Skocz do zawartości

ViDoc TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Przecież najprościej byłoby w miejsce Red Top w tych nielicznych kablówkach puścić sygnał Vidoc a do KRRiT wysłać pismo, że kanał Red Top zakończył nadawanie ;)

 

Właśnie. Nie potrafią aneksować umów z kablówkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Co tu się dzieje to kosmos :) Przecież najprościej byłoby w miejsce Red Top w tych nielicznych kablówkach puścić sygnał Vidoc a do KRRiT wysłać pismo, że kanał Red Top zakończył nadawanie ;)

Zawsze można zarabiać na jednym i tym samym, tylko że dwa razy. Reklamy lecą tu i tu, więc z obu jest jakiś „zysk”.

1 minutę temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Uspokójcie się. Ta nazwa ViDoc TV1 to tylko test, dlatego nie ma jeszcze kolorowego logotypu, bo czekają na decyzję KRRIT. 

Jak Logo nie jest kolorowe to KRRiT się nie przyczepi.. Dobre, tego jeszcze nie znałem🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili reklamy wyświetlane na Vidoc dają zero PLN bo nie są mierzone. Pomimo połączenia ramówek Nielsen się nie nabrał, z Red Top oglądalność wpada jedynie z kabla więc Vidoc się automatycznie nie doliczył 😜 krótko mówiąc, potrzebują umowy z Nielsenem na pomiar oglądalności Vidoc. Taką umowę mógłbym z Nielsenem ogarnąć w kilka dni. Chyba, że...? No właśnie, jaki to może być problem? Nie ma pojęcia. Albo inaczej, mam pojęcie ale pozostawię je dla siebie. 

A zauważyliście, że na stronie TVN Media zero śladu po Vidoc w zakładce oferta? 

Edytowane przez Mariusz Wójcicki
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nielogicznie wyglądają te zmiany. I jeszcze zmiana marki, bo RED TOP pewnie gdzieś tam się kojarzył, teraz jest porzucany. To Polsat o wiele lepiej zrobił swoją podmiankę, chociaż też nie udało im się odbudować zasięgu Wydarzeń u operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Uspokójcie się. Ta nazwa ViDoc TV1 to tylko test, dlatego nie ma jeszcze kolorowego logotypu, bo czekają na decyzję KRRIT. 

Czyli każda stacja wg tej zasady regularny program mogłaby w trakcie emisji zamienić na test na inną nazwę :)

Powinny być dwa loga, stare i nowe, bo zgody na podmianę loga jeszcze o ile mi wiadomo nie wydano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2024 o 18:40, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Nie będzie dwóch takich kanałów. Zostanie Red Carpet i Vidoc a Red Top nie będzie. 

Osobiście bym wolał, żeby zostały Red Carpet oraz Red Top. Vidoc - kto to wymyślił. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

@dvbtowiec No przecież to nie ja o tym decyduję :) Po prostu mam kontakt z panem Leszkiem, więc tylko wam podaję to, co on pisze. 

Ja to rozumie, tylko nie pisz żebyśmy się uspokoili, bo to tak wygląda jakby użytkownicy na forum znali bardziej przepisy niż stacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec Spoko. Może faktycznie przesadziłem :) Aczkolwiek po ostatnich działaniach RC wnioskuję, że nie znają do końca przepisów, i robią co chcą. KRRIT przyglądała się ostatnio kanałowi RC i wykryła nieprawidłowości, w związku z nadawaniem zbyt dużej ilości filmów, + powinni emitować więcej programów własnych, wg. zapisu koncesyjnego, który otrzymali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, przezroczystość logo na kanale  ViDoc.tv jak na  najlepszych kanałach kodowanych jak HBO , 13 ULICA.

Oznaczenia wiekowe  na kanale  ViDoc.tv doskonałe.Lepsze niż na  kanałach tvn, tvp.

 

5ab93f4a99312.jpg

Edytowane przez digitalus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...