Jump to content
PIOOLE

Private TV (ex Daring!TV)

Recommended Posts

Czy może mi ktoś przyblizyć co to za kanał? Czy taki jak np. XXL w C+?

Na stronie tej pise że jest to kanał hard core czy to znaczy że oprócz tego wszystko tam widać to jest tam jeszcze sado maso itp?

Jeśli lubisz ostry (no wiesz o co mi chodzi :lol2:), to na pewno ten kanał jest dla Ciebie. Nie będę porównywać z XXL z Cyfry+, bo nigdy go nie odbierałem, ale na pewno XXX Xtreme przewyższa swoim poziomem Blue Hustler, który również jest w CP. Dziwi mnie tylko fakt, że XXX Xtreme i Blue Hustler są traktowane na tym samym poziomie przez CP. Ale z drugiej strony może to dobrze, bo cena za XXX Xtreme wtedy mogłaby być wyższa. XXX Xtreme nadaje głównie amatorskie filmy, ale za to lepiej się je ogląda niż te na Blue Hustler.

Warto wykupić kanał bo nadaje 24 godziny w Cyfrowym Polsacie.

Serio nadaje 24/7?? A pisali że tylko od 23 - 6.

Jak to w końcu jest??

Działa u Was ten kanał? Ja mam wykupiony dostęp do tego kanału rano jeszcze oglądałem a teraz nie moge.

Mozę zaczęli blokować możliwość oglądania w godzinach od 5:00 do 23:00 :?: W sumie ten kanał miał być u nas dostępny od 23 do 5.

dobrze zauważyliście ten kanał nadaje erotykę w wersji hard a o ile wiem w Polsce jeszcze nie można odbierać takiego kanału 24h to też w dzień jest całkowicie zakodowany dla wszystkich którzy mają wykupiony pakiet a odkodowany jest w godzinach nocnych a to że kanał nadawał (po wprowadzeniu go do oferty CP) 24h/7 to po prostu promocja na razie tak zostanie póki co, nie wiem jak jest obecnie z tym nadawaniem erotyki typu hard w Polsce ale z tego co się orientuję nic się nie zmieniło.

Ten XXX Xtreme to jakieś nieporozumienie. Jakość bardzo słaba, a do tego obraz zaczął się zawieszać i przeskakuje co kilka klatek, nie da się tego oglądać. Na pewno był to mój pierwszy i ostatni miesiąc z pakietem XXX Xtreme.

U mnie jest to samo. Od 4 dni nie da się go oglądać.Po przełączeniu po kilku sekundach jest stop klatka i tylko głos pozostaje.Wygląda to na problem z uprawnieniami odbioru.Zadzwoniłem do BOK i powiedzieli ,ze wiedza o tym problemie i ,ze jest to wina nadawcy.Jeśli ma tak to nadawać to więcej tej opcji nie wykupie.Tak na marginesie ostatnio skanowałem satelitę i znalazło mi XXX Xtreme 2.

Ja już zakończyłem przygodę z tym kanałem,załapałem się jeszcze jak był w 24h ale jak zrobili od 23 dałem luz,obraz jak vhs,wole być wyspany do pracy niż czekać do 23

to mowicie, ze XXXtreme co to ostanio zapodala u siebie N-ka

jest w jakosci VHS :?:

myslalem, ze maja cos w High Definition, bo zeby placic co miesiac 25 zeta za jakosc jak w Mango 24

to chyba niemala przesada

:lol2:

OD 2 dnie nie ma już problemów z odbiorem tego kanału w CP.Tak program nadaje w jakości kaset VHS :lol2:

Kanał nadaje 24h na dobę. Ale trzeba się przełączyć na 12207000KHz, H, SR:27500, FEC 3/4, QPSK, Kanał się nazywa TEST i jest na tym samym transpoderze co xxxtreme2.

Pozdrawiam

nie ma takiego kanalu jest jedynie TEST_T1

chodzi o to ze mi ten xxx xtreme nie swieci pomimo skanowania sat jak i recznej edycji parametrow

tak samo mam problem z cinemax2

pozdr

kanal zaswiecil sam wieczorem,wiec pomyslalem ze jednak nie jest calodobowy ale teraaz swieci dalej za dnia rowniez, ja nic nie robilem wiec nie wiem co sie stalo