Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Frontowiec: Dokładnie, tradycja wraca. Tylko że Kraków używa swojej planszy tylko o 7:00. A plansza Katowic ma być w dobrej jakości, myśląc, że ją rozciągną jak z Gdańskiem i Poznaniem. A Łódź - nie wiesz, że miał o wiele plansz? Np. z symbolem łódki (lata 50-te), wiele wersji z panoramą Łodzi o której wspomniałeś (60-70-80-te), niebieski ident z złotym napisem "TELEWIZJA ŁÓDŹ" (jako też ident lokalny, lata 90-te, czasy "3 piłek w logu", tu jakiś dziwaczny sygnał był), białą z kamienicami, Placem Wolności, Piotrkowską i budynkiem ośrodka (końcówka lat 90-tych i początek XXI wieku, w podobnej formie była czołówka ŁWD która obowiązywała do 2001/2002), czy nawet tę którą pamiętam z wejść 997 na Dwójkę, czyli z telewizorami i licznikami czasu (od 2003 do samego końca pasm lokalnych w TVP2). Wogóle to Wrocław i Szczecin od dawna używają swoich plansz, bo od 2007 (Szczecin akurat od 2009). A ja jestem ciekaw, czy Rzeszów wróci do "wieży nadawczej w Baranówce a w tle sygnał Radia Rzeszów", lub Bydgoszcz może wrócić do... planszy zza czasów dawnej TV3 (ojeju, 90s is come back!).

@Kirk: Tak, od dawna jest ten sygnał. Od 1996 roku obowiązuje ta wersja, w której w tle słychać szumy morza i dźwięki mew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, ty ciągle o tych całodniowych regionach piszesz... Pewnie wprowadzą tylko 12 godzin pasma lokalnego i tyle, będzie tyle ile będzie.

A może przygotowania do powrotu pasm lokalnych na Dwójce?

 

To był akurat żart, nie będzie powrotu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całodniowe regiony (lub przynajmniej w przedziale 10 - 12 godzin dziennie) w nieco zbliżającej się sytuacji jaką jest start Zoom TV wcale nie są takim głupim pomysłem. Trójka musi na jesień wystrzelić z ramówkową petardą żeby nie być stłamszona przez nową stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całodniowe regiony (lub przynajmniej w przedziale 10 - 12 godzin dziennie) w nieco zbliżającej się sytuacji jaką jest start Zoom TV wcale nie są takim głupim pomysłem. Trójka musi na jesień wystrzelić z ramówkową petardą żeby nie być stłamszona przez nową stacje.

TVP 3 Wrocław w takim razie musi się jeszcze bardziej postarać od innych ośrodków, bo zanim ruszy Zoom TV, to wcześniej pojawi się Echo24 TV :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę tę dyskusję o wprowadzaniu plansz z lat 90. do pasm lokalnych i w sumie to nawet byłby niezły pomysł, by pasma lokalne pod względem oprawy nabrały większej indywidualności, tylko że to gryzłoby się trochę z oprawą pasma wspólnego. Skoro jesteśmy przy marzeniach dotyczących przywrócenia plansz, to ja z chęcią zobaczyłbym tę planszę:

https://www.youtube.com/watch?v=QhZWRTi7j4c&itct=CCgQpDAYACITCOTBm4Kr9cwCFYa1Fgod8mUGxVIObHVibGluIHBsYW5zemE%3D&hl=pl&gl=PL&client=mv-google

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camilieu: No fajnie. A co do lubelskiej planszy - nie, wolę jednak tę, jest ona śliczna i o niebo lepsza (jest ona po pauzie TVP2 i czymś jeszcze innym z WOT-u, pewnie to czołówka TKM, ale nie jestem pewny):

https://www.youtube.com/watch?v=ISxNNkHzNOs


PS: Wobec tego śmiało ryzykowałbym też powrót tego symbolu "TVL" i by było właśnie takie logo:

T/L  [T][V][P]3
         LUBLIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na antenach ośrodków będą nadawane mecze, a nie na głównej TVP3? W ośrodkach obecnie mało sportu jest, np. Od początku tego roku w TVP3 Białystok nie było ani jednej transmisji sportowej, ale w tamtym roku były 2 mecze Jagiellonii Białystok w eliminacjach Ligi Europy, jak i inauguracyjny mecz siatkówki Ślepska Suwałki.

 

--

Zauważyłem w ramówce TVP3 od 19 czerwca w niedziele o 16:35 pozycję "Muzyka  w TVP3". Ciekawe w jakiej formie będzie ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aktualnościach TVP Katowice podali informację, iż od sezonu 2016/17 na antenie regionalnych TVP będą mecze II ligi piłki nożnej.

Dopiero co niedawno pisałem o tym, że mógłby się ktoś tym zająć. Brawo TVP, tak się zyskuje widzów. Najwyższy czas więc przesunąć "trójkę" gdzieś na początek listy kanałów, bo wygląda na to, że teraz będę to oglądał często :D

Cieszę się z tej wiadomości, bo w II lidze grają ciekawe drużyny. Ciekawe czy z III ligą będzie podobnie.

 

Zauważyłem w ramówce TVP3 od 19 czerwca w niedziele o 16:35 pozycję "Muzyka  w TVP3". Ciekawe w jakiej formie będzie ten program.

 

Tutaj nie jestem jakimś wielkim optymistą nie jestem. Pewnie jakieś powtórki Opola, albo utwory niszowych, lokalnych artystów, ewentualnie jakieś fragmenty starych koncertów. Marzy mi się coś takiego jak czasem można dorwać na TVP Kultura - pasmo z muzyką alternatywną, najlepiej emitowane codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...