Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalną, bo nie można dawać transmisji sportów typu: żużel, siatkówka, tenis, które nie mają określonych ram czasowych, a potem sztywno planować kolejny program na żywo, już po 2 godzinach, którego nie może się opóźnić. Młodzież kontra kiedyś mogła sobie być o 16, ale kiedy zaczęli transmitować mecze, to powinny sami to zauważyć. Młodzież kontra to nie Wiadomości, które zawsze muszą być sztywno o 19:30. A i nawet Wiadomości miały wyjątki i były nieraz dostosowane do transmisji sportowych. Tym bardziej ze dziś Młodych  nie ma - czyli można programu nawet nie nadać wcale i świat się nie zawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże, lepiej o 17:00 puszczać, a potem pasmo lokalne. Jak już, powinni mieć 12 godzin pasm lokalnych, żeby to wszystko przebiegło i będziemy mieli tak: połowa dla pasma wspólnego czyli centrali w Wawie, a połowa dla samych własnych oddziałów regionalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten ekspert pochodzi z Trójki Warszawskiej. A! I jeszcze zapomniałem wam to powiedzieć: z związku z tym meczem pasmo lokalne będzie trwało... od 18:00 (o 17:50 studio meczu z murawy), a więc w WOT od razu będzie Kurier Mazowiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz666: Mikołaj Madej jak ja pamiętam, był/jest redaktorem sportowym w TVP Łódź.


PS: Przełączono na lokalne jednak o 18:02. Lecz... Gorzów przełączył się w trakcie reklam zapewne, a Katowice to tyłówkę reklamy uciął pod jego koniec i... chyba u nich będzie podobna niespodzianka jak z Poznaniem - pewnie będzie powrót starej klasycznej planszy wywoławczej "TELEWIZJA KATOWICE". Bo akurat dziś ją puścili, i to w fałszywej jakości jak z lat 80-tych (jak rozpoczęło się dawne pasmo lokalne w TVP2 to jakość była o niebo lepsza) a nawet były krótsze czarne paski po lewej i prawej stronie. Reszta oddziałów - jak zwykle, zdążyli i to z normalną grafiką przełączeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, fatalną. Zawsze był o 16:00 w dawnej Trójce, w Info zza czasów gdzie tam były lokalne, i w Regionalnej. I tak ma być. Chyba, że z powodu żuźla przesuną na inną godzinę, np. 16:30.

Nie zawsze. Przed zmianą dawnej Trójki w TVP Info "Młodzież kontra" było emitowane o 17:00, a w okresie 2007-13 dawali to o 20:50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pracuje w TVP3 Łódź. Ale kiedyś Marek Madej był często na ogólnopolskiej antenie, wprowadzał też syna Mikołaja do komentowania. Teraz mało kto poza Łodzią go kojarzy. Kiedyś Andrzej Zydorowicz czy Andrzej Szeląg, którzy komentowali często w Jedynce czy Dwójce i byli znani w całej Polsce. A teraz komentatorzy regionalni są mało kojarzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 7 ośrodków nadal budzi mieszkańców danych regionów o 7:00, a reszta poranków zbita na kopyto pod kątem dokumentów, reportaży i powtórek.

Co do pętli - pewnie w Katowicach nie będzie jej. Po prostu chyba ta wczorajsza kwestia z planszą ośrodka się sprawdziła, bo akurat już pewnie ona gości na stałe o 17:30 (tylko o tej porze, bo o 7:00 widziałem wiosenny ident TVP3). Szkoda, że kiepsko wygląda - chodzi mi o jakość. Nagranie:

http://www113.zippyshare.com/v/jXTJESRh/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że TVP3 Katowice wzorem Gdańska, Krakowa i Poznania zdecyduje się wrócić do starej, historycznej planszy z szybem kopalnianym i napisem TELEWIZJA KATOWICE. Zresztą TVP3 Szczecin i TVP3 Wrocław również pokazują plansze, lecz w nowszej wersji.

 

Ciekaw jestem także czy TVP3 Łódź wróci do planszy z Panoramą Łodzi i sygnałem ''Prząśniczki''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...