Skocz do zawartości

Private TV (ex Daring!TV)


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. kanał XXX Xtreme 'pojawia' się na krótko przed 23. W ciągu dnia program po prostu znika z listy kanałów.

Tak jak pisałem, całodobowo nadaje TEST. Nie wiem czemu go nie masz. Ja mam cały czas go i nadaje 24h/7d .

 

Edit: Faktycznie jest XXXxtreme nadający całą dobe. mea culpa.

Ale chyba niedawno to zrobili bo nie świecił za dnia. A TEST nadal nadaje to samo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie o parę lat młodszy znajomy męczy z tymi kanałami.

Szczerze mnie aż tak to nie kręci ale jego tak i mam małą

polewkę z niego. Pewnie będzie chciał abym ja mu to coś

zamawiał hahaha.

 

:lol2:

 

A on najlepsze. Przebiera wybiera. Skąd on ma takie dane,

czy ten czy tamten kanał jest lepszy a ten gorszy tego nie

wiem. Widocznie ma jakiś cynk od kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Bo na oficjalnej liście CP musi być oficjalnie od 23 do 8h, bo inaczej posypała by się kara dla CP od KRRiT za emisję treści erotycznych w niewłaściwych godzinach. A jak ktoś sobie wyszuka i dołączy kanał 24h/7 na własną listę, to robi to na własną odpowiedzialność i KRRiT nie może za to ukarać CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kanał jak w tytule powinien być na karcie Elite7,niestety moja karta nie może odkodować tego kanału.Firma gdzie kupiłem poważna,podpowiada by "cierpliwie czekać",powinien zaskoczyć.Mam pytanie,czy ktoś tak ma?

 

Proszę o właściwe parametry tego kanału.W Sat K. pid A jest 1120,a Ferguson wyszukuje mi 2140.

Do starej karty był dodany ten kanał przez sat.i miałem odbiór,a tu jakieś problemy.Proszę o info znających temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Erotyczny kanał telewizyjny w wersji hard - XXX XTREME - w dniu 6 września 2010 roku zostanie przemianowany na Daring TV. Zmiana została zaplanowana na godzinę 5:00. Daring TV będzie w Polsce oferowany przez Telewizję nowej generacji n oraz Cyfrowy Polsat i wybrane sieci kablowe, w tym: upc Polska, VECTRA, Multimedia Polska oraz TOYA.

 

zrodlo: spam.org

 

No to szykuja sie zmiany we wrzesniu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...