Skocz do zawartości

ViDoc TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podaje szanownemu Państwu ramówkę na pierwszy dzień nadawania CTV9.

 

06.00 "Olimpiada" - film dokumentalny.

07.40 "Berlin symfonia - wielkiego miasta"

08.45 "Bitwa o San Pietro" - film dokumentalny.

09.15 "Bonanza" (1)- serial westernowy.

10.00 "Moda na sukces" (8183,8184)

11.00 "Pierwsza Dama"

12.00 "Burza"

12.40 "Karetka" (1)- serial czeski.

13.00 "ShowBiznes"

13.25 "Superstars"

13.45 "Ranking 13" - magazyn

14.00 "Muzyczny Express"

14.15 "Ikony"

14.30 "Tu i Teraz"

14.45 "Bitwa o San Pietro"

15.10 "Szpital na peryferiach 20 lat póżniej" - serial czeski.

16.00 "Najpiękniejsza Brzydula" - telenowela.

17.00 "Everest" (1)

17.30 "Everest" (2)

17.55 "Triumf miłości" - (1) - telenowela.

18.55 "Queen of The Flow" (1) - telenowela.

19.55 "Moda na sukces" (8183,8184)

20.40 "Patton" - film wojenny, USA.

23.20 " Żegnaj przyjacielu" - filmn

01.25 "Koszmary"

02.45 "Szaleńcy"

 

Edytowane przez TomeQ38
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszej ekscytacji tym, że ramówka zaraz pojawi się w naziemna.info. Przecież ramówka jest w EPG już na kilka dni. 

Dla tych wszystkich, którzy tak bardzo czekali na ramówkę. To macie już na cały marzec 😂

 

 

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/ctv9 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79 Już masz ramówkę na cały miesiąc. No to jak ty chcesz oglądać ten SUPER, ŚWIETNY kanał, skoro tobie się nie chce nawet telewizora odpalać? Przecież mówiłeś, ze będziesz oglądał , bo to super kanał. 😂

 

 

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/ctv9,19-marca 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

@Marek79 Już masz ramówkę na cały miesiąc. No to jak ty chcesz oglądać ten SUPER, ŚWIETNY kanał, skoro tobie się nie chce nawet telewizora odpalać? Przecież mówiłeś, ze będziesz oglądał , bo to super kanał. 😂

 

 

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/ctv9,19-marca 

Czytaj ze zrozumieniem  :) 

Miałem na myśli rozpiskę programu tv w sieci a nie żeby specjalnie ją sprawdzać na EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ramówka leci z puchy. Może jeszcze nikogo w pracy nie ma, aby wajchę przestawić. :)

 

Na marginesie obejrzałem fragment "pasjonującego" dokumentu z 1927 roku o ile dobrze pamiętam o Berlinie na tle muzyki poważnej. Dobrze że rozpiska w EPG była i mogłem się dowiedzieć co oglądam, bo nie podstawiono pod wstęp lektora ani napisów z niemieckiego. Słabo. Dokument z tego co się zorientowałem nie ma lektora, to migawki z tamtego okresu miasta, ale żeby nie przetłumaczyć napisów wstępu, to już bardzo amatorskie podejście. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzownie naziemnej telewizji otrzymują dostęp do naprawdę ciekawych, starszych pozycji filmowych i serialowych. Myślę, że nie ma co narzekać. W naziemnej naprawdę oprócz TVP Kultura ciężko znaleźć jakieś stare filmy. Jeśli tylko jakoś sensownie rozłożą odcinki seriali to dla mnie zmiana naprawdę na plus z perspektywy widza naziemnej telewizji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Hm. Start niby miałbyć dzisiaj, a na chwilę obecną (godzina 06:32) stacja nadal nadaje dwa logotypy, z dopiskiem emisja testowa. Ciekawe dlaczego? 

Potwierdzam  nadal są dwa loga i oficjalne logotyp kanału ma dopisać emisja testowa według mnie mogą to zmienić dopiero jeżeli zmienią nazwę kanału bo przecież wystąpili  o zmianę nazwy kanału chyba została zatwierdzona wniosek przez KRRIT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

@Marek79 Już masz ramówkę na cały miesiąc. No to jak ty chcesz oglądać ten SUPER, ŚWIETNY kanał, skoro tobie się nie chce nawet telewizora odpalać? Przecież mówiłeś, ze będziesz oglądał , bo to super kanał. 😂

 

 

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/ctv9,19-marca 

Zauważyłem usterkę a mianowicie na stronie program na 19 marca jest napisany o jeden dzień wstecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...