Skocz do zawartości

Private TV (ex Daring!TV)


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

I tak i nie, bo to nie jest kopia w sensie drugiej równoległej emisji, tylko po prostu do nazwy dodawane są PID-y te same co na kanale 1. Ten przekręt jest stosowany, aby na terminalach platform po usunięciu PID-ów znikał odbiór w ciągu dnia (bo polegają na wartości SID). Na 10,815H jest przez cały czas tylko jeden Daring! TV, nadawany całą dobę. Wyszukuje się on dwa razy - raz normalnie, a raz jako Daring!TV2 - w ciągu dnia bez PID-ów, a w nocy z PID-ami Daring!TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Kupiłem ostatnio cyfrowy polsat i dostałem gratis na 6 miesięcy pakiet rozrywka i mam takie pytanie działa mi kanał blue hustler ale nie działa mi daring tv pisze taki komunikat brak sygnału z anteny sprawdż połączenie lub ustawienie dekodera co mam z tym zrobić? coś ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz własny odbiornik - sprawdź poprawność parametrów, natomiast jeśli jest to oryginalny dekoder od Cyfrowego Polsatu, to niestety, ale sygnał z 10,815H jest nieco słabszy i widać nie obędzie się bez subtelnej poprawki skręcenia konwertera lub nawet ustawienia anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj wieczorem przypadkiem wpadłem na kanał Daring! TV. Pojawiło się wtedy okienko żeby wpisać PIN. No to wpisałem jedyny, który znam, czyli 0000, i kanał się odkodował, czy po prostu wyświetlił.

Sprawdziłem rano i brak sygnału. Rozumiem, że kanał był odkodowany tylko chwilowo, tzn. wczoraj. Czy wy też (aby włączył się wam ten kanał) musieliście/musicie wpisywać jakiś PIN. U mnie zadziałał fabryczny, czyli 4 zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przynajmniej u Mnie kanał był cały czas zakodowany i nie wyświetliło się żadne okienko z pinem, kanał był wtedy prawdopodobnie niekodowany, a zabezpieczenie pinem chroni przed niepowołanym oglądaniem danego kanału przed dzieci, więc po wpisaniu Pinu kanał został odblokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...