnuje. To nie jest już nawet to samo, co kiedyś. Jeśli już miałaby być to prawdziwa Trójka z krwi i kości to powinni dać ośrodkom co najmniej (!) 10-12 godzin, a w ewentualnym paśmie wspólnym niech będzie jakiś cogodzinny serwis informacyjny (coś w stylu dawnego "Kuriera", ale z nastawieniem na regionalność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w mojej wypowiedzi wskazywało na chęć jeszcze większego marginalizowania znaczenia tego kanału.

Napisałeś, że zostawiłbyś informacje lokalne i kroniki miast. A przecież ośrodki regionalne to konkretne budynki i ludzie. Ograniczenie ich potencjału do dwóch pozycji, byłoby zwykłym marnowaniem tych zasobów. Oszczędności niewiele, bo i za budynki i pracę ludzi i tak TVP musiałaby płacić.

 

Twoje propozycje są na razie zbyt drastyczne. Podkreślam - na razie. Bo żeby wybrać jedną drogę najpierw trzeba zbudować pod nią fundamenty, stan przejściowy jest raczej nieunikniony gdyż TVP 3 nie jest główną anteną publicznej i nie przywiązuje się do niej takiej wagi. Nie może też jednak trwać za długo, gdyż to zatrzymałoby jakiekolwiek zmiany..

Stan przejściowy? Po co? Teraz masz stan przejściowy. W łatwy sposób można wywalić regiony i mamy 3 antenę ogólną. W drugą stronę tak samo, dajemy lepsze finansowanie i wywalamy powtórki. Stacja nie jest specjalnie oglądana, więc żadna z tych zmian nie byłaby specjalnie drastyczna.

 

Likwidacja całkowita ośrodków spowodowałaby jeszcze większe osłabienie oferty programowej i jej postępującą, zgubną archaizację. Nie wyobrażam sobie, że bez nich "trójka" będzie lepsza, ale i z nimi jest nieciekawie.

Wątpię. TVP3 niczego specjalnego teraz nie prezentuje. Ma udział w rynku na poziomie 1,18%, i to mimo szerokiej dostępności. Oczywiście nie likwiduje się programu bez pomysłu. TVP musi go mieć, jeśli zdecydowano przekształcić i rozwinąć trzeci kanał ogólny. Podstawą mogłyby być relacje z TVP Parlament. A także sport, co spowodowałoby nierujnowanie ramówek dwóch głównych anten. Relacje specjalne, lub obchody jakichś rocznic też by tutaj się idealnie nadawały. Dzięki temu TVP1 nie traciłaby tyle z reklam, jak ostatnim razem. Oczywiście do tego trzeba kogoś z wizją, bo Kurski się nie nadaje.

 

Ładowanie dużych pieniędzy też nie jest gwarancją dobrego wykorzystania takiej szansy. Nie można być pewnym tego, że dotacje byłby dobrze wykorzystane.

Kto mówi o dużych pieniądzach? Wystarczy tyle, żeby można to nazwać kanałem regionalnym. Na razie wychodzi pół-regionalny. Dopóki nie spróbują, to się nie dowiesz, czy dotacje będą dobrze wykorzystywane. Jeśli nie, to co za problem wymienić załogę? Efektów na pewnie nie poznasz od razu, bo to proces długofalowy. Ale po roku, dwóch można zmodyfikować trochę plany i poprawić luki. Nie widzę problemu.

 

Ośrodków jest sporo, każdy ma niestety inne potrzeby, poza tym z regulowaniem ich działania jest jak widać ciężko, przez co ramówka wygląda niedbale i chaotycznie. Duży zastrzyk gotówki przy jednoczesnym pozostawieniu ich samych sobie byłby bardzo szkodliwy - ewentualna rywalizacja między nimi mogłaby zakończyć się bardzo szybko na...powrocie do stanu sprzed niego.

Dlatego trzeba wypracować jednakowe standardy dla nich wszystkich. I zacząć od przebudowy tego, co jest. A do tego potrzeba... pieniędzy. Nie wiem, jak miałyby rywalizować między sobą? Oprócz streamu w internecie, prawie nigdzie odbiorca nie ma dostępu do wszystkich ośrodków naraz. Może poza jakimiś drobnymi kablówkami. A pieniądze można rozdzielić, mniej więcej po równo. A jeśli pomysł nie wypali, to likwidujemy całkowicie. Nie wiem, po co w takiej sytuacji to ciągnąć? Uważam, że obecny stan jest najbardziej szkodliwy dla tego kanału.

 

Trudno nazwać działaniem w dobrą stronę pojawianie się takich paszkwili jak "Studio YaYo" czy nawet emitowanie tam meczów Copa America. Takie coś raczej nie ma prawa zadziałać. TVP 3 to teraz obiekt kpin i drwin. Całkowicie słusznie.

Kurski nie nadaje się na prezesa TVP, bo nie potrafi gospodarować jej zasobami - to fakt. Ale nie znaczy, że osoba bardziej kompetentna, nie byłaby w stanie zrobić dobrych zmian. I to nie mecze Copa America w TVP 3 są krytykowane. Tylko fakt, że ten kanał nie jest w jakości "HD". I to jest właśnie marnowanie zasobów. Bo dwie główne anteny w HD są w tym czasie wolne.

 

Stąd też moja propozycja, by wrócić na chwilę do tego co kiedyś zdawało egzamin, jednocześnie rezygnując z realizacji / emisji wszystkich pozostałych, niepotrzebnych tworów.

Nie zgodzę się. Sytuacje trzeba dostosować do tego, co mamy teraz. Kiedyś było inaczej. Niekoniecznie powrót na stare śmieci musi zdać egzamin. Potrzeba albo kroku naprzód, albo całkowitej likwidacji.

 

Żadnych seriali dawno zdjętych z anteny, programów skierowanych do nikogo, telezakupów. Chyba lepszym rozwiązaniem jest na początek spróbować z pasmem TVP Parlament niż dalej emitować w tym samym czasie powtórki "Okazji" i "Psiego psychologa"?

Powtórek seriali się nie pozbędziesz. To tanie sposoby wypełnienia ramówek, Bo co zamiast nich? Nie ma tyle nowego materiału, więc trzeba by produkować (albo kupować) więcej. I znowu na przeszkodzie pieniądze. TVP Parlament nie bez powodu wylądował do internetu. Jest to niezły kosiarz oglądalności. Jeśli miałoby dojść do tych emisji na TVP 3, to tylko we fragmentach. Telezakupy są emitowane nie bez powodu.

 

Do tego można dobrać kolejne rzeczy. Nie rezygnowałbym z lokalnych serwisów informacyjnych, ale na pewno bym je unowocześnił. Podobnie z emisją różnych wydarzeń, ale to już wedle uznania.

Pakowanie pieniędzy w nowoczesne studio, bez nadziei na poprawę oglądalności kanału, to kolejny przykład złego gospodarowania. Po co finansować zmianę, skoro nie będzie z tego korzyści? Jeden serwis sytuacji całego kanału nie poprawi. A skoro sypie się dodatkowym groszem, to trzeba mieć konkretny cel. Zmiana dla samej zmiany, to strasznie głupi pomysł.

 

Inną sprawą jest jakość techniczna, ale to już powinno być załatwione na końcu.

Przeciwnie. Jakość techniczna to powinna być podstawa, od której zaczyna się wszystko inne. Nie ma nic gorszego, niż psucie dobrego materiału złą jakością. Czego doskonałym przykładem, jest narzekanie widzów na puszczanie tutaj meczów Copa America. Oczywiście, to będzie kosztowne, zważywszy na ilość ośrodków. Dlatego lepiej wprowadzać zmiany w konkretnym celu, z pomysłem.

 

Oczywiście, to są tylko półśrodki. Dalej nie ma jednego, konkretnego rozwiązania, które nie wiązałoby się z nagłą, całkowitą zmianą i wielką niewiadomą.

Wydawanie pieniędzy na półśrodki - jest dla mnie kompletnie bezsensu. Zamiar bez celu. Już lepiej nic nie ruszać.

 

Aż wstyd, że takie coś jest możliwe w 2016 roku, czasach gdy myśli się o coraz bardziej wymyślnych technologiach.

Co ma do tego technologia, skoro problemem są pieniądze? TVP 3 jest zabiedzony na życzenie widzów. Nie chcą płacić abonamentu RTV, to telewizja nie ma na sensowne budowanie ramówki. I nie mów, że pompowanie pieniędzy nić nie da - najpierw wpompujmy, a potem oceniajmy. Ale marne szanse, bo pomysł sprawiedliwej opłaty od widzów właśnie upadł. Dalej będzie, jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś TVP umiała tworzyć od podstaw ''telewizję regionalną''. A teraz wiadomo, co: produkcje pochodzące z pozostałych anten. Mogliby już sobie darować Okazję, Plebanię, Sprawę dla reportera i inne pozycje programowe, które w ogóle nie pasują. Kiedyś TVP3 było najlepsze, gdy nie było seriali i programów z TVP1 i TVP2, a teraz odkąd powrócono do dawnej nazwy w nowej formule, ten kanał psuje się totalnie. Nie przypomina mi tego, co w latach 2002-2007...

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, potrzebny co godzinny serwis informacyjny taki jak obecny Dziennik Regionów, do którego nie wiem po kij tylko wydanie o 22:15, a w kilku godzinach "Tematy dnia". Mogliby rozszerzyć pasmo wspólne i już wszystko ok, a więcej czasu na ośrodki regionalne. A "Okazja" nadaje się bardziej do TVP Seriale, ale "Plebania" w TVP3 oddaje klimat regionalizmu, bo jego akcja dzieje się w tulczyńskiej parafii właśnie. Nawet pierwsze odcinki powtarzają, czego nigdy dotąd tutaj nie było. Ale "Agrobiznes" i "Sprawa dla reportera"... do usunięcia, bo to są niby śmieci. Zostawić Echę dnia, Raport z Polski, Telekurier, kilka publicystycznych, i całą resztę ramówki oprócz programów z innych anten. Wogóle to gdzieś od jesieni 2015 puszczali w Regionalnej/Trójce "Rolnik szuka żony" z Jedynki, teraz dobrze że tego już nie ma i nie będzie, bo po co jakieś powtórki programów z Jedynki i Dwójki? To już się psuje całkowicie. Mecze Copa America lepiej w TVP Sport, a nie w TVP3. Lepiej puszczać w Trójce tylko "polskie" mecze. A "Studio YaYo" to gniot wśród gniotów, naprawdę. Dobrze że tego nie oglądałem. I nie obejrzę. Ale za to Warszawa chwali mnie tą nową oprawą serwisów... ;-) Niestety nadal "Telezakupy", do tego nawet w paśmie wspólnym?! Mam już dosyć wprowadzenia okropnych rzeczy. I wydaję jedno potwierdzenie do zarządu TVP: PRZYWRÓCIĆ REGIONALNĄ TRÓJKĘ TAKĄ JAKA BYŁA, A NIE ZAŚMIECIĆ CZYMŚ NIEDOBRYM DLA NIKOGO! Sory że mówię wielkimi literami, ale to jest apel do zarządu Telewizji Polskiej po prostu, bo teraz tutaj skierują się programy które nie są tutaj potrzebne (z innych anten, Telezakupy, Copa America). Kiedyś w latach 90-tych i w czasach przed wprowadzeniem TVP Info było tak pięknie, a teraz? Robi się wielkie dno. Lepiej zarabiać na czymś lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Chiquita

Właściwie z wieloma rzeczami jestem w stanie się zgodzić. Sporo z tego co napisałeś to dobre rozwiązania, pewno i lepsze od moich.

Nie byłbym oczywiście sobą, gdybym się nie przywalił do czegoś xD

Na pewno nie przyjmuję do wiadomości tego, że powtórki seriali są konieczne. Powtórki owszem, mogłyby zostać ale czegoś bardziej sensownego niż zapomniany odcinkowiec. Od czegoś jest to TVP Seriale. Już nawet to jest lepsze, chociaż akurat powinno być emitowane bardziej na TVP Rozrywka: https://satkurier.pl/news/129913/koncerty-45-8222lata-z-radiem8221-w-tvp3-i-tvp-polonia.html

Dla odmiany fragmentaryzacja pasma parlamentarnego już jak najbardziej słuszna opcja. Nie wiem czy jest ktoś, kto wytrzymałby transmisje bez cięć.

Znowu coś co mi nie pasuje, ale nie aż tak bardzo: teraz nie mamy "stanu przejściowego" tylko czysty chaos. Będę obstawiał przy swoim stanowisku, że ramówka jest wrzucana na "odwal się" i nie ma tutaj żadnego planu, pomysłu. To nawet nie jest kanał "pół-regionalny". "Pół-martwy" byłoby lepszym określeniem.

Ale łyżka miodu znowu się znajdzie. Uogólnienie ramówki tak jak Ty zaproponowałeś jest całkiem sensowne. Wymieniłeś ciekawe propozycje, które też miałem na myśli w sumie. Jeżeli oczywiście TVP 3 wyglądałoby w ten sposób nie byłoby do czego się przyczepić. Nawet nie wykluczyłoby to - nie zrozum mnie źle - jakiegoś udziału ośrodków (ale już zupełnie na innych zasadach), żeby wreszcie przestały one być przeszkodą dla rozwoju "trójki". Wtedy wilk byłby syty i owca cała.

Do jednego przekonałeś mnie w 100%  - należy wprowadzić TVP 3 wreszcie w XXI wiek. I taką drogę trzeba obrać, niezależnie od pomysłu, poglądów i nazwiska jakie widnieje przy stanowisku o nazwie "prezes".

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Seriale nie jest kanałem "otwartym". TVP musi budować ramówkę bardziej pod widza NTC. Dlatego powtórki seriali na TVP3 mają sens.

 

I mamy stan przejściowy, jak najbardziej. Ramówka nie jest ukształtowana docelowo. Eksperymentują i wdrażają różne warianty. Jednym z nich jest właśnie sport. Dopiero co wymieniono dyrektorów. Nie zakończono zmian.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest "otwartym" ale szeroko dostępnym. To, że nie ma go w podstawowej NTC nie oznacza, że go w niej nie ma wcale (owszem, zasięg TV Moblinej jest mały, a i abonentów jest niewielu ale fakt faktem, ze TVP Seriale można w DVB-T odbierać) albo że nie można go udostępnić szerzej (nie będę się tu rozwodził nad tym na ile jest to możliwe, bo to nie jest wątek poświęcony temu kanałowi, a na gdybanie typu "czy jest możliwe żeby wrzucili tu i tam" mija się z celem, bo jak widać prawie wszystko jest teraz prawdopodobne i żadnego scenariusza wykluczyć się nie da - jak w przypadku Polonii choćby nawet).

 

Idąc takim tokiem rozumowania to  stan przejściowy mamy od kilku ładnych lat, a zmian albo nie ma, albo są średnio widoczne, albo ich po prostu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka pod NTC jest niewątpliwie ważna, ale TVP powinna przede wszystkim budować platformę satelitarną, najlepiej obok niemieckich sąsiadów (czyli na Astrze). ;-)

Nie. Budowanie platformy teraz, byłoby kolejnym marnotrawstwem. Wydawanie setek milionów dla garstki, w sytuacji gdy mamy rozbudowaną sieć nadajników naziemnych, nie jest zbyt rozsądne. TVP lepiej niech się martwi jej słabnącą pozycją.

 

@dustman

Nie jest szeroko dostępny, bo jest kodowany. A w mux-4 nie ma pełnego zasięgu na całą Polskę. Z perspektywy widza NTC ten kanał nie istnieje. Można więc dublować z niego treści, podobnie jak to teraz TVP3 robi z Copa America.

 

I tak, TVP3 jest w letargu od lat. Kanał właściwie nigdy nie rozwinął się tak, jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powtórek dodam, że TVP Gdańsk potrafiła (nie wiem, czy nadal to robi, bo oglądam w TVP3 tylko Plebanię :P) puszczać w paśmie lokalnym powtórki kabaretonów. Co jeszcze mogłoby się łapać jako produkcja regionalna, bo zwykle był to kabaretony z Koszalina ;)

 

Na pewno należałoby zebrać kierownictwa oddziałów lokalnych, aby przedstawiły swoje wizje kanału. Łącznie z pasmem wspólnym. Może warto byłoby wreszcie pomyśleć o jakimś paśmie młodzieżowym z prawdziwego zdarzenia, może też pasmo "dziecięce" dla tej grupy, którą TVP ABC mimo wymogów koncesyjnych cały czas olewa (grupa 7-12). Na pewno obecny kształt ramówki, poza informacjami i publicystyką lokalną, jest większym obciążeniem niż TVP Polonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP i pasmo młodzieżowe. Niezbyt wesoły oksymoron.

 

To, że MUX 4 nie ma pokrycia całego kraju już sam stwierdziłem poniekąd. TVP Seriale jest dostępne praktycznie wszędzie oprócz ogólnopolskiej naziemnej. Co z tym fantem Kurski zrobi, to już jego sprawa. Pewnie nic.

Oczywiście, że można z niego dublować treści, ale pytanie jest raczej czy powinno się to robić. To wypełniacz czasu, zapchajdziura. Nie ma naprawdę lepszego rozwiązania? Już programy muzyczne czy teledyski byłyby lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest bardzo ciekawa sprawa bo w ramówce w połączeniu z "Latem w Regionach" będzie to wyglądać mniej więcej tak:

Sobota:

12:35 LATO W REGIONACH

12:50 Rączka gotuje; magazyn kulinarny

13:20 LATO W REGIONACH

13:40 Szlakiem smaków - odc. 3 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

14:30 Lato z radiem w TVP3

14:40 LATO W REGIONACH

14:55 Lato z radiem w TVP3

15:00 Lato z radiem w TVP3

15:05 Antenowe remanenty

15:50 Lato z radiem w TVP3

15:50 Pogoda 2 -

16:00 REPORTAZ 24'/ 2x Reportaz 12'

16:30 LATO W REGIONACH

16:45 Europa z bliska

17:00 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny

17:15 LATO W REGIONACH

17:30 OTV - PASMO LOKALNE

19:05 Lato z Radiem 2016 w TVP 3

20:00 OTV - PASMO LOKALNE

21:00 Lato z Radiem 2016 w TVP 3

21:30 OTV - PASMO LOKALNE

22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo

Niedziela:

09:15 LATO W REGIONACH

09:30 Mój pies i inne zwierzaki

09:40 Pogoda 1 -

09:45 LATO W REGIONACH

10:00 OTV - PASMO LOKALNE

11:15 PROGRAM RELIGIJNY

11:50 LATO W REGIONACH

12:10 Historia pewnej fotografii - Ojcowski pocałunek; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

12:40 Pogoda 2 -

12:40 LATO W REGIONACH

12:50 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny

13:15 Sport/ FILM FABULARNY

15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

15:50 Pogoda 2 -

15:55 Lato z radiem w TVP3

16:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Polska swemu obrońcy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

16:30 Lato z radiem w TVP3

16:40 Muzyka w TVP3 - Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 2 Kujawy; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

17:25 Lato z radiem w TVP3

17:30 OTV - PASMO LOKALNE

19:05 Lato z Radiem 2016 w TVP 3

20:00 OTV - PASMO LOKALNE

21:00 Lato z Radiem 2016 w TVP 3

21:30 OTV - PASMO LOKALNE

22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo

W sumie zaTem dziwnie to będzie wyglądać - ucierpią bowiem na tym ośrodki regionalne :(

Swoją drogą TVP3 dostało nowe zadanie od Jacka Kurskiego - od jesieni ma wskazywać uczestników eliminacji do Eurowizji i Opola :D

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przesunie się Dziennik Regionów na 21:00, to zabierze się czas ośrodkom, więc to raczej nie jest dobry pomysł.

 

A tymczasem KRRiT otrzymała skargę na słynny już program rozrywkowy produkcji ośrodka warszawskiego: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/do-krrit-wplynela-skarga-na-studio-yayo-nowy-program-dluzewskiego-i-makowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: A no tak... A ja mam pytanie: Czemu Dziennik Regionów jest tylko o 22:15? Nie trzeba by było też o 12:00 lub o 15:00 albo o obu porach (+ główne wydanie 22:15) emitować? Apropos Studia Jajo - to dobrze, że trzeba zlikwidować ten program, bo naprawdę jest on beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo nowe nagrania ode mnie, ale teraz czas na to, co przesłał grafik warszawski:

- cała oprawa stacji na wiosnę (zauważcie też to, że w prezentacji podczas pętli w momencie gdzie oddalają już się kwadraty z ośrodkami trawa z krokusami jest... zielona, a na antenie była złota trochę)

- święta Wielkanocne w TVP3. Tu kolejny błąd - bo na antenie wszystkie pisanki miały każde inne logo danego ośrodka, a tu w prezentacji na białych pisankach jest tylko Białystok, a na niebieskich Bydgoszcz. W filmie widać też przykładową belkę zapowiedzi dla TVP3 Gdańsk.

- całość wersji oprawy na lato. I tutaj widać regionalizm, bo w autopromocji jest molo w Sopocie, w idencie Warszawa, a podczas pętli po lewej Gdańsk, po prawej Wrocław i następnie w tle jakieś autostrady.

- tutaj akurat oprawa Pogody. Brakuje jeszcze zimowej, ale to drobiazg, gdyż w prezentacji oprawy np. u Lord_info widać ją. To są raczej odrzucone wersje, bo na antenie są z logiem TVP3, a podczas prezentacji jest w tym miejscu tylko niebieski prostokąt. I na dodatek - Foksowicz odsłonił widzom wersję jesienną :P

- nowe czołówki TKW, KM, Wywiadu Kuriera i Sportu w o niebo lepszej jakości, bo HD. Nawet ładnie się prezentują.

- nowa czołówka Sportu też w najlepszej jakości i te tło z tymi piłkami gdzie tam na nich jest napis SPORT i logo TVP3 Warszawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...