Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To oficjalny profil stacji potwierdził to zresztą oficjalny przedstawiciel TVP Info na konkurencyjnym forum prowadzonym przy serwisie Media2.pl potwierdzam i ja ponieważ dotarłem do pewnych informacji które poświadczają o prawdziwości tamtejszego internetowego miejsca powracajacej regionalnej Trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację drogi przedmówco - profil wystartował przed wczoraj (w środę) o godzinie 9:34 więc można powiedzieć że jest bardzo świeży. Z tego co wiem to stacja nie zamierza poprzestać - aktywny jest już profil na Twitterze (http//twitter.com/tvp3regiony) a już wkrótce powstanie kanał na Youtubie no i rzecz jasna strona internetowa dla kanału :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem TVP3 ma pewien problem na Facebooku a mianowicie jeden profil się podszywa - mam tu mianowicie tą oto stronę: https://facebook.com/profile.php?id=667 ... 4&refid=52 która uparcie twierdzi że jest oficjalna choć w moich oczach nią nie jest z racji pisowni (pozbawioną interpunkcji oraz polskich liter) jaką stosuje ona w swoich postach :-)

Dlatego w dalszym ciągu sądzę że naprawdę oficjalnym profilem powracającej Trójki jest ten który znajduje się pod tym linkiem: http://facebook.com/tvp3regionalna z tej racji gdyż jest on należycie zadbany i w miarę (bo brak aktywności jest nieco dziwny) dobrze prowadzony przez załogę powracającej na antenę stacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z racji pisowni. Na tym pierwszym profilu są różne fantazje, typu "Tomasz Lis na żywo" w TVP3, czy pomysł podzielenia TVP na TVP WSCHÓD, itd. wymyślony przez któregoś z użytkowników tego forum. Ponadto niektóre obrazki mają napis "forum.tvp.tv.pl". W tym drugim takich rzeczy nie zauważyłem, a mała aktywność powinna raczej utwierdzać w przekonaniu, że jest oficjalny, bo niby po co mieliby pracownicy TVP się wysilać w wakacje i to jeszcze przed startem stacji? Aktywność będzie po starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ten profil sugeruje że pasmo wspólne będzie stosunkowo małe a przez dzień na ekranie będą w ciągu pojawiać się będzie...ekran kontrolny.

Profil jakby co zgłosiłem do Rzecznika TVP a ten zgłosił naruszenie na Facebooku skierowane rzecz jasna przeciwko pseudo-oficjalnemu profilowi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można jednak wpaść na ten profil bo w sumie nie jest taki zły.

Minusem w jego przypadku jest tylko to że obrał on kiepską taktykę promując się jako "oficjalny profil" zamiast być czymś w rodzaju fanclubu powstającego kanału TVP3.

PS: Profil o którym obecnie rozmawiamy chyba zrozumiał swój błąd i usunął słowa "oficjalny fanpage" ze swojej nazwy licząc przy okazji na nowe lajki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie zadane kilka "postów" wcześniej, bo widzę, że Was tu rozgrzewa temat profilów na "Facebooku", a ja wciąż nie mam informacji czy "TVP 3 Regiony" będzie dostępne na satelicie, a myślę, że to interesuje nie tylko mnie???

 

Z góry dzięki za cynk w tej sprawie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie zadane kilka "postów" wcześniej, bo widzę, że Was tu rozgrzewa temat profilów na "Facebooku", a ja wciąż nie mam informacji czy "TVP 3 Regiony" będzie dostępne na satelicie, a myślę, że to interesuje nie tylko mnie???

 

Z góry dzięki za cynk w tej sprawie :D .

Nowe TVP3 Regiony ma nadawać na obecnej koncesji TVP Info, a więc w świetle prawa ma to być kanał must carry, więc raczej warszawska wersja będzie na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie zadane kilka "postów" wcześniej, bo widzę, że Was tu rozgrzewa temat profilów na "Facebooku", a ja wciąż nie mam informacji czy "TVP 3 Regiony" będzie dostępne na satelicie, a myślę, że to interesuje nie tylko mnie???

 

Z góry dzięki za cynk w tej sprawie :D .

Nowe TVP3 Regiony ma nadawać na obecnej koncesji TVP Info, a więc w świetle prawa ma to być kanał must carry, więc raczej warszawska wersja będzie na satelicie.

 

To że kanał bedzie nadawał na koncesji TVP INFO to nic nie znaczy - TVP INFO będzie dalej na satelicie tak jak było

TVP3 będzie must carry tylko tam, gdzie będzie kanał dostepny - jeśli więc na satelicie go nie bedzie to operatorzy nie mają obowiązku go udostępniać. Podobnie nikt nie zmusi ich do bezwzględnego umieszczenia TVP3 na satelicie

Kanał i tak będzie naziemnie gdzie będzie go obowiązywała zasada must carry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie zadane kilka "postów" wcześniej, bo widzę, że Was tu rozgrzewa temat profilów na "Facebooku", a ja wciąż nie mam informacji czy "TVP 3 Regiony" będzie dostępne na satelicie, a myślę, że to interesuje nie tylko mnie???

 

Z góry dzięki za cynk w tej sprawie :D .

Nowe TVP3 Regiony ma nadawać na obecnej koncesji TVP Info, a więc w świetle prawa ma to być kanał must carry, więc raczej warszawska wersja będzie na satelicie.

 

Nie byłbym tego pewien. Np. w dokumentach UKE dot. telewizji naziemnej w żadnym zdaniu nie pada nazwa TVP INFO, a już "stacja regionalna TVP", czy coś w tym stylu a owszem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavl6, z jednej strony mi przeczysz, a z drugiej potwierdzasz. Zdecyduj się. Obecne TVP Info nadawać będzie na nowej koncesji, tak by obecna została przypisana do TVP3 Regiony jako stacja regionalna, bo obecnie to TVP Info pełni tę rolę. Logika więc wskazuje, że TVP3 Regiony ze względu na te zapisy będzie na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP INFO na nowej koncesji ale na satelicie bez zmian

TVP REGIONY na koncesji TVP INFO ale nie na satelicie - kanał formalnie nie potrzebuje koncesji (kanały TVP1,TVP2, i regionalny ośrodek są bez koncesji -do tej pory TVP Info pełni role kanału regionalnego, ale od września wrócą TVP Regiony, które przejmą tą rolę, ale nie przejmą miejsca na satelicie. TVP INFO musiało postarać się o koncesję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP INFO na nowej koncesji ale na satelicie bez zmian

TVP REGIONY na koncesji TVP INFO ale nie na satelicie

Czy Ty jesteś na prawdę na tyle ograniczony, że nie możesz pojąć, że od pewnego czasu kanały (TVP1, TVP2, TVP3 (do końca sierpnia to TVP INFO), TV4, Polsat, TVN i TV Puls są kanałami must carry, które muszą być w podstawowych pakietach u wszystkich operatorów, nawet u satelitarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...