Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

W niedzielę TVP Warszawa i TVP Białystok transmitowały galę boksu zawodowego z hotelu Hilton. Poziom realizacji był żenujący. Do tego mieli problemy techniczne. Nie wpięli się nawet pod nagłośnienie i jedną z piosenek, która była śpiewana trzeba było słuchać z odbiciami i pogłosami. Galę prowadził Edward Durda, który oczywiście też był słyszalny jak ze studni. Komentatorzy mówili do zwykłych przewodowych mikrofonów, które wyglądały jak zabawki. Najlepszej jakości nie były bo przy literach P czy B wybijało poziom. Transmisję oglądałem z wielkim zaciekawieniem ale nie ze względu na aspekty sportowe. Dość ciekawa była aranżacja hymnów, brzmiały jakby ktoś je wybrzdąkał w MIDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko oglądam kanał TVP Łódź tylko podczas wiadomości z Łodzi po za tym nie za wiele ciekawych Audycji. Za czasów TVP3 w TVP3 Białystok w latach 2004-2006 Leciała Audycja Boom HIT Music w Piątki o 17:00 a tak to wygląda plik Emitowany przez TV ja tylko przerobiłem w (DVIX) http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=255091545 jedyna audycja którą chciałem Oglądać ale nie mogłem z racji braku TV Białystok ale zdobyłem odcinki dzięki Prowadzącym :) ale i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tymczasem jak bumerang wraca sprawa decentralizacji ośrodków TVP a to za sprawą protestu ze strony TVP z Katowic : http://tosz.salon24.pl/159071,kto-chce- ... p-katowice

Jak myślicie jak ten plan będzie wyglądał i jaki on w ogóle będzie - z tego co wiem wspomniane Katowice miały być ośrodkiem produkcyjnym (trzeba jakoś zaatakować TVS) ale jednak dali ich jako emisyjny. Pierwotnie to chyba wszystko ma wyglądać tak (uwaga : przydzielenie kanałów do ośrodków jest nie prawdą) : http://c.wrzuta.pl/wi1017/39fd664d00273 ... tralizacja ale pan może ulec zmianie choć takie Kielce mogą zostać przy Krakowie a Olsztyn przy Gdańsku.

Centrale o ile wiem natomiast mają być w Krakowie,Warszawie,Wrocławiu,Poznaniu i Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W trakcie żałoby narodowej kanały regionalne TVP bardzo ucierpiały bo drastycznie ograniczono ich i tak niewielki czas nadawania. Ośrodkom regionalnym zabiera się czas na rzecz TVP Info, tylko po co jak to samo można oglądać w TVP 1 i TVP 2? Potrzebna jest jeszcze emisja na trzecim kanale by widz mógł sobie wybrać logo w rogu ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A u mnie na Podkarpaciu programu lokalnego w TVP2 nie było przez cały okres trwania żałoby (ani tym bardziej w TVP Info, którego wersji rzeszowskiej nie odbieram, ale na warszawskiej nie było wtedy TVP Warszawa). Potem weszła ta głupia decyzja o zmianie czasu emisji, więc przegapiłem parę następnych wydań. Ale co ciekawe, w internecie można było obejrzeć archiwalne wydania "Aktualności" z tego okresu! A więc gdzie one leciały? Chyba nie wyprodukowali ich specjalnie do internetu? (Na stronie TVP Rzeszów można obejrzeć codziennie kopię zgraną z telewizyjnego wydania, to nie była specjalna okazja.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na Podkarpaciu programu lokalnego w TVP2 nie było przez cały okres trwania żałoby (ani tym bardziej w TVP Info, którego wersji rzeszowskiej nie odbieram, ale na warszawskiej nie było wtedy TVP Warszawa). Potem weszła ta głupia decyzja o zmianie czasu emisji, więc przegapiłem parę następnych wydań. Ale co ciekawe, w internecie można było obejrzeć archiwalne wydania "Aktualności" z tego okresu! A więc gdzie one leciały? Chyba nie wyprodukowali ich specjalnie do internetu? (Na stronie TVP Rzeszów można obejrzeć codziennie kopię zgraną z telewizyjnego wydania, to nie była specjalna okazja.)

Mogły iść na kanale TVP Rzeszów (tam gdzie nadawany jest program TVP Info), którego nie odbierasz. To, że nie było programu lokalnego w wersji warszawskiej, jeszcze nic nie znaczy, bo Łódź robiła tak, że przerywała program TVP Info i wchodziła z Łódzkimi Wiadomościami Dnia. Rzeszów pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem niezły [beep]. Jeśli przerywali nadawanie TVP Info, żeby wejść ze swoimi lokalnymi wiadomościami, to ludzie przegapiali inne ważne wydarzenia. Podobno, kiedy zmieniła się pora emisji okienka lokalnego na TVP2, zmianie nie uległy wejścia lokalne w TVP Info i tym sposobem były dwa wydania informacji: o 16:00 dla TVP2 i o 17:30 dla TVP Info. Czy ktoś oglądał obydwa? To drugie to była powtórka wydania z 16:00 czy jakieś inne informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W TVP Łódź panuje bardzo dziwaczna polityka programowa.

Ostatnio co jakiś czas w paśmie o 8:45 pokazują "Podróże z Zofią Suską". Wszystkie są podpisane jako powtórka. Mimo to np. dzisiaj był premierowy odcinek, podobnie kilka tygodni temu też trafiłem na nowy odcinek (a nie oglądam codziennie).

 

Mam dziwne podejrzenia, że jest tam tak wielki bałagan, że nikt nad niczym nie panuje. Pewnie kiedyś kupili parę odcinków, część pokazali w zeszłym roku w wakacje (chyba 5, potem były powtarzane kilka razy w następnych tygodniach), resztę wrzucili gdzieś do archiwum i dawno o tym zapomnieli. Teraz ktoś to przypadkiem wygrzebał szukając czegoś do zapchania od dawna martwego pasma porannego i tak puszcza co popadnie, nawet nie wiedząc, że to jeszcze nie było dotąd pokazywane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co w tym programie nadawali?

 

Może transmitowali jakieś wydarzenie? Łódź tydzień temu w sobotę również nadawała podczas programu TVP Info, chociaż nie o tak późnej porze, bo transmitowali Święto Łodzi (i występy akrobatów w Manufakturze). Co ciekawe następnego dnia, kiedy był koncert Beaty Kozidrak, już ich tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem na innym forum że TVP INFO Warszawa z kanału 51 (RTCN Raszyn) kończy nadawanie nie powtórkami lecz Planszą Kontrolną z napisem TVP WARSZAWA,w satelicie widziałem są Powtórki a w TVP Szczecin lecą też Powtórki z TVP INFO

 

po za tym we wtorek program TVP Szczecin trwał do 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że z niewiadomych przyczyn w nocy przekaz TVP Info z Raszyna na kanale 51 i z PKiN na kanale 21 jest przerywany pisałem już w wątku o TVP Info. Napisałem w tej sprawie do TVP Info ale nic konkretnego się nie dowiedziałem. Szczegóły: viewtopic.php?f=29&t=1653&start=1065.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5:50 w TVP KRAKÓW to jak zegar TVP mija całe 60 minut to o 5:51 jest plansza kontrolna z napisem TVP WARSZAWA a potem wszystko jest normalnie.

 

A po za tym jak wygląda Sytuacja w Warszawskich Telewizjach Kablowych (UPC,Aster) czy TVP INFO Warszawa działa 24 godziny na dobę czy tak jak z nadajników Naziemnych Raszyn i PKiN czyli kończy po dokumencie w TVP INFO planszą kontrolną z napisem TVP WARSZAWA

 

w TVP BYDGOSZCZ jak pojawia się Zegar TVP to pojawia się Program Dnia.

 

a po za tym podczas końca Wideoteki dorosłego człowieka w TVP 2 przed połączeniem z TVP Szczecin to widziałem jak by obraz się przeżucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może transmitowali jakieś wydarzenie? Łódź tydzień temu w sobotę również nadawała podczas programu TVP Info, chociaż nie o tak późnej porze, bo transmitowali Święto Łodzi (i występy akrobatów w Manufakturze). Co ciekawe następnego dnia, kiedy był koncert Beaty Kozidrak, już ich tam nie było.

I to jest właśnie wada łączonego TVP Info z TVP Regionalnymi! Nie można wyznaczyć ram czasowych na TVP Info i programy regionalne, bo nigdy nie wiadomo czy nie wypadnie jakieś ważne wydarzenie ogólnopolskie w czasie okienka lokalnego, jak i ważne wydarzenie lokalne, które zastąpi wtedy przekaz ogólnopolski. W każdej sytuacji widz coś traci, bo nie ma możliwości wyboru. Jedynym rozwiązaniem byłoby rozdzielenie TVP Info od TVP Regionalnych po wkroczeniu DVB-T do Polski! Pytanie, czy wasze programy regionalne miałyby co nadawać przez 24h/dobę? Bo o ile TVP Kraków może nie mieć z tym problemów, to już TVP Rzeszów - tak. Tu ledwo starcza ciekawych programów na te 3h dziennie (patrząc na Telegazetę, bo nie mam dostępu) - większość to nudne programy dokumentalne, tzw. zapchajdziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda Sytuacja w Warszawskich Telewizjach Kablowych (UPC,Aster) czy TVP INFO Warszawa działa 24 godziny na dobę czy tak jak z nadajników Naziemnych Raszyn i PKiN czyli kończy po dokumencie w TVP INFO planszą kontrolną z napisem TVP WARSZAWA

W warszawskich sieciach kablowych przekaz TVP Info jest prowadzony przez całą noc. Na pewno jest tak w UPC. Co ciekawe w warszawskim DVB-T również jest przez całą noc. Tylko w analogu wyskakuje plansza TVP WARSZAWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawskich sieciach kablowych przekaz TVP Info jest prowadzony przez całą noc. Na pewno jest tak w UPC.

Nie dalej jak post nad Twoim napisałem, że w UPC jest przez całą noc. Dodam, że zarówno w analogu jak i w cyfrówce. Nie sądzę by inaczej było w Aster. Z anteny naziemnej sygnału raczej nie biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...