Skocz do zawartości

SAT Krak 2009


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku wystawa będzie szerzej promowana w lokalnych mediach niż dotychczas, ale czy to przyniesie wyraźny skutek, to zobaczymy ;)

 

Czas na parę słów o tegorocznej wystawie ;) Jak zwykle zapraszamy zainteresowanych na połowę października - w tym roku od 15 do 17, czyli ponownie czwartek, piątek i sobota. Przez dwa pierwsze dni wystawa otwarta od godziny 10:00 do 18:00, a w sobotę od 10:00 do 13:00. Lokalizacja: Centrum Targowe Chemobudowa, Kraków przy ul. Klimeckiego 14.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku przyznamy statuetki dla najlepszych produktów z branży TV Sat, tym razem w 20 kategoriach:

 

  • Kanał tematyczny roku
  • Lider roku wśród firm tv-sat/operatorów
  • Lider wśród cyfrowych operatorów kablowych
  • Najlepsza antena naziemnej TV/DVB-T
  • Najlepsza antena satelitarna do 1m
  • Najlepsza duża antena satelitarna
  • Najlepszy dekoder platformy lub tuner CA
  • Najlepszy element instalacji zbiorczej
  • Najlepszy kabel
  • Najlepszy konwerter Monoblock
  • Najlepszy konwerter Universal Single
  • Najlepszy multiswitch
  • Najlepszy odbiornik CI
  • Najlepszy odbiornik Combo
  • Najlepszy odbiornik DVB-T mpeg4
  • Najlepszy odbiornik FTA
  • Najlepszy odbiornik HD
  • Najlepszy odbiornik PVR
  • Najlepszy odbiornik z Ethernetem
  • Najlepszy telewizor iDTV

 

Już można oddawać głosy: http://satkrak.com/plebiscyt.html - zapraszam do aktywnego udziału. Firmy nadal mogą zgłaszać swoje propozycje, ale to ostatni dzwonek, bo jest już dość późno i może zabraknąć czasu, aby wygrać z konkurencją, która głosy już zbiera!

 

W tym roku zmiana w kwestii nagród - będą one rozlosowywane dla firm instalatorskich, które zgłoszą swój akces w wystawie (jako goście).

Formularz: http://satkrak.com/rejestracja-firm-tv-sat.html

 

Kwestia nagród dla zwiedzających jest zależna od sponsorów - zapraszamy do kontaktu.

 

Planowane na ten rok konferencje: http://satkrak.com/konferencje.html

 

Aktualna lista wystawców:

 

  • SES Astra - Główny sponsor
  • AB Com / Hevex
  • Acentic
  • ADB
  • B2C
  • Cellco
  • Dipol
  • Fert Studio
  • Global Invacom
  • Globo Polska
  • Golden Interstar Polska
  • Hollex Sat Systems
  • Humax
  • iCroon
  • Instalsat
  • Jan Jońca / Famaval
  • K1 Rajsat / Kjaerulff
  • Mezon
  • n
  • Ostrowski Sp. z o.o.
  • PPC
  • Profan / Topfield / SRadix
  • RWT
  • Satacademy
  • Satel
  • SAT Kurier
  • Sensor
  • TechniSat
  • WAMM
  • Wisat / Hirschmann & Triax

 

Od kilku innych firm czekamy na potwierdzenia.

 

Pod znakiem zapytania w tym roku stoi transmisja SAT Kurier TV na wystawie - nie mamy dopiętych wszystkich szczegółów technicznych. Mimo wszystko być może uda się jak w ubiegłym roku przeprowadzić taki okazjonalny przekaz w sieci - pojawiłyby się wtedy materiały z konferencji, które będą organizowane w trakcie targów, a przypuszczam, że kilka z nich może być ciekawych :)

 

Wstęp tak jak w roku ubiegłym - 5 zł.

 

Ja powinienem być w okolicy stoiska SAT Kuriera ;) Jak ktoś jest zainteresowany zamienieniem kilku słów - zapraszam ;)

 

Jakaś lista forumowiczów, którzy planują odwiedzić Kraków w tym roku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Forumowicz ze mnie sredni bo dopiero sie zarejestrowalem, ale na SatKrak2009 mam nadzieje przyjechac.

I tu pytanie mam nastepujace: w jaki sposob mozna dostac sie na konferencje?

 

Pozdr.

Jesli jedziesz z pod Dwroca Głównego to 125 i trzeba wysiąsc na Klimeckiego,prawie pod Chemobudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja także wybieram się na SatKrak 2009. Mam kilka pytań. Ile wynosi opłata za wstęp na targi? Gdzie można się zarejestrować, jeżeli jest się osobą prywatną nie pracującą w firmie z branży? Czy na poszczególne konferencje wstęp jest wolny dla każdego uczestnika czy też trzeba się zarejestrować w firmie prowadzącej daną konferencję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawska firma Wisat, przedstawiciel na Polskę firm Triax i Hirschmann ufundowała szereg nagród dla odwiedzających wystawę SAT KRAK 2009. Wśród osób indywidualnych i przedstawicieli firm zwiedzających stoiska targowe zostanie rozlosowanych 20 sztuk anten satelitarnych Triax i podobna ilość pokojowych anten DVB-T do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.

https://satkurier.pl/news/49927/wisat-z- ... -2009.html

A jakieś bliższe szczegóły? Czy to losowanie odbędzie się konkretnego dnia czy też jakieś kupony będą zbierane przez cały czas SatKrak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GieKa

Ja akurat nie dla nagród tam przyjeżdzam i chyba lepiej takich informacji nie podawaćkiedy losowania, ale dla przykładu dwa latemu było losowanie we wszystkie dni, rok temu w sobote już nic nie losowali ( ja tradycyjnie i tak będe w sobotę) dwa lata temu mówię o trzecim dniu, bo tu byłem obecny wrzucało sie do naczynia wypisane kupony i na koniec losowanie wtedy akurat nagrody fundował profan, nagrody sa dla odwiedzających trafisz na losowanie to twoje szczęście, czego ci zyczę.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dot_PL

Opłata 5 zł. Rejestrować się nie musisz. Wstęp na konferencje jest wolny.

 

@GieKa

Nagrody dla zwiedzających będą przypuszczalnie rozlosowywane jak rok temu, tj. w czwartek i piątek pod koniec dnia na targach, przed 18, na podstawie wypełnionych biletów, wrzuconych do puchara przy stanowisku dla prasy. Przy odbiorze trzeba być osobiście! Inaczej losujemy tak długo, aż trafimy obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% relacja będzie w internecie, tak jak w ubiegłym roku jako przekaz na stronie satkurier.pl. Tym razem z tego co mi wiadomo zamiast Octoshape zostanie wykorzystany format Windows Media. Przypuszczalnie nastąpi drobny poślizg i emisja ruszy nie punktualnie o 10:00, a nieco później w ciągu dnia.

 

Zapomniałem dodać w kwestii nagród: oprócz wspomnianego odbioru osobistego transport nagrody należy zorganizować we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencje pokazywane są normalnie na pełnym ekranie z fonią, na żywo, natomiast w pozostałym czasie lecą materiały demonstracyjne, a w tle wmontowane fragmenty konferencji z lat poprzednich.

 

Dziś transmitowano:

11.00 - 12.30 Polska w obliczu cyfryzacji. Problemy po starcie DVB-T

12.30 - 14.00 Wyedukowane społeczeństwo to większe szanse na właściwą cyfryzację

 

Jutro jeśli nie wystąpią jakieś niezapowiedziane trudności - pojawią się:

11.00 - 12.30 Cyfrowa wyspa kablowa

12.30 - 14.00 Platformy SAT w Polsce - Komu to potrzebne?

 

Na sobotę nie są planowane żadne transmisje.

 

W tym roku oprócz wspomnianych emisji na żywo nowością jest także przejście do 16:9 (aczkolwiek nie wiem jak to wypada na komputerach, bo nie bardzo miałem możliwość sprawdzić jak to wygląda na wyjściu :P ). Przy pierwszej transmisji było nieco problemów z fonią; ale mam nadzieję, że przy drugiej było już lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie co to za muzyczka. Tak jakby muzułmańsko-turecko-elektroniczna? :) Jakaś pani śpiewa.

 

Przed chwilą w Kronice był materiał z SatKrak. Całkiem przystępnie i w skrócie wytłumaczono co to ta telewizja cyfrowa. Czy na targach był lub miał być ktoś z TVP? Ktoś kto miał brać udział w konferencjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...